Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Tak to je fajn slyšet, že už je líp. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leo a jakou postýlku? Ukaž :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré zmrzlé ránko :-D tak šatičky na páteční srazík mám vypraný a usušený ;-) :-D takže můžem vyrazit :-D a už jsou mi dobře džíny co jsem chtěla reklamovat, protože se příšerně vytáhly v pase :-D :-D :-D :-D ještě že jsem tenkrát byla líná tam dojít :-D doufám že dneska to bude lepší den - včera jsem tu fakt lítala jak hadr na holi ]-( jsem se pak musela uklidnit nákupama - nic jsem teda nekoupila ale zvládla jsem u toho sníst dva nanuky :-D :-D postýlku máme tuhle http://www.batoleshop.cz/detail.php?z... a právě že v bejby centru by nám jí dovezly za čtyři tisíce tak asi chápete že to se už vyplatí :-D páč za ušetřený penízky si tam koupim rovnou i matraci http://www.batoleshop.cz/detail.php?z... a hláááááávně :-D http://www.batoleshop.cz/detail.php?z... muchtáčka :-D :-D :-D toho musíme mít :-D bez něj prej postýlku nemá cenu kupovat prohlásil peťa :-D jsem ale chlubilka chlubivá co ? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Pekne rano:-) No joooo jakmile se potrebuje pochlkubit tak tu hned je ;-) Nee uz jsem vse zkoukla a ten pritulnicek, nebo jak se to jsmenuje to je pekna vecicka, ani jsem nevedela, ze to existuje:-D ;-) Ja sjem vam dneska nejak cila a to jsme vcera sli spat az v pul 11 totalne utahani z toho predstaveni, ale bylo to pekny moc :-) jsem rada, ze jsem sli
Odpovědět
Profilova fotka
no jooo vy ste vlastně byli na tom tom .. to bylo tady nebo v praze ? muchtáčka jsem taky nevěděla že to existuje :-D ale je fakt že tam k tomu maj teda tuny blbostí ale to povlečení dost drahý ... i když peťa ho chce :-( ale už jsem mu vysvětlila že to si za ty prachy radši koupim celý tohle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=7... ..tak pak teda ustoupil ... :-D trošku zklamanej ale má smůlu - penízky jsme utratili za jeho kolo :-D :-D joooo ale hlásim že už má najeto 4O !!! kilometrů :-D :-D je na sebe hrozně pyšnej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jee to pekny, to by se mi taky libilo a neni to zas tak drahy ne ;-) To je sikulka,to jezsil jak bylo pekne vid:-) Byli jsme na Lord Of the Dance, bylo to tady v Budvar arene. Meli sjme dobry mista, ze jsem meli misto na nohy a bylo i pekne videt. Ale i kdyz to bylo fakt pekny, tak mi to porad prijde drahy - 950/os, jeste, ze jsme to dostali jako darek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tý vado nooo to je docela palba :-( ale zase je to zážitek .. tak upřímně vzhledem k tomu že teď už takhle pomalu stojí lístky na hokej :-( teda na dva zápasy ale stejně :-( no jo když vy jste vlastně dlouhý :-D to víš moje nožičky se vejdou všude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo to mas vyhodu:-) A vis co tam bylo zajimavy? Ze vse se hlasilo v Aj a i prodavac ve stanku s dvd a trickama byl Ir, takze vse v anglictine. Meli tam teda cedulky s cenama,ale stejne.. Palby to je, ale bylo skoro vyprodano tak proc by to nedali takhle vysoko, kdyz jim na to lidi jdou
Odpovědět
Profilova fotka
ale stejně to muselo bejt hezký x-) jako vim spoustu lidí okolo který na to chodí dycky když se to v republice objeví ... jsem se dneska navlíkla jak bude venku mráz, jenže tady v kanclu je vedro a já si nemám co svlíct :-( páč mám tričko krátký přes břicho protože to bylo jediný suchý s dlouhym rukávem - nechápu taky blbec proč to peru všechno najednou :-( ... a svetr mám dlouhej :-( aááách jo :-( a ještě někdo přes noc nechal puštěný topení :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teda jednou je tam zima a kdyz ti zatopi tak taky breptas :-D :-D A co svlict to tricko a nechat si