Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu maličko vyplavala a byla tu taky kámoška - přivezla mi kytí a čokoládu a mooooc dobrej lesk na pusu :-D prej má vydržet šest hodin :-D hahaha to ho dřív sežeru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem pro Vltavu :-D :-) , bydlíme tady teďka a bydlela jsem tu předtím do 10 let a jsem spokojená, sídliště to sice je, ale je to kousek od přírody, od cyklostezky, od vrbenskejch rybníků i od Globusu :-D Dneska razím s kámoškou do Modrých dveří, nebudete tam někdo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kde jste? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,tady jsem :-)
Odpovědět
Já jsem teď taky tady. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a já teď :-)
Odpovědět
teď jo :-D
Odpovědět
ale sama :)
Odpovědět
Profilova fotka
A já teď :-) :-D
Odpovědět
Jak se máš?
Odpovědět
Zítra jedu za váma kočky, jdeme zkoušet ty šaty ... To jsem se vám ani nestěžovala, jak jsme měli v pátek srazík, tak jsme chtěli zkoušet šaty v sobotu ... Ale smůla, měli dovolenou ... Už začínám být krapet nervózní, vy jste je v tuhle dobu už určitě měly všechny vybrané ... Tak snad se nám to zítra povede. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Anlek: já jsem šatičky vybírala až v květnu, ale je to tím, že jsem se vdávala až v září - no na červenec máš asi nejvyšší čas
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bré ránko princezny jak se vám vstávalo ? já se probudila v poho ale teď na mě jde spaní :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, tak to jsme na tom Leo úplně stejně, ráno v poho a teď jak přejetá parním válcem :-N , asi nám ta hodinka chybí |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, já vybírala šaty nějak touhle dobou mi přijde, ale já už si nějak nic nepamatuju :-D . Ale tenhle rok letí asi hlavně srpen (na vdávání), tak to snad vyberete v poho...
Odpovědět
Profilova fotka
já mlčim já vybírala už v únoru :-D ale tim tě nechci plašit leni :-D páč znáš mě ne ? už teď mám postýlku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky me je dneska paradne blbe, vstat jsem nemohla, boli me v krku a hlavne se dostasvila mrcha a tak nevim co driv lecit:-Dtaky si davam volnejsi den, od 1 mam anglictinu a pak hned domu:-) Ale je uz krasne pocasi co, byli jsme vcera na vetsi prochazce a pak sedeli na terase a nadhera, uz se mi to libi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jaký byl víkend?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni. Je krásně, jen se to prý más zas zkazit ;-( , ale třeba to nebude tak horký :-) My taky byli včera na větší procházce, po modrej :-D Leni, tak to asi u Tebe zítra na cvíčo nevypadá, co ? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leni urco ne, pujdu asi ve stredu, jakse znam uz by mi melo byt lip,ale neslibuju radeji nic;-) Ja mela saty taky uz v unoru,ale byla to nahoda, proste jsem je zkusila a vedela, ze jsou to oni a tim vypadli i vsechny predtim vybrane, takze kdybych si tady nebyla tak jista tak bych mozna hledala jeste dlouho. A hlavne hledej dokud ti opravdu nepadnou do oka,lepsi je si pockat nez pak mit nejaky jen proto ze uz je na case!! ;-)
Odpovědět
Ahoj, jsem totálně nas...á .... Fakt. V noci mě vzbudilo, jak mě bolelo oko. A ráno, jak jsem nachcípaná, tak jsem kašlala kašlala a z očí mi stříkal hnis. Sorry za ten popis. Tak už mám za sebou oční - kapičky ATB s kortikoidy, prý, že mám zánět a oči hodně nateklý. ]-( U mě to zas není taková stranda, mám oči 4x operovaný, takže by neměly dostávat tolik nafrak. ]-( A dneska v poledne mám jet do ČB, tak to tu řeším, jet či nejet ... Dr. se tvářil, že můžu, ale pojede se mi blbě ...
Odpovědět
Když se do ČB na ty šaty nedosatnu tohle pondělí, tak by se to odložilo minimálně o 14 dnů ... spíš o víc ... a já už začínám nervovat, že nemám šaty, tím pádem ani boty ... A vůbec, že nic nemám ...
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, to je práce :-( . Ale neboj všechno seženeš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
neboj leni - to pak přijde ani nebudeš vědět jak :-D a najednou budeš mít všechno a najednou budeš vdaná x-)
Odpovědět
No byla jsem v autě ...aspoň, že tam ségra má tmavé brýle ... moje jsou v ČB ... Pak mi tu David nechal navigaci a ta na mě koukla a rovnou řekla, že mě to bude trvat 3 hodiny, ne jen 2,5, co jezdí David ... Nevím, jak to poznala. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to je navigace budoucnosti :-D souhlasim s Leou, pak ani nebudeš vědět jak a bude skoro rok po svatbě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenik týýý jo to letí fákt co ? strašný - :-D dyť my budeme za chvíli v důchodu :-D i s těma oddáleníma :-D
Odpovědět
Jdu se sbalit a radši pojedu, mám být v ČB ve 14:30 ... Tak ať si můžu dát cestou pauzu.
Odpovědět
Profilova fotka
no letí to dost - teďka v dubnu 10 měsíců.... :-D Ale na důchod se zatim netěšim :-D Štastnou cestu, Leni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste? Papkáte? dneska byla brokolice s brambůrkama, zdravý až na to osmažení tý brokolice :-D Je tam krásně, není to škoda, dneska se koukat na fotbal, já se nekoukám, ale můj společní na procházky apod. :-D jo ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?