Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vůůůůůbec se nezlobim lenik proboha :-D dyť já jsem půlku taky nakradla :-D spíš teda jako nápady ;-) je to koloběh života :-D jééé a teď mi tak došlo :-D já budu mít vlastně postýlku s lefíčkem a teď jsem si říkala že my určo budeme mít váhátko, maximálně panenku ... takže lefíček je mimo ... tak proč ho chci ? :-N .. ale pak mi došlo že vlastně já jsem lefíčková :-D
Odpovědět
Profilova fotka
JAsne aby melo maminku porad u sebe:-) jsem koukala ze mas dneska sraz z konika, se ti to pekne seslo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
juju máme - sice se nám to malinko porozpadlo, páč někdo porodil a někdo se berchá po plodovce (naštěstí s naprosto zdravejma výsledkama, takže důvodů k oslavě bude dost ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
A jak je to s tim karlem, leni kdy jsi rikala, ze tam zajdes?
Odpovědět
Profilova fotka
hoooolky já jsem průserář :-( já už nesmim ani nikam koukat :-( úplně omylem jsem v jednom bazárku našla ten kolotoč co chci :-( za 600 :-( ještě v záruce :-( jen tři měsíce používanej ... a Peťa je samozřejmě někde v čudu - potřebuju alibi :-D :-D hrozně mě to láká ho koupit :-D :-D paní ho ještě má =-) dosvědčíte mi že jsem se snažila odolat ? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vrátil se a mám ho povolenej :-D akorát nesmí bejt doma :-D ještě štěstí že na hůrce maj velkou půdu :-D :-D tam se toho vejde ..
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D si rikala, ze ma dost casu ne:-) to znam, jakmile neco objevim co chci a treba to nemusim mit hned tak to stejne koupim:-) takze mas povoleni i ode mne:-D
Odpovědět
Profilova fotka
když já jsem na tohle hrozná :-( to bylo i se svatbou .. ale zase jsem ušetřila spoustu penízků a je fakt že teď prostě budu muset páč to padá jak do stoupy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jdu na obidek papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jste dopapali? já měla točenec(to pečivo), ale večer jdu k tomu Karlovi, tak si dám něco lepšího - tak to tam zároveň zkusim zamluvit a dám zítra vědět... Leo, ode mě to máš taky povolený, zvlášť když je to takhle výhodný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tedy to sou mi ale dlouhý obědy =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem byla jeste na financaku podat danove priznani a normalne i tam se musi hlasit zmena jmena, tak jsme tam zas vyplnovala nejakou karticku:-) Ale ted uz jdu domu tak se mej te papa zitra
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jéžíš to už je tolik ? tý vado .. no měli jsme šunkaflíčky a byly moc dobrý ... a teď tu zase makám jak fretka :-( jooo leni a srazík nakonec jsme zrušily páč místo sedmi nás mělo bejt dvě :-D teda myslim jako ten bříškatej, ten páteční nezrušíte i kdybych měla tam sedět sama jasný ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neboj sama tam nebudeš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hezkýýýýýýýýýý večéééér :-D S pátkem počítám,tak né že to odvoláte ]-( :-) Leni hezký fotečky na koníkovi.Moc se mi líbí hned ten první kočárek,ten oranžovej,ale nelíbí se mi na něm ty kolečka.Já bych chtěla nějaký teréní a hlavně nafukovací :-) Nojo,kočár,to bude problém :-D
Odpovědět
Dobré ráno, včera jsem celý den hlídala a pak šla do školy A večer usla, proto tu taky te'd straším. :-D :-D :-D Se srazíkem počítám, kdyby se něco nějak měnilo, tak mi radši pište na mail nebo SMS, nevím, jak se sem budu dostávat. Dneska bychom měli jet odpoledne na jih a tam budu bez počítače, teda notíka bude David mít, ale budu muset škemrat .... Leo, ty obrázky se mi moooc líbili, házej sem častěji, co vybíráš .... Postýlka mi přijde taková festová, některý už na obrýzku vypadají, že se rozpadnou. A muchláček je super věc, děti s tím líp usínají. Jka hlídám, tak nemají přesně takového muchláčka, ale látkovou a panenku a tu musíme vždycky najít, když se má jít spinkat. Leníku, možná budu trochu za prudiče, ale ty uvyžuješ o chodítku? Prý to není pro děti dobrý, aby chodily, když na to ještě nemají. Stejně tak si myslím, že klokanka je špatná věc, že tam dítě visí a ničí mu to páteř. Takže u nás to bude rozhodně šátek na malinké miminko a pak buď ergo nebo něco tomu podobné. Kočárky netuším vůbec, tam bude hodně záležet, kdy se bude mít mimi narodit, aby se mi do kočárku hezky vešlo i s případným fusakem.
