Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Muzu za to ze jsem zvedava a tady se nic nedozvim:-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčičky, jak se máte? Co děláte? :-) Jsem včera večer zapoměla napsat, skleroze se projevuje:-). A to jsem seděla u pc :-D Víkend jsme si užili:-), ve vířivce jsme strávili hoodně času :-). A dneska mě čekala zubařka, tak zoubky bolí, ale to zas přejde... Jdu ke Karlovi i ve středu, tak pokud se to nezvládne do tý doby, tak bych to zkusila zamluvit. Snad nebude pozdě :-N Leni, nám peče beránka mamka. Tak pro nás péct nemusíš :-D :-D . Na cvíčo taky nejdu, jdem místo toho na squash. Tak papa, jdeme do globusu, mj. pro barvy, budem malovat pokojík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdáááár Tak dneska už byl klid :-) Naštěstí. Jdu se napapkat,papaá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano holky, doufam ze dneska uz si tu se mnou bude nekdo povidat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já nevim leni zasloužíš si to ? :-D lenik to by bylo super, protože já se tam dneska nedostanu vůbec :-( taky leda až zítra :-(
Odpovědět
Dobré ráno, jenom, nakukuju ... Za chvilku vyrazím do práce a pak tu s vámi už budu. :-D :-D :-D Neutíkejte. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Uz uz jsem tu zase ;-) Ja a nezaslouzit si to???? Teda ja jsem presvedcena o uplnym opaku!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda za co me trestate?????? Si tu asi zacnu zpivat lalalalalaaaaaaaaaaalalalaaaaaalalala
Odpovědět
Ale abychom neutekly úplně. :-D :-D :-D Nějak posledních pár dnů nestíhám, jak to vypadá se s razíkem?
Odpovědět
Profilova fotka
vypada to porad stejne, plati to,ale misto jeste zamluvene neni :-D lenik to zkusi zitra ;-)
Odpovědět
A jestli si to dobře pamatuju, tak v sedm, že? A kde přesně? Stačí název, já si zbytek dohledám, přecejen ČB tolik neznám. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jojo v sedm a zatim je porad v planu restaurace U KARLA, mrkni na: http://www.firmy.cz/detail/572398-u-k...
Odpovědět
Článek se načítá
Jo, tak podle mapy vím, kde to je. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uvidime jestli to vyjde a nebo pujdem jinam, kazdoapdne ti dame urco vedet. Jsem spizlovala jestli je Lea na konikovi a neni, snad tak moc nepracuje, ale ne to ne ona zas urcite papa :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jooo papá :-( ještě jsem nesnědla ani kousek :-( od rána tu svištim jako raketa :-( ale teď jsem se vzbouřila 8-( a jdu snídat x-)
Odpovědět
Leo, kuk vylez. A pověz nám, jak se daří ... A vůbec, jak u vás probíhá hnízdění? Jo a vlastně nevíte, jak je na tom Koblížek, jak se sžívání s juniorem?
Odpovědět
Profilova fotka
noooo dobře tak nejdu no :-( fakt se na to můžu vykašlat :-( joooooo vono je vlastně zejtra pepy ]-( noooo tak to dneska budu jen prodávat spojky a hadice :-( a ve čtyři všichní začnou lítat že nutně potřebujou to chlazení opravit :-D já doufám že koblížek se má dobře, v pátek psala že se uvidíme na finále :-D tak doufám že jsou v pořádku ... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to te tam pekne tyraji, kdyz ani papat nemuzes:-) Ja taky porad koukam jestli neda fotky,ale ono je brzo, musime si pockat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás sleduju a koukám, že zatím vám to kecání jde :-D.... Dobrá, tak zítra to zkusím zamluvit, my na zítra taky rezervačku nemáme, tak snad zítra tam volno bude. A platí tedy počet 7 ks krasavic :-)? MM má tento týden dovolenou, to je drzost, co ? :-( a já abych tu dřepěla...
Odpovědět
Profilova fotka
já mám nakonec dovolenou v pátek - páč nám nepůjde elektrika takže nemusím do práce x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jee ja chci taky dovolenou :-D :-D Leni myslim, ze plati ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já chci taky aby nám nešla elektrika :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni jedine, ze by jsme tomu pomohli :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A jak to uděláme? :-D Vy jste šli všichni na obídek? =-) Já měla dneska s sebou - sojový maso alá čína :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mno tak jsem nakonec ten "guláš" riskla.. a kupodivu to bylo docela dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mela nejaky masiko v horcicne omacce s ryzi, nebylo to spatne:-) Ale co je jeste lepsi, ze uz jdu za 15 min domu;-) takze pekne odpoledne vam preju a zitra rano jsem tu zas a budu delat bububu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky pěkné odpoledne přeji a užij si tanečníky :-). Leo, furt pacováš? =-) Anlek Ty taky? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenik tak nějak jako i jo .... ale už volnějc .. teď jsme se segrou drbali o postýlce :-) nakonec jí asi objednáme, přeci jen tisícovka je dost velká sleva ..
Odpovědět
Já pracujua dělám takovou šílenou blbárnu ... že u toho nezvládnu moooooc povídat. :-| A ještě před chvilkou jsem měla šéfa za zadkem ... Ale za chvilku bude líp ... snad to dodělám ... Leo, pochlub se ... ať to z tebe nemusíme páčit, jak se připravujete .... Jak se cítíš? Co si myslíte, že budete mít ...
Odpovědět
Profilova fotka
já si myslim že holčičku a peťa chlapečka :-D :-D :-D jinak cejtim se dobře, teď bych skoro řekla i že mi nepřipadá že jsem těhu :-D už je mi divně jen večer ;-) ale to zahánim spánkem ... ale v pátek spát nebudu nebojte ;-) moooooc se totiž na srazík těšim ..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?