Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Ahoj, tak dřív než jsem vám to sama zvládla napsat, tak už jsem byla prásknutá ... Ano, mám nové fotečky v albu. Jednu, jak jsem zkoušela šaty ... tak obrázek, co jsem našla na netu, nezklamal. Šaty se mi líbily i naživo a hned jsme je zamluvili. Paní z nám byla taková hotová, chceme přesně tyhle, máme hodinu zpoždění (David se zasekl na poradě), tak žádné dlouhé vykecávání, vyzkoušet je a mažem pryč ... Ostatní nevěsty tam byly takové nerozhodné ... Ale my jsme byli a jsme vždycky divní. :-D :-D Paní se s námi dobře bavila. Pak jsem také měla včera narozeniny, kvůli nim jsme spěchali do Prahy, protože jsme měli domluvenou večeři s moji rodinou v číně, dokonce i babička si dala nudle s kuřecím masem (ona se neznámeho jídla bojí) a po večeři David všechny přesvědčil, že mají jít k nám, aby viděli, co dostanu od něj. A z toho je ta druhá fotka. takhle jsem byla vytlemená, když mi došlo, že vím, co dostanu, puzzlíky 24000 kousků.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-)
Odpovědět
jj, je tam ségra.
Odpovědět
Markét neměla by sis skočit s tím "slepákem" k dr.? Abys věděla, co a jak?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, všechno nejlepší ;-) Tak to je fajn, že se Ti narozky povedly vyšli šatičky a puzlíky :-) A co oko - lepší?
Odpovědět
Oči lepší, dneska už jsem je neměla zalepený, jen ospalky (ale ty já normálně nemívám), ta kapičky, co jsem dostala dr. (ATB+kortikoidy) jsou asi pěkný dryáci, když takhle už za den fungují.
Odpovědět
Profilova fotka
jsem se včera taky prošla, na poštu a zpět :-D , mezitím sem čekala půl hodky na lavičce na MM, ale byla to moje blbost, šla jsem moc brzy :-D , ale v tomhle počasí to ani nevadilo.... No a pak byl fotbal :-S :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenííííí tak všechno neeeeeej ;-)
Odpovědět
Btw. nebudete si chtít někdy udělat výlet do Prahy ... Že bychom to spojily se skládáním puzzlíků? :-D :-D
Odpovědět
Dík Leo. Jinak jsem ještě dostala příbory, které jsem si vybrala, takže jsem mohla vrátit po roce našim ty, které jsem měla od nich půjčené. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě s těma puzzlíkama děsíš :-D
Odpovědět
Je tam 4x pytel po 6tisících kouskách ... A já mám teď dilema, jestli to smíchat nebo ne .... :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
týýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý si expert :-D já bych spíš přemejšlela jak to rozmíchat :-D to bych nesložila ani bohovi :-D :-D :-D
Odpovědět
No jo, ale pak neskládám 24000 kousků, ale 4x6000 kousků .... nejsem zbybělec? :-D :-D
Odpovědět
Asi o tom budu přemýšlet celý týden v Anglii. :-D :-D Včerejšek se mi nakonec povedl, ikdyž to ráno bylo krušné. Večer jsem zapla počítač, stáhla fotky z foťáku a zapla na chvilku Skype. Odchytla mě tam Mona, to je taková ta dánka, jak jsem o ní už tady určitě nekolikrát psala (živí se hlídáním 4 dětí ve věku od roku do tří let). Tak jsem se jí chlubila taky s puzzlíka a ona mi na to říkala, a jak David ví, že já skládám ráda puzzlíky? Hlavně je neslož do července, ráda ti pomůžu až budeme v ČR kvůli vaší svatbě. A mě bylo díky ní taaaaak krásně.
Odpovědět
Tak my pomalu a jistě mizíme směr letiště. x-) Mějte se pekně a hezky si tu povídejte, ať mám co číst, až přijedu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se tam měj taky hezky, naše cestovatelko :-) A kde se flákaj ostatní? já bych spala x-) |-|
Odpovědět
Profilova fotka
se to tam zatahuje, to se mi ale nelíbí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ale je tam pořád hezky teplo ... jsem byla na obídku anlek šťastnou cestu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sice s křížkem po funuse,ale přeci - Leni všechno nej k narozeninám a štastnou cestu. Jinak mě už to břicho dneska tolik nebolí.Tak snad to už bude lepší :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano vstavat a cvicit!!!!!! :-D :-D
Odpovědět
Dobre ranko, brekekekeke :-) Ja se taky pripojuju (sice opozdene, ale sem nejaka zpomalena) ke gratulici k Anlek narozeninam, VSE NEJLEPSIIII!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno raníčko :-) já cvičila včera ;-) , dneska stávkuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jezis ja koukam ze se mi ten prispevek pro anlek neodeslal, tak jeste jednou Leni vse nejlepsi!!!!!!!!! ja jdu cvicit dneska, mam pauzu mezi praci a srazem s kamosku tak toho vyuziju ;-) jake to bylo Leni?Zas hodne lidi?JA jdu dneska na tu druhou Petru to zas bude bolet cele telicko:-( :-D A co ty Peto a to tvoje straaaasne vzdalene fitko?? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem koukala, kde se flaka Lea a ona je u doktora tak to ma teda omluvenku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bylo to dobré, jako vždy s touhle cvičitelkou, lidí hodně - klasika, jsem si zvykla teď stoupat tam k těm oknum dopředu mezi okno a sloup a tam mi lidi nevaděj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nemá omluvenku, když nám to nesdělila :-D Mě dneska bolí dost záda - bok, nevim jak jsem to dokázala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jojo tam jsem si stoupala taky:-)ty zada by mohly byt tema zpevnovackama co tak rada dela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo 8-( a některý ty pilatesy na břicho jsou taky pro mě těžký :-(
Odpovědět
Ja sem zacla od minulyho tydne chodit na spinning, uz sem byla 2x a ve ctvrtek du po treti :-D ale mam pocit, ze padnu z kola a umru ;-) ale snad se to bude zlepsovat :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?