Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tade vy jste strasne, jen co ja sem napisu tak je tu ticho ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-D nooo já zatím žádný info nemám - ticho po pěšině :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ona nez se probere a uzije si ty prvni chvilky to potrva,ale taky bych uz rada info, ze je vse OK ;-) Me to dneska neba pracovat --teda ja ani nemam co delat a o to je to horsi :-| ale za 40 min me uz ceka obidek. A odpo jdu na kosmetiku tak si zlepsim naladu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uz to vim!!! Ahojky, tak uz jsme 3 ! Vasik se narodil dnes v 9:20, vaha 3140g a 49cm, mame se fajn, zatim nic necitim od epiduralu. Koblizek vsechny zdravi a pozdeji napise, az bude mit u sebe notebook
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé no tak huráááááá slavíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sjem to sla zajitst:-D koblizkovi moc gratuluju a doufam, ze nam Vasika priveze jakile to pujde ukazat!!
Odpovědět
Profilova fotka
Byla jsem v tom Karlovi a nebyl tam nikdo kdo by mi to mohl zamluvit, chce to prijit po obedech,al e ja dneska nemuzu. Mozna pojedu do mesta zitra vecer tak to zkusim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Koblížkovi taky moc gratuluju x-) Dneska nejste moc ukecaný :-). Jdu dneska na aj, vůbec se mi nechce :-( . Ale zítra mám dovču a razíme s manžou na romantický víkend do jednoho hotýlku x-) (dávala jsem mu to k narozkám).
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se ke gratulantům x-) a už se těším na fotečky :-) Leniku, to se teda máte, takový krásný dárek bych si taky nechala líbit :-D Já mám plnou hlavu kuchyně, konečně je rozhodnuto a příští týden jdeme doladit poslední detaily k Hanákovi. Už se moooc těším, až tam budu moct vařit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda tak to je náhoda, jedním okem sem nakouknu a co se nedozvím u "Koblížků" mají nový přírůstek do rodiny. Tak to do Liberce posíláme také velkou gratulaci s přáním všehno nejlepšího
Odpovědět
holky, možná už jste na ten článek taky narazily a kdo ne, tak tady jsou pocity tatínka Vašíka ;-) : http://www.hokej.cz/index.php?view=cl... to je tak kráááásnýýýý x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem musela zatlačit slzu v oku. Je to hezký, že o takovým malým špuntovi a o jeho narození ví celá republika
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ješiš to je krásný jakobych vencu slyšela :-D myslim že to ani moc upravovat nemuseli :-D holky já vám mám takovou radost že jsou v pořádku x-)
Odpovědět
Dobré ráno, jé koukám už je tu miminko. Koblížku (ikdyž se moc neznáme), moooooc gratuluju, užívejte si toho vašeho chlapáka. Holky, já nějak nestíhám. :-| Včera jsem vstávala v půl šesté a dorazila domů jako, že už nic nemám na práci kolem 9. Sice jsem v práci byla chvilku na netu, ale ani jsme nezvládla beremko otevřít. Dneska se teď balíme a za chvilku jedeme do německa tancovat. Uděláme si přestávku v Drážďanech a koukneme po obchodech. Užijte si víkend a v pondělí. :-N
Odpovědět
tralala, lalalala, to mam radsot, ze to vsechno dobre dopadlo, tralala, lalala :-D :-D :-D a mam radost, ze je dneska patek :-) tralala, lalala :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peťula se vdávala tralalaa :-D :-D :-D
Odpovědět
to uz je davno, lalalala
Odpovědět
Profilova fotka
lalala ja si dneska prispala lalala
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky Teda to byl dneska den.Ještě že už jsem doma. Začalo to tim,že mi ráno v půl sedmý volá kolegyně,že si bere dneska dovolenou,že je nemocná.Sotva co to položim,poté co jí naslibuju,že to za ní udělám,mi píše druhá,za kterou jsem dělala už od středy,že jí ještě taky neni dobře,že dneska taky ještě zůstane doma.Takže jsem se dneska musela rozpůlit a dělám za dva(teda se mnou i za tři),ale že by mi v práci dali tři platy to nééééé. A ještě k tomu mi v deset volá kolegyně,že další naše kolegyně(jedna z těhulek) v noci porodila.Císařem v sedmym měsíci.Tak tam za ní běžim(na gyndu na JIP),ta brečí,že je to brzo,tak jsem jí musela uklidnit a povzbudit.Má klučíka Honzíka,1570 g,což naštěstí neni zase tak málo a vypadá to,že bude snad v pořádku.Ale to víte,prvorodička,tak je z toho vystresovaná.A kdo by nebyl,že jo. A nakonec jsem dostala menses,takže mě celej den bolí břicho a hlava a ještě k tomu tohle počasí.Fakt akorát si jít hodit mašli. Uf,to jsem se rozepsala.
