Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a chceme jít někam příští pátek s holkama... nevíte kde už maj otevřenou záhradku? např. v huse? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni se svojí vejškou? no to jsem na to schovávání zvědavá :-D joo lenik to mi říkal peťa taky - předělávaj prej podlahy .. ale v pondělí už by zase dvířka měla bejt otevřená dokořán :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A kam vyrazíte Leo na ten výlet? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenik to nevim :-( záleží na počasí :-( chtěla jsem prostě jen někam se projít .. tak jsem uvažovala o krumlově než se ještě začne bláznivá sezona .. nebo kdyby bylo extra hezky tak někam dál .. ale má samozřejmě pršet 8-( tak budu ráda když se dostaneme do stromovky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych taky na vylet,ale nebude s kym:-(((( tak to pojmu relaxacne a kdyz by nahodou bylo pekne tak pujdu ven sama:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
halo halo kde jste kdo????? nedelejte ze pracujete, je PATEK!!!!!!!!
Odpovědět
Já tam úplně nepracuju ... Trošku dělám do školy, trošku šmejdím po netu ... Dneska ráno odvezli dědu do nemocnice, zřejmě mrtvice ... Tak máme doma veselo. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Me ho odvezli ve stredu. Mozkova prihoda:-(((((( jel v sobotu do lazni a tentokrat si je moc neuzil:-(((
Odpovědět
Já nic moc nevím, budu až večer. Byli s babičkou na chatě, v Krkonoších, táta tam jel za babičkou a pořádně nikdo nic neví. To je takový neveselý.
Odpovědět
Profilova fotka
To jo:-( Ja mam veselejsi tema - jdu na obed :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem byla pracovně ve městě a pak na obědě. Holky, to je mi líto to s vašema dědečkama.
Odpovědět
Profilova fotka
měla jsem boloňský lasagne-mňam a co vy? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja mela nudle s makem a byli jsme u karla na zahradce a to bylo uzasny, na tom slunicku, se mi ani nechce nic delat, jeste stesti ze jdu za chvilicku domu ;-) Deda pry bude dobrej, mluvila jsems mamkou tak mam o to lepsi naladu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni neprovokuj já jsem tu do pěti :-( jinak dídů je mi líto, taky pořád čekám kdy zase toho našeho odvezou :-( už mu otrnulo, na kontroly nechodí :-( ach jo ..
Odpovědět
Profilova fotka
já mám náladu pěkně protivnou už asi dvě hodiny ... a nevim proč a nevim jak se jí zbavit .. nic nezabírá :-(
Odpovědět
A co čokoláda? Ta by nepomohla?
Odpovědět
Profilova fotka
nebo náká hezká písnička :-) mě lepší náladu když si třeba nevědomě začnu zpívat s rádiem ... a pak za chvilku zjistim, že je mi líp :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anelk ne :-( dokonce ani gumový medvídci ne :-( dokonce ani ostatní bombony ne :-( je to se mnou beznadějný :-N
Odpovědět
Profilova fotka
taky ještě nákupy mi lepší náladu, když se povedou.... někdy i náladu zhoršujou, to když na mě nic nemaj ;-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a banán... ? ten je proti chmurám ;-) nemáte ho v automatu? :-D
Odpovědět
A co vybrat něco pro Kristýnku?
Odpovědět
Profilova fotka
Leo, nevzdávej to, my Ti tu blbou náladu vytlučem z hlavy :-) Viďte, Lenky? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D jste zlatíčka :-D rádio nemám a zpívat neumim :-D do ničeho se nevejdu takže nákupy nehrozí :-D banány došly :-D tak že bych pořídila něco kristýnce ? x-) jenže to bych vyplenila konto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to ještě jednou zkusila s těma bonbonama a nevim jestli to byly ty nebo že jste si se mnou začaly povídat ale je mi líp :-D jéééé ze mě se stane otravná těhule co bude pořád vyžadovat pozornost :-D už to vidim :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D Však ti to jednou skončí. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem tu zas:-))))) a jdu taky vyhanet, takze predstavuj si, ze zachvili jdes domu a pak te ceka krasnej vylet s Petou:-) uz se usmivas? ne tak usmev, poradnej usmev, no vidis ze to jde
Odpovědět
Profilova fotka
anlek :-D nooo joooo za chvíli to sice nebude ale furt je to míň hodin než ráno :-D tady je naprostý mrtvo ..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja padim!!!!!!!!!!!! Uzijte si holky vikend a v pondeli tu jsem zas!!Jen prijdu pozdeji jdu na gyndu a ani se mi tam nechce ;-( tak papapapa
Odpovědět
Profilova fotka
jo, Leo, je to za chvíli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... našla jsem geniální vtip :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?