Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Jaká soutěž? No ale když už nekašlu, teplotu mám rozumnou (37,0 ... u mě vpodstatě normál), v noci jsem teda měla horečku a pěkně všechno propotila ... Ale mě ta škola bude chybět a budu ji pak blbě dohánět ... uvidím, dopoledne budu pěkně odpočívat a pak se rozhodnu.
Odpovědět
Profilova fotka
mi připojovali novou tiskárnu .. sice jen černobílou ale mnohem rychlejší a hlavně huráááá už nemusim běhat do vedlejšího kanclu :-D tak už ti markét neporadím :-D ale nejbližší bych stejně řekla že je u plojhara .. teda při cestě na radnici ;-) lenik super ;-) hlavně už to neopakuj ;-) musíš vlastně držet ještě nějakou dietu nebo už můžeš papkat všechno ? =-) jo a náš kočár je teda asi nejlíp popsanej tady http://www.detskyruzek.cz/kocarky/kom... ... ten poslední modrooranžovej ... paní na stánku i´coo včera nám ho teda nehorázně sepsnula že je špatnej ale vzhledem k tomu že byla protivná jak noc tak jsem se rozhodla že její názor budu ignorovat - obzvlášť po tom co jsem jí řekla že ta nová kolekce má příšerný barvy :-( a ona mi odpověděla že to je můj problém že v tom už mi nepomůže ... :-| ]-( hnusná baba
Odpovědět
Mě přijde zvláštní ta rukojeť ... Ale pokud jste s ním zkoušeli jezdit a jezdilo se dobře, tak proč nee? :-D :-D myslím, že tohle není kočárek, který budete potkávat na každm rohu. Leníku, super, že už jsi vpořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
mě ti taky nejdřív strašila i když pravda i to mě na něm zaujalo :-D ale je fakt že opravdu se to drží dobře ;-) dá se různě sklopit takže i pro nás prcky ... a dobrý na ní je že to nepodkluzuje .. no spoustu věcí jsem byla trochu zmatená ale peťa s prodavačkou dycky přišli na přesnou funkci a vlasntě všechny chmury mi rozptýlili - musim fakt ještě jednou vyseknout poklonu personálu :-)
Odpovědět
Tak to je to hlavní ... Stejně nejvíc budeš jezdit ty, tak musí kočár vyhovovat hlavně tobě. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je to taneční soutěž, taky jsem říkala kamárdce, které tam budou soutěžit dcera, že tam zajdu, ale nevím, jestli mi to vyjde. Dietu už nedržím, měla jsem jí držet jen týden od doby co mě pouštěli z nemocnice. Jen jsem teď 3 dny kvůli tomu testu nesměla třeba tatarák :-D , což mi tedy nevadilo :-D . Kočárek je hezkej ;-) , mě se líbí všechny barvy, co na tý stránce jsou :-), což mi přijde u mě divný :-D Jak říká Leni, určitě to nebude okoukanej kočárek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
O tý soutěži jsem toho moc novýho neřekla co :-D :-D Já tam nikdy nebyla, ale jen že občas zaslechnu, že tam soutěží býv. spolužák a teď ta Sárinka....
Odpovědět
Profilova fotka
uááá mi to celý spadlo :-( a takovej dlouhej jsem napsala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem zpátky holký já se chci vdávat ještě jednouuuu :-) (ale za toho samýho chlapa :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
discodrom - já byla za "mlada" :-D pravidelnou účastnicí,teď už bohužel jenom jako divák.Je to taneční soutež kde souteží skupiny např. v dance show formacích,disco dance,hip hop.....
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Leo kočárek moc hezkej a určitě bude i supr jezdit,ale já jsem se zamilovala do toho černýho s velkýma kytkama okolo.Teď nevim co to je za značku,ale má ho Lea v albu na Koníkovi. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
markét to je implast ... jako holky si ho chválí, já když ho viděla naživo tak mě malinko zklamal :-( ale je fakt že včera na tom veletrhu měli novou kolekci, je trochu předělanej podvozek a tam bych řekla že fakt k lepšímu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mě se zatim líbí jako na pohled a až bude ten správný čas :-) tak začnu koukat na funkčnost ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ten se mi taky líbí :-) taky zatim koukam jen na vzhled.
Odpovědět
Profilova fotka
Jste na obídku? =-) já už po, byl kuř.plátek s mozarellou a brambory :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už jsem taky po,usmažila jsem si doma košičáky,mňam
Odpovědět
Profilova fotka
fuj to bylo hnusný :-( a to jsem se na tu krůtu s rejží tak těšila 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
je třeba si něčim spravit chuť,třeba čokoládou ;-)
Odpovědět
Mě to také spadlo. tak nám to napiš znovu. My počkáme. :-D :-D Já měla fazole. A chutnaly mi, možná to bude tím, že jsem si je chystala sama. :-N Markét, co jsou košičáky? To jsou ty mletý řízky? Nebo si to pletu s něčím jiným?
Odpovědět
Profilova fotka
už mě to tu neba :-( . Leo jdem taky dom? :-D Myslím, že to bude ono, Leni, měla jsem něco podobnýho včera x-) Lea už to píše hoďku, to si počtem :-D
Odpovědět
Holky, co říkáte na sídliště Vltava? Má smysl se tam pokukovat po bytech?
Odpovědět
Profilova fotka
jj,košičáky jsou mletý řízky s kouskama sýra uvnitř.Když jsem byla ve Vysokym,tak tam tomu říkali holandský řízek.Ale myslim,že už jsme to tady jednou probírali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tam vyrostla,na Vltavě.Je tam klid,žádný cikáni,myslim,že je to tam v pohodě.V žádnym případě si nekupujte byt ulici V. Volfa na Máji.Je tam jaksi tma i ve dne.
Odpovědět
Máj říkal David, že nemám vybírat, ale to je jediné, co si pamatuju .... Aobčas to podle ulice nemám šanci poznat .... On to bude muset ještě po mě projít. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nevim kolik chcete do bytu investovat,ale já bych vám spíš doporučovala zděnej.
Odpovědět
Zděný by byl samozřejmě lepší ... Ale cena bude hodně rozhodovat, neb David má už jednu hypotéku na byt v Praze .... A mě doběhnou letos v létě 2 stavební spoření, takže nějaké peníze budou, ale zas tak moc ne.
Odpovědět
Ale nesmíme chtít moc, máme to mít jen na 2 dny v týdnu, zbytek budeme v Praze ... Takže pořád se rozhoduju, jestli koukat na 2+1 nebo 3+1 .... Radši bych chtěla 3+1, abychom se tam jednou vešli pohodlně s mimčem ... Ale zas nevím, jestli toho nechci moc, když máme už jeden byt v Praze, na kterém je hypotéka.
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli tam budete trávit 2 dny v týdnu,tak myslim,že by vám stačil 2+1 i s mimčem.Ale jestli by jste se chtěli někdy sem přestěhovat na furt,tak určo 3+1 :-) Ale byt se dá vždycky prodat a koupit jinej ;-)
Odpovědět
Ono je teda taky fakt, že když budeme na jihu, kvůli Davidově práci, tak on bude v kanclu a já přes den v 2+1 s mimčem nebudu mít málo místa. :-)
Odpovědět
Ahoj, už mizím.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?