Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
jinak po ty prvni hodine, hadejte co me druhej den strasne bolelo??? nohy ani zadek, ale strasne me bolela ta cast mezi ramenama a krkem, nevzpomenu si, jak se tam tomu rika :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Peto ja se nedivim, me vzdy boli to co necekam,ale je fakt, ze s timhle mam problem po kole taky, to je od toho predklonu:-(
Odpovědět
Profilova fotka
ják neříkala ? dyť vo tom melu fuurt :-D ahoj princezny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mamino :-D tak co, dobry?
Odpovědět
Profilova fotka
no holky jedna rada - než pudete čurat tak den předtim radši s cukrem a ovocem a smaženym a tak opatrně :-D páč jako - vypít se to dalo - ale spíš bylo šílený to množství než ta chuť :-( i když.. ono půl litru hodně řídký nepovedený bílkový polevy :-p :-p a na lačno a na ex :-D já myslela že jim to tam hodim zpátky :-D a pak mě ještě vyděsily páč jsem si myslela že už se můžu najíst a nesměla jsem ještě dvě hodiny a pak jsem musela zase na krev ..
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D jo tak to je tohle vysetreni, to znam o tom mi mamka povidala :-D kdyz si ale predstavim co musis vypit, bleeeeee ]-( Ja jsem dneska jak prejeta parnim valcem, ani kafe mi nepomohlo,ale za chvilicku jdem na obed tak se snad uz proberu
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tohle vyšetření tede neznam :-N Co Ti zjišťujou? Peťo, šikulka ;-) já už jsem po o, dneska omeletka se šunkou s bramborem. Jak přejetá jsem byla včera, dneska je to lepší :-) , cvičení mě probralo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chtěla jsem tam napsat: Co tim zjišťujou? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenik nevim - asi za jak dlouho se ti daří zpracovat cukr - jiný vysvětlení se mi nepodařilo vydedukovat =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mizim papa kočičky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooj Teda holky nám se to v práci hroutí.Už tam máme 9 těhotnejch :-D (teda i stou co předčasně porodila). A o obědu mi vůbec nemluvte.trochu mi to v práci přestává chutnat.Za prvé se docela pohoršili,co do chuti a ještě k tomu mam pocit že ty jídla točí po třech týdnech.Takže mam pocit,že jim pořád to samý. 8-( A ještě jedna perlička na závěr na pobavení.Víte co mi včera řekl Martin po sexu? Ať si dám nohy nahoru,aby to steklo k vajíčku :-D :-D :-D No neni to šmudlík ? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano:-) ja mma pocit, ze jsem dneska nespala, sla jsem spat az v 11 a ted k ranu jsem mela zivej sen a normalne u toho vnimala tak me ani budik neprekvapil. Jen nevim co budu dneska na Aj odpoledne platna:-D Market to je dobry, to muselo byt roztomily;-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
markét no to je hláška :-D teda to je andílek :-D no ale má pravdu - začínáš bejt v práci moc výjimečná - měla by si s tím něco udělat :-D :-D leni ty jo dneska muselo bejt nějaký divný ovzduší, mě se taky zdály šílený kraviny - o cvičení ale na to jsme se vůbec nedostaly celou dobu se furt někdo hádal v šatně a furt si tam ty lidi schovávali věci a pak jsem se probudila - akorát že mě budík taky nepřekvapil - jen jsem se přetočila na bok a zase usla :-D takže jsme trochu zaspali .. a soused říkal že se jim taky blbě spalo :-( i malej že se budil :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to muselo neco bejt, protoze ja ma pocit, ze jsem lehla, chvilku zapremyslela a uz jsem zas vstavala. Ale kupodivu se tu dovcela drzim,ani moc nezyvam:-D Jo a cvicit jsem byla, ale pripadala jsem si jak nemehlo, nemohla jsem si zapamatovat kroky:-D ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko!!! Jsem tu po delší době a jen sjem si přečetla poslední Markéty hlášku, a pochopila jsem z toho, že se snažíte o mimi Markét no tak to je super!!!!Tak to držím palečky!!! A když už jsme u mimi..... :-N tak Markét asi to funguje, protže já to taky dělala :-N a.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a huuuuuráááááá už nemusim mlčeeeeet a můžu gratulovat oficiálně :-D tak holky šup šup není to následování hodný příklad ? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D To se ti ulevilo, viď? Tak kdo se tady všechno snaží?????? Co mi uteklo????
Odpovědět
Janiiiii :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peťul ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Huraaaa uz taky nemusim mlcet:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani snazi se Market a Hani a Peta uz za chvili taky bude a ja budu vsem delat hodnou tetu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jjjjjjjůůůůůůůůů Jani gratuluju x-) x-) Markét :-D :-D Mě se taky dneska nějak divně spalo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo, už zůstanou jen 3 Lenky |-| , teda jestli nám anlek něco netají :-D já musim vyřešit pár zdrav. věcí a k tomu ty blbý zuby ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leni ;-) o Hani vím a o Markét už taky, díky té perličce co psala :-D A že ty budeš hodná teta!!!!! Leniku díky ;-) Mě se taky hodně špatně spalo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky porodte uz nektera ja chci vozit :-D :-D to me bavi ;-) Leniku, porad si opakuju - kdo si pocka ten se docka :-D mi se pak budem chlubit jak mame malinke miminka, kdyzto holky uz budou za niam vsude behat a nadavat a my si pujdem v klidku s kocarkem :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, vlastně to máme dobrý, Leni :-D A třeba se tam pak sejdem na Vltavě všechny 3, jestli si tam anlek pořídí byteček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem zvědavá kolik těhu bude na dalším srazu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no to já taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tipovat asi nebudem, co ... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jen doufám že na tom srazu budu taky ;-) už konečně! :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?