jen ten svetr? Si jdu dat svacinku - ovocny pernicek s velikonocnim obalem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jsem taky všechno zkoukla a chválím, chválím, hezké je to x-) My máme koupený ty barvy na pokojík a dneska či zítra začne Peťa malovat. Jinam mi už "hrabe" čím dál víc a sleduju všude ty věcičky, teď teda nejvíc nábytek do pokojíku a dekoraci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenik má v pořádku zuby tak si je začíná brousit coooooo ? :-D no já nechci svádět a provokovat ale je fakt že teprve teď si začínám užívat :-D a těch pár dní nevolností se dá s klidným srdcem vydržet :-D to jsem rychle zapomněla jak jsem tu trpěla co ? :-D hele leni čoveče to neni marnej nápad :-D ale zatim jsem jen ztlumila to topení :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Můžete mrknout na mý album na koníkovi, něco jsem tam v posledním týdnu přidávala :-D No, jo, Lee se furt něco nelíbí :-D :-D Já si jdu dát activii :-), ale na perníček jsem dostala chuť =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, brousim :-D, ale pomalu a vymalovat pokojík chtěl tak jako tak..... |-| Asi mě tu někdo nakazil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenik já to nemůžu najít :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uz to nasla:-) a koukam Leni ze taky mas hrisne myslenky vid :-) Me fakt drzi ted jen ta Australie, jak tam chceme jet pristi jaro, jinak bych uz chtela a moc
Odpovědět
Profilova fotka
no ty si fakt výborná :-D a že bys mi sem hodila link to tě nenapadne co ? :-D teda to mládí už dneska nemá vůbec žádnou úctu ke stáří :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslela ze jsi tak sikovna a uz jsi to taky nasla ;-) tak vydrz
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/photos/lenik6
Odpovědět
Profilova fotka
Jee leni to jsme dali nastejne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leo, nečil se tak... :-D No, jo no, leze to na mě, ty pudy :-D. Leni, do ty Austrálie jsi říkala na měsíc nebo na dva? A Pak už by to šlo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nejsou to extra fotky, jen to co se mi líbí a důkaz toho "hráblovství" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni libi se mi u tebe jeden kocarek, na ty jako uz koukam to teda jo, ale stejne si snad jednou je dojdu obhlidnout so obchodu, pro nas bude nejdulezitejsi aby nebyl nizkej ;-) a to se z obrazku moc nepozna:-( Jo a leni byla jsem vcera cvicit, ono to bylo vecer az od 8 tak sjem se prekonala a slajsem a ted jsem rada, citim se lip, jako ze jsem se zase hejbala :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jaktože jsem to nenašla ? já jsem nemožná :-( do toho kolotoče s promítáním chci jít ale až ho najdu někde za rozumný penízky :-D jako tu postýlku - na ten nechvátám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na mesic, teda pokud vse vyjde je to porad zatim sen, zalezi to na 2 vecech - dostat dovolenou a viza
Odpovědět
Profilova fotka
lenik máš tam super věcičky ( a to neříkám jen proto že mám vybraný podobný :-D :-D :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
My byli na tom squashi... Ale příští týden bych chtěla jít určitě, jen nevím jestli v úterý, možná až ve středu... Leo, vy kočárek budete taky objednávat nebo kupovat v kameným obchodě?
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju, přiznávám, že jsem Ti asi jednu fotku ukradla :-) - asi postýlku . Ale Ty se nezlobíš, viď? ;-) Vím, že chceš tu tmavou barvu postýlky a tak, já asi pak taky, protože jí v jiný místnosti nemámě a mě se moc líbí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a taky už tam máme tmavou skřín, tak by se to k tomu hodilo..... :-) Sem se ňějak o tom rozkecala :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?