Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne, ne neni krásně svítí sluníčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
al eje tam zima :-N
Odpovědět
i tady je zima :-S
Odpovědět
Profilova fotka
vy si musíte vždycky něco najít proč chrupat ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano, Kousinka: tak jsem zjistila kolik chteji za pronajem te zamcke jizdarny - 40.000,-Kc
Odpovědět
Profilova fotka
hups .. no já jsem říkala že to nebude levný :-( ... ale je to velký... a koukala si na ostatní ? nic použitelného ?
Odpovědět
Profilova fotka
jeste tam maji restauraci, ted jen cekam kolik mi rekne na osobu za jidlo, kdyz to bude palka, tak z toho nic, kdyz to bude prijatelny, tak az prijedu, tak se tam dojdem kouknout.
Odpovědět
Profilova fotka
no myslim že to bude hodně .. ještě jsem koukala na http://www.cz.stadthotel-krummau.de/r... ale to neni tak velký :-( sice maj kapacitu psanou 110 ale to je asi celková ..
Odpovědět
Profilova fotka
no kousinko ja te nemit, velice mi tu pomahas, kde to vsechno beres. Moooooooooooooooooooooc dekuju, jsi zlaticko. Mam z toho desivou hruzu, ze nic nenajdeme a musime neco vybrat v cervenci a to mam jen tyden dovoleny, aby to jeste vse bylo volny.
Odpovědět
Profilova fotka
cutce ále prosimtě :-D ještě jsem moc nepomohla :-D vy jste v anglii viď ? tak zkus něco zamejlovat, v krumlově jsou docela zvyklý .. já znám spíš menší věcičky :-( skvěle vaří v Donu Juliovi ale tam je to malinký - teda místa na počet dost ale hodně rozkouskovaný ..
Odpovědět
Profilova fotka
no jsme v Anglii, musim poradne projit internet, ale opravdu mockrat dekuju
Odpovědět
Profilova fotka
Leo, Ty jsi teda znalec ;-) . Já neznám v Krumlově skoro nic :-( , resp. jednu pizerku a ještě jednu malou hospudku, kterou nevim ani jak se jmenuje.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to je ještě pozůstatek bejvalýho ... to bylo jediný že mě všude tahal sebou =-) a ty sály znám zase pracovně :-D ale taky už je to nějakej rok ... ale v juliovi jsem právě jedla nedavno a fakt jako ňamička - drahý jako sviňa ale papu jedna báseň :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jsem z toho dostala hlad =-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem před chvílí dojedla druhej chleba s kravičkou a šalámem ;-) a za chvíli jdu na kuřátko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já měla gordon blue s kašičkou :-) už si taky zpět? A Peťo Ty už nespi, Lea už taky vstala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenik6: to jsi si posmakla, vid? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lea už by ale zase spala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo, pošmakla ;-) A Ty? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja budu mit bagetu za chvilku, zapomela jsem si doma nudle v pytliku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jééé teda ty se odbejváš :-( tak to ani nebudu popisovat jak jsem se nadlábla já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha :-( to se stane.. Tak aspoň, že nebudeš o hladu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale řekni nám to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
co ti mam rict?
Odpovědět
Profilova fotka
to lenik myslela mě víš ? :-D ona je totiž stará provokatérka :-D no dobře - měla jsem zelnici a pak kuřecí plátek na grilu se smetanovosejrovou pikantní omáčkou a hranolky :-D mňamííííí x-) nenechala jsem jim ani drobeček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, já se k provokatérství přiznávám :-D cutce, řekni nám všechno ;-) :-D . Co děláš? A jak je v Anglii a tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak co delam, delam ve spolecnosti, ktera se zabyva vracenim DPH ze sluzebnich cest ze zemi evropske unie, delam administrativni praci a zneuzivaji me tu kvuli cestine a slovenstine a zdiskriminovali me tady nehoraznym zpusobem, ze pbudu chtit pred svatbou 3 tydny a po svatbe tyden neplacenyho volna a kdyz to nedostanu tak odchazim. Takze muzu byt nezamestnana nevesta :-D Ale prace se tu vzdycky najde, takze nemam strach. Pocasi- mame tu zatazeno a rano byly mraziky, jinak tu porad neprsi, jak si vsichni mysli doma :-D Kazdy si take mysli, jak jsem bohata, ale v jedne kapse mam prazdno a v druhe vysipano. Ne je to tu stejny jako v Cechach, pokud mas hypoteku, tak na to jde cely jeden plat a ucty a z druheho se zije, takze se tezko spori :-| Ale jinak jsem tu spokojena, mam tady kamaradky sice jen slovenky, ale jsou to dobry baby :-D A cobyjste jeste radi vedeli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A Ty tam tedy zůstaváš? Nebo si o té hypotéce mluvila obecně?
Odpovědět
Profilova fotka
ne, ja uz tu zustavam, pritel ma hypoteku
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Teda řeknu vám,to je divočina venku.Dneska jsem si vzala zimní bundu a ono je takhle,zato včera jsem měla jenom šusťákovku.No neni to na pěst ? :-D Ale hlavně že svítí sluníčko 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?