Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
a nebo to je zralok
Odpovědět
Profilova fotka
A vidíš, proto jsem vám to nechtěla říkat :-D :-D Ale zato jeden z číšníků je tam nákej model nebo co, tak můžeš se jít kouknout na něhoj, jako na exota :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fakt je to had ? :-D františek ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je to had ;-) bingo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
on nás tam pán nejdřív provázel a říkal tady máme to a to atd. a tady je náš františek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jdu na oběd a františka se nebojte, je to hodňoušek ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no hady mám ráda jen opravdu zalígrovaný v nějakej bytelnej futrálce :-D rozhodně bych ho u večeře mít nechtěla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ta je bytelná, ta jeho skríš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čerti se žení =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no je tam fakt příšerně .. a to jsem se tu ještě teď vztekla 8-( nesnášim když sem napochoduje člověk že tu má NĚCO opravit a neni schopnej mi říct co a jen na mě štěká že on to nemůže vědět že ho sem poslal jeho šéf .. a já obvolám půl firmy a nikdo samozřejmě nic neví a to tady štěká a štěká - jsem měla chuť ho poslat do pr... dízny ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to sou lidi ]-( , mělas ho rafnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě se chce táááák spinkat |-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahooooooooooj si vás dočtu a budu vám vyprávět ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Markét, ježiš to vypadá děsivě :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si představte.Dneska jsme měli podepisovat smlouvu o koupi pozemku.Beru si v práci volno,jedu v tom největšim hnusu na kole(v tý bouřce),jsme durch úplně promočená a oni si dovolí teď zavolat a zrušit to ]-( ]-( ]-( A teď nakonec neni ještě jistý,jestli si to nerozmyslí ]-( ]-( ]-( a bude s toho zase hovno.Promiňte,že jsem sprostá,ale to už se nedá vydržet ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a když jste u těch hadů,tak já bych si chtěla domu jednoho pořídit.Jsem si chovala krásnou korálovku u známý a úplně mě to nadchlo :-) Leniku nechodila jsi náhodou k Luňáčkový na tu gyndu ?
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to je drzost ]-( ]-( , co si myslí, Markét neomlouvej se, byla bych sprostá 100x víc Na gyndu jsem chodila k Dohnalový (u družby) Peťo, Ty jsi taky myslím tenkrát říkala, že jsi o ní neslyšela nic moc, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
A to vám řekli, proč to zrušili?
Odpovědět
Profilova fotka
Že prej nám chtěji ještě něco vysvětlit.Večer tam k nim jedem.M říkal,že prej jestli se dneska nedohodnem,tak že jim srušně řekne,že už na to se...em.Člověk se jim snaží vyjít vstříc a ono prd.
Odpovědět
Profilova fotka
je to hrůza, lidi zas začali bláznit.... :-(
Odpovědět
Kamaradka chodila k dohnalovy - stezovala si hodne dlouho na bolesti v podbrisku a ona ji rikala, ze ke to normos. az jednou to bylo tak strasny, ze s tim jela do nemocnice. tam ji zjistili obrovitansky cysty, musela na operaci, pak lazne a to ji jeste rekli, ze bude mit diky tomu problemy otehotnet prirozenou cestou. a co vim, od vic holek, tak ani moc neprohlidkovala a treba pred tim, nez jim poprvy napsala prasky, jim nedelala ani krevni testy
Odpovědět
Market, to je fakt des!!! tak at vam to vecer dobre dopadne!!!!!!! nebo je dojdeme nakopat vsechny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda markét :-( no to je na nakopání špičatou botkou do prdízny 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
To mě taky tenkrát testy nedělala než mi napsala prášky, jsem myslela, že už se to nedělá (i když už je to pár let) :-N Taky držím palečky a pěstičky a kdyžta jim vyhrožuj bandou holek, co na ně dojdou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za podporu,pak vám dám vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem tu.Prodej snad proběhne,ale asi to bude ještě složitý.Už aby to bylo za náma 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, kde je kdo? =-) Markét, tak to je dobře, že to proběhne a proč s tím dělaj složitosti? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
já spim nebudit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne, ne, žádný takový, vstávat a cvičit :-) A Ty Peťo taky a Ty Jani a Ty Leni atd. ]-( :-D
Odpovědět
dyt je jeste noooooc |-| |-| |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?