Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo ono to porad haze pres tu prvni stranku:-(
Odpovědět
JUPIIIIII, JE TU PAATEK!!!! Leni, uz si spokojena::: ;-) ja chodim na kosmetiku tady a to polatim okolo 250Sk a driv se chodila v brne a tam to bylo uplne super - to sem chodila na vakuovy cisteni to bylo okolo 200kc
Odpovědět
ble,ble,ble, ja nechci chodit na prvni stranku
Odpovědět
fuj a zas ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
se mi skoro ani nechce psát :-( jak mě to štve to skákání 8-(
Odpovědět
A jak jste to delaly driv? Ja chodila vzdycky pres prvni stranku .... Prave mi volal tata, ze deda v noci zemrel. Tak jsem na jednu stranu rada, ze se to zbytecne neprodluzovalo. Pojdte nahodit veselejsi tema.
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlásim že hlásili že už to řeší ;-) buď se to vrátí zpátky jak to bylo nebo se to upraví ještě jinak x-)
Odpovědět
Leni, to je i lito!!! Drzte se!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jejej to je ta první stránka :-( leni upřímnou soustrast. určo tam nahoře bude mít spoustu dobrejch lidišek okolo sebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, to je mi líto. Holky, Leni C a Leo a řeknete mi taky kam na tu kosmetiku chodíte? ;-) pjosím...
Odpovědět
Profilova fotka
já dřív vždycky chodila až na poslední aktuální stránku, teda vždycky potom co jsem nejdřív odmáčkla - váš příspěvek byl uložen - Ok (nebo něco pod. to hlásilo) ....
Odpovědět
Profilova fotka
Leni to je mi lito,ale aspon se netrapil dlouho! Mam novej tip na restauracku, vite jak je na zacatku lanovky Vatikan? Tak nad nim, je nejake horolezecke centrum je nova restauracka, prej moc pekny a hlavne NEKURACKY!!!!!!!Pujdu to tam pristi tyden omrknout na obed a pak by jsme tam mohli vymyslet srazik co vy na to?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Leniku poslu ti to do IP
Odpovědět
Profilova fotka
Leni děkuju ;-) Co říkají přistižené ženy... Angličanka: Jamesi, kdybys mě byl včas informoval o tom, kdy přijdeš domů, mohli jsme se oba vyhnout této skutečně oboustranně trapné situaci. Němka: Hans, dnes jsi přisel z práce o 4 minuty a 45 sekund dřiv než obvykle. To mi budeš muset vysvětlit. Francouzka: Jean, dobře, že jdeš, tohle hovado uz nemůže. Švédka: To jsi ty, Olafe? Já už jsem sice hotova, ale Sven se ješte chce bavit, přidej se k nám. Ruska: Ivane, konečne pořadný chlap! Tenhle mi před tím ani po hubě nedal. Židovka: Izáku, to jsi ty? A kdo to potom, proboha, leži na mně? Rumunka: Dumitru, o nic se nestarej, zaplatil dopředu. Maďarka (vyskočí z postele): Ištváne, věřiš víc mně nebo svým očím? Češka: Pepo, můžeš bejt klidnej. Právě jsem se dozvěděla, že tohle je tvůj přiští šéf. Slovenka: Jano, čo iného som mu mala ponuknúť, keď si vyslopal všetku borovičku? Rómka: Dežo, držim ho tu už dvě hodiny, abys mu ukradl peněženku!
Odpovědět
Profilova fotka
leni ty si číslo :-) holky kdo se ještě přidáte k zítřejší exkurzi ? jdeme se v deset podívat na hafíky a na jednu krásnou těhuli x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se hlasim :-D snad nebude prset, zatim to hlasi :-| a kde je sraz?
Odpovědět
Profilova fotka
kdyby byla otevřená brána od teska, tak by to pro nás bylo nejideálnější .. ale nevim =-)
Odpovědět
Profilova fotka
JA myslim, ze by mohla byt otevrena, zkusim kouknout na netu jestli tam k tomu neco nebude
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm tak na vystavisti k tomu nic nemaji:-(( Tak to zkusime a sejdem se tam?
Odpovědět
Ja budu zitra ve skole. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak segra jde taky :-D nebude to vadit že ne ? :-N a říkala že si myslí že bude otevřená ta brána ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasne aspon nas bude vic ;-)takze v 10 u brany u tesca?
Odpovědět
Profilova fotka
ideální varianta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my zítra jedem na chalupu k MM rodičům :-|, tak neuvidim hafíky ani těhulky :-( A co jinak budete dělat?
Odpovědět
Tak abyste vedely, ze na vas uplne nekaslu ... Dneska tat jel do Jilemnice vyrizovat veci okolo pohrbu, druhou babicku nam dneska pousteji domu. Mam vyjednane s Davidem, ze mi pujci auto, abych ji mohla vyzvednout. Ji slibili sanitku (ona ji prijala, aby nas prece neotravovala), na kterou ceka uz skoro dve hodiny, ale ted je nam blby jim rict, ze sanitku pro ni necheme, ze ji vyzvedneme sami. Do toho mi pred obedem volala kamaradka, ktera byla vcera na mensi operaci, ze se prevaz nejak prrotahuje, jestli bych ji nemohla vyzvednout holky ze skolky, ze nestiha. Tam tu mam dve holcicky, ktere jsem ukecala, ze si budou chvili malovat (byly jsme kvuli tomu koupit pastelky a fixy) a na hriste u naseho baraku, ze pujdeme az zachvili. Premyslim, jestli je tam muzu pustit samotne, vidim na ne z okna. Ta mladsi je skoro ctyrleta, starsi je predskolak.
Odpovědět
Profilova fotka
leni to by nás dneska opravdu nenapadlo že na nás kašleš ;-) to je jasný že máš teď úplně jiný starosti .. a koukám že docela divoký starosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jedu domu tak vsem se kteryma se zitra neuvidim preju pekny vikend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj kdyby mi to vyšlo,tak bych třeba zítra taky mohla přijít na výstaviště.Kdyby jo,tak pošlu Lee sms,aby jste tam na mě kdyžtak nečekali ;-)
Odpovědět
Ahoj holky ;-) užijte si to dneska na Výstavišti a pozdravujte Janču :-) a tay mimísky :-D . Já jsem dnesa zase v práci :-p . pro změnu píšou dneska maturitní písemku dálkaři ... Ale zítra si to vynahradím, jedeme do Ikei pro nějaké věcičky do kuchyně x-) . Krásný víkend!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tak mě to dneska nevyšlo.Museli jsme jet nakoupit,už jsme neměli doma co jíst a M má vycházky od 10-12.Takže jsme bojovali v Globusu,doslova,tolik lidí už jsem v krámě dlouho neviděla.V sobotu mě tam příště už nikdo nedostane ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?