Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo provokovat já umím :-p :-D :-D :-D Tak Leuš koukej mi napsat co a jak na kontrole!!!!!
Odpovědět
ja to posledni jeste papam, jeste 13 prasicku mam ale my zatim jeste nebudeme zvedat nozicky
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo :-D :-D :-D Jinak ahoj Holky, Leo, Ty mi to hlásíš, jak kdybych byla největší tyran :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:-) Jani ty nezlob!!! I kdyz ja nemam co mluvit, kdyz jsem vas provokovala jak jsem byla doma:-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenik neneneejsi teda jsi :-D :-D :-D no právě leni :-D to víš všechno se to vrací :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D ale uz bych takhle byt doma nechtela, bylo pekny mit tolik casu,ale kdyz jsou lidi kolem vas stejne v praci tak je to na houby. A nuda se casem dostavi:-) Ted jsem spokojena, pekne v pul 3 domu a casu mam porad hodne:-D
Odpovědět
Profilova fotka
;-( ;-( no, jo, ale někdo musí na vás dávat pozor, jinak by tu zavládla úplná anarchie :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-N lenik ještě že tě tu máme :-D hele normálně kolega vyhrál čtyři krabice zákusků, buchet a koblížků a vůbec .... bože .. už mám v sobě kus tvarohový buchty s jabkama, kus ořechový a koblížek si nechám až za odměnu po tom cukru x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kde to vyhrál? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak nevyhrál, přivez mu to zákazník co jsme mu dělali něco v novej pekárně :-D akorát si ze mě dělal srandu ]-( ale to nic nemění na tom že je to výborný :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak nic kočičky já pomalu vyrážim .. ;-) vrátim se někdy po jedenáctej ju ? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se těším, myslím, že nudit se nebudu!!!! Prodloužila jsem si to tu o týden, skončím tedy až 18.4. Jinak Leni ono je to jiné, když jsi nezaměstnaná a ofiko doma, chápeš jak to myslím? Peťul tak pozor, až začnete zvedat, to je pak tutovka :-D :-D :-D Ještě hoďka a budem vědět co ta Leuš!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jani ja vim, myslela jsem to tak, ze bych si to obdobi zopakovat nechtela, takove jake bylo, bylo to pekny, ale dlouhy. Ale na ofiko volno se tesim, to je opravdu jine!!! Me stacilo, kdyz jsem vedela, ze jsem prijata, tak tech 14 dni, to bylo uplne jine volno nez to predtim:-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani a jak se cítíš? Taky Ti bývá špatně?
Odpovědět
Profilova fotka
jo, vlastně, Leni, kdy dorazíš pro zásilku? Nebo Ti jí mam donést? Dneska večer budu doma a zítra ještě nevím, kdy budu doma...
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím návrat - cukr v cajku (chachááá ty tři dny na čistej vodě a celozrnym chlebu se vyplatily :-D ) .. mimoušek v pořádku, jen se rychle juklo přes bříško ale nefotilo, nechtěli jsme ho otravovat... ostatní v normě, odvezena krev na zbytek testu (nevim čeho tak se neptejte :-D ) a příští kontrola 2.5. ;-) konec hlášení v českém jazyce :-D asi se mi bude po panu doktorovi stejskat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gratuluju koušince a mimouškovi a uděliji vyznamenání za vydařené hlášení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a teď jsem se konečně pořádně najedla tak už je mi i výborně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak super Leuš!!!! Jinak Leni já vím, rozumíme si s tím volnem myslím dobře ;-) A Leníku není mi úplně hej, ale bylo to horší!!!Nemohla jsem nic jíst..... a teĎ už i jo,ale žaludek pořád zlobí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
neboj jani to přejde - ráz naráz a už ti zbyde jen hlad :-D a občas nesmyslný chutě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele ale to vám povim je to sranda jak mi jezdil tim totento po bříšku :-D mnohem příjemnější než ten vnitřní :-N to bych mohla pořád takový šodání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já měla ten vnitřní taky jednou a to teda moc příjemný není :-N Tak na to se moc netěšim :-) a teďka Ti bude dělat už jen ten bříškovej? Jani prozradíš nám taky v jakým si týdnu? Nebo to uvidím někde na koníkovi?
Odpovědět
Profilova fotka
Mně už taky dělá jen ten bříškovej :-D a na to až ty nevolnosti přejdou se mooooc těším!!!!! ]-( Jsem 11+2, na koníkovi to neuvidíš, pooooněvadž tam nepíšu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak přeji hezký víkend!!!Pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Přeji krásný víkend a snad moc rychle neuteče ;-)
Odpovědět
Ahoj, jen nakukuju ... A koukam, ze se tu dejou veci. :-D :-D Jani, gratuluju. Kdy budete mit prirustek do rodiny? A co si myslite, ze to bude? My si uzivame dovolene ... Jen az se vratime, tak bychom potrebovali dalsi ... Mame program od rano do vecera a prijde mi, ze vetsinu doby jen jime a jime. :-D :-D Jinak ja vam rozhodne nic netajim, minimalne do svatby se o nic nebudeme pokouset. Leda omylem. :-D Prasku mam platicko a kus a pak uz nic jist nebudu. :-D :-D Nejak mi prestaly chutnat. :-D :-D Normalne, obcas uz zacinam mluvit i na Davida, kdyz jsme sami dva anglicky. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, dneka a zitra tu s vama nebudu, mame skoleni:-))))) za chvilku na nej vyrazim. Jen jsem se chtela zeptat, oc ze to je vlastne za mesic a pokud opravdu duben pak co to pada z te oblohy???????? :-(
Odpovědět
Dobre ranko :-) Leni, tady na slovensku je akorat april a z nebe pada voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tady je asi april s velkym A, protoze tu pada snih!!! a ne zrovna malo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobré árnko princezny .. no taky na to čučim jak tele na novej sníh 8-( fakt jako se mi to nelíbí |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?