Odpovědět
Dobre ranko holky :-) lalala, ja uz mam dneska patek, tralala. tady je zitra statni svatek :-) jupiiii. jak teda zitra??? v kolik mam byt a kde??? zitra uz se na comp nedostanu. tak hlaste ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak je to zamluvené U Karla, na mé současné jméno (to je zároveň hádanka :-D ) od těch 19h. Máme prý stůl u krbu. Ale počítejte holky, že budete uzený :-D a to nezáleží na tom jakej stůl tam kdo má... Leni, já neuvažuju o chodítku, já jen tak koukala zatím jak ty věci vypadaj, ale jestli to pořizovat někdy - to vůbec nevím, to všechno pak časem prozkoumám.... Asi je blbý, že ten kočárek nemá nafukovací kolečka, to jsem zjistila až dýl, ale na rozhodování je čas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak děkuji za pochvalu foteček... Peťo, to o tom, že máš dneska pátek jsem přesně čekala :-D
Odpovědět
hihi, taky si dostala mail z BRVZ, co? :-) Jeee, Leus, jestli tu nekde si, potrebuju pomoct, zitra du ke Svecovi a nevim, kde ho najdu, jako vubec nevim, ani polikliniku nebo kde to sedi. sim, sim, porad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni ty si dokonalá :-D s uzenim počítám :-D a těšim se na baštu :-D peťu taky radši nekomentuju :-D už jsem se dneska zvládla naštvat třikrát tak počtvrtý už by to bylo trapný :-D holky já nevim jestli dneska víc nenávidim manžu nebo tu zatracenou spořitelnu ]-( ]-( no i když ... dneska to dokonce vyhraje snad i ta spořitelna ... jejich systém souhlasu s inkasem je pro mě fakt jako zakletej 8-( potřebovala jsem jen změnit částku která se má odečítat ale nedokázala jsem to ...nakonec jsem si ten souhlas smazala a nemám teď ani ty zatracený čísla :-D fááákt nádhera ... všechno ostatní zvládám bez problémů ale ten souhlas .. to nedokážu ... rozbila se mi tiskárna, celou noc jsem seděla u počítače protože jsem nemohla zaboha usnout :-( bože to nám to krásně začalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano:-) Peto ty me chces nastvat hned takhle po ranu? A jeste rekni, ze mate volno i v pondeli???
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, dostala jsem mail z BRVZ a hned Ti záviděla :-D V pondělí maj taky volno, Leni :-) Peťo, to tam jdeš poprvý? Tos mu předtím volala? Já hrůza tam ještě nezavolala, ale už budu muset - než přestane přibírat :-N
Odpovědět
jojo, du tam poprvy. ja sem tam ani nevolala. poslala sem cislo mamce a ta tam volala. poprvy uz nekdy zacatkem unora, to se ptala, jak je to s tim prestupem. a to ji rekla sestricka, ze se staci rovnou objednat. tak me minulej tyden objednala. na 7:45 a to sem se tesila, ze si pospim. ale zas nevim, kam mam jit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já akorát vím, že je to PK Sever, ale kde tam to taky nevim.... Když já bych potřebovala obejdnat až někdy na léto =-) a přeci jen to takhle pozdě nechci nechávat, aby mě pak ještě vzal....
Odpovědět
Profilova fotka
JA chci na slovensko tam maji vic svatku!!!!!! Leni jsi super, by jsme bez tebe museli delat sraz u kasny:-D
Odpovědět
Profilova fotka
peťul hehehehe no škoda že nejdeš o trochu pozdějc jsem tě tam mohla dovést :-D já jdu na devátou :-D jinak je to normálně na poliklinice sever, vyjeď výtahem do třetího patra a na tej chodbě je to v pravo na konci a tam zase v pravo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem to spočetla, že maj o 4 svátky víc ]-( a to už mě tak čílí ]-( :-D Děkuju, děkuju, tolik pochval jsem si snad ani nezasloužila =-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kruciš píše se v pravo nebo vpravo ? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
bych to napsala dohromady, ale jistá si opravdu nejsem =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?