Odpovědět
Profilova fotka
Krasne rano mam za sebou tak narocnej vikend ze si dneska asi dam spejle do oci. Meli jsme sraz s lidma co byli taky v Australii, byli jsme na Spicaku, bylo to super, ale nejak jsem si tam uhnala spankovej deficit :-D Se divim ze jsem vubec vstala. Ale program na vecer je jasnej - SPINKAT ;-) :-D Jo a toho Karla jsme zapomela v patek zamluvit, uplne mi to vypadlo z hlavy, jsem byla rada, ze jsem s holkama chvili vydrzela a jela jsem docela brzo domu:-(
Odpovědět
Profilova fotka
brééé ránko ... markét no nezávidim ti :-( ale zase sis to vybrala najednou, představ si že by se ti tahle smůla dávkovala každej den trochu =-) mrňousek je fakt mrňousek :-. ale už teď se fakt dokážou zázraky až to neni možný - občas čtu o tom chlapečkovi jak se narodil půl kilovej :-( ale už má kilo .... leni spinkání je moc dobrej program :-D k tomu karlovi zkusim zaběhnout zítra jestli se dostanu ... kruciš ale že to číslo nefunguje mě zlobí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To me taky stve, ze to nefunguje:-( Leniku az se sem budes koukat, zitra cvicit nejdu jdeme na Lord of the Dance, uz se tesim, jsem na to zvedava ;-) Ja o vikendu mluvila s kamoskou a ty uz se 3/4 roku snazi a porad nic, je teda pravda, ze tomu zatim nechavaji volny prubeh, ale stejne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
halo halo to si nechavate vsechnu konverzaci na patek????????????????
Odpovědět
Profilova fotka
neruš snídám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak dlouho???????????????? Ja uz si tu davam svacinku a pritom bych si klidne povidala ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mňo já si dycky kousnu - zazvoní telefon ]-( tak proto mi to trvá tak dlouho :-D pomalu abych začala obědvat abych to do konce pracovní doby stihla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Se drzis hesla ma se jist pomalu, male porce,ale casto :-D :-D :-D :-D Se jim tam taky vyplatis,tomu se rika pracovni moralka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jááák pracovní morálka ? dyť já pro firmu všechno :-D vidíš že se pořádně ani nenasnídám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to se mi snad zda - jsem ted volala mamce, jeslti dsehnali lyze na velikonoce, mysleli jsme ze by jsme jeste jeli, no a tak se nikam nejede, ale zaroven jsem byla zaukolovana - pecu beranky(to sjem sama nabidla, to me bavi), ale myslela jsem ze obarvime jen par vajicek, no a mamka na me ze nestiha a ze mame obarvit pro vsechny a ja ji rikam, ze teda jo, ale az v sobotu a na to ona, ze mame prijit na obed, se asi rozkrajim, ze nevysli ty lyze ]-( Ale v patek JDUUUU:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to máš z toho že se ptáš :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?