Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
asi už jsou na koníkovi všichni :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak že bych si povídala sama se sebou =-) =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele Leniku, kecáš, Leni doma marodí a druhá Leni je na cestě, nebo běhá po šatičkách - tak ty maj omluvu :-)
Odpovědět
ahoj holky, promiňte, že narušuju zaběhlou diskuzi, jen by mě zajímalo na kolik asi tak vyjde svatba na Hluboký? Děkuju za odpověď
Odpovědět
Profilova fotka
za poslední den jsem viděla 3 kočárky s dvojčátkama, není to náký znamení =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tejejka, no zrovna si tu jen povídam sama se sebou :-D Myslíš ten poplatek za obřad? Loni to dělalo o víkendu 4000,- a ve všední den myslím 2000,-
Odpovědět
aha :-D A můžu se jěště ptát?
Odpovědět
Profilova fotka
ptej se, jasně ;-) ráda pomůžu, když budu vědět ;-)
Odpovědět
může tam být i obřad venku? Nebo jen v Kapli? Taky jsem slyšela, že je možný půjčit si tam kočár s koňma, ale nevim
Odpovědět
Profilova fotka
Obřad může být i venku a dokonce jsem zažila obřad i na zámecké věži - zaláží na domluvě na matrice
Odpovědět
hmmmm :-) To slyším poprvé o té věži, ale asi tam není nějaký altánek, viď?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo, jak říká Miky :-) , zrovna při našem focení se tam další pár bral venku. O kočáru, ale nic nevím.
Odpovědět
děkuju holky, ještě jedna otázka :-) Je možný udělat pár fotek v zámku?
Odpovědět
Profilova fotka
nevím o tom ..
Odpovědět
Profilova fotka
On je obřad z druhý strany než vchod k "prohlídkám", jestli myslíš nějaký fotky v zámeckých místnostech, kde se konaj prohlídky, tak o tom jsem nikdy neslyšela ani neviděla. Tak nevím...
Odpovědět
Já právě na hluboký jsem to taky neviděla, ale jinak když kouknu do nějakýho alba, kde byla svatba v zámku, tak tam mají nevěsty i fotky zevnitř
Odpovědět
Profilova fotka
asi jedině se zeptat matrikářky.... Na požádání by to snad mohli umožnit....
Odpovědět
no uvidíme, zatim díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
není zač ;-) Tak holky, už se neschovávejte, už to přestává být vtipný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jak pro koho :-D . Ne vážně, já nemám moc času tu být, vždycky jenom juknu co se děje nového. Jinak naprosto souhlasím s tím, že ten čas strašně letí, nevím jak vy, ale já bych si ten den "D" klidně ještě jednou zopakovala, moc se mi to líbilo a ráda vzpomínám. A musím se přiznat, že všem nevěstám tak trošku závidím 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale tak já tu jako jsem akorát jsem se teď pokoušela dát dohromady pokladnu ale marně :-D dneska neni dobrej den na počítání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj holky mě snad chytá slepák,či co :-| Už pár dní mě tak nějak průběžně pobolívá na pravý straně nad tříslem.Tak já vám nevim,co s tim :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no kde stééé ? =-)
Odpovědět
Dobre ranko nebo radsi spis spaveee |-| |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ty ještě chrníš ? :-N vstávat a cvišííííít :-p :-D
Odpovědět
dyt je jeste nooooc ;-) leni anlekova ma fotky novy v albu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uz je mi mnohem lip, krk citim jen lehce a brisko uz tolik nezlobi. Jsem vcera utekla hned v pul 3 a uzivala si slunicka a dneska mam v planu to samy:-) Jdu prozkoumat fotky
Odpovědět
Profilova fotka
no jooo :-D hele ale to bude asi segra to tam kousek vedle co ? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?