Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Uz ho mam chces ho poslat do IP?
Odpovědět
Profilova fotka
je to 387 428 912?
Odpovědět
Profilova fotka
sikovna cholka:-))))))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co?
Odpovědět
Profilova fotka
sedí mi tu šéf a krafe a krafe :-( a teď nám vylítly pojistky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bych sefa poslala pracovat :-D :-D :-D to se dela takhle mrhat casem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kruciš tady pořád dneska někdo sedí :-( ale v jedenáct budou všichní prej odjíždět do itálie, tak pak tam brnknu ..
Odpovědět
Profilova fotka
ježíš voni tu furt straší ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
teda to je strasidlo ]-( ]-( Ja jdu ted na obidek tak zatim papa a taky se nezapomente najist!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tady, je nejaka novinka?
Odpovědět
Profilova fotka
jo je :-D hrachová kaše byla výborná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fujj jak muze byt vyborna????to je jediny jidlo na ktere ve me zanechala negativni vzpominky skolni jidelna :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no tak to u nás naštěstí nevařili takže jí můžu /jako ostatně všechno luštěninama zavánějící/ milovat x-) čoveče mě to číslo nefunguje =-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je divny =-) , tak ja tam zkusim zitra pri obede dojit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, měla bych na Vás prosbu - nevíte, kdo tady v ČB dělá p.shine? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to bys byla hodná protože já se tam nedostanu :-( a číslo ani na informacích nemaj jiný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi to jeste zitra pripomen prosim!!!! Lucianku to nevim :-( Jdu za par minutek domu tak se mejte pekne a neulette venku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
měla jsem právě gelovky a před Vánoci jsem je sundala, konečně se mi zberchaly moje nehty a na svatbu bych radši měla své než umělé, tak sháním kontakt... kdybyste o někom věděly, dejte mi vědět do IP - díky mocinky :-D
Odpovědět
Ahoj holky, akorat sem se na koniku docetla, ze Lenka Koblizek uz de zitra na ten cisar!!! ;-) jestli to jeste nevite
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooj teda řeknu vám,měla jsem to s chlupem.Akorát jsem přišla domu a začlo přšet :-p Jsem si celou cestu domu říkala,že to asi přijde,ale já jela za sluníčka,tralala :-D A s nehtama taky bohužel neporadim :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Peto fakt?? ja naposled cetla, ze ma jit v pondeli
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni,ještě v práci ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj nene uz jsem doma ;-) Sli jsme na prochazku a usly kousicek a zacalo prset tak jsme jen pribehli pekne mokri domu, ale ted uz vyhlizime kdy to zkusime znova:-) Tak uz jsem to o koblizkovi cetla, to musi byt divny vedet,ze zitra uz ho ma u sebe
Odpovědět
Profilova fotka
Venku už zase pěkně svítí sluníčko,tak alou na procházku ;-) My jedem nakoupit,tak já se budu procházet po Globusu,tak papa. A koblížek to určitě zvládne a zítra z nich už bude opravdová rodinka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nikam nejdem je to jak na etapy, uz se zas blizi tmavo, pozoruju to z okna, tak by to bylo stejne moc na rychlo. Si to vynahradime jindy ;-) my tam byli vcera nakupovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vy už tu nejste :-(. Trochu jsem to čekala:-). Copak asi děláte? Já přišla dneska domů dýl, byla jsem s kamarádkou koukat na svatební šaty nejdřív do Oliny, pak Edenu, pak Pronuptie a pořád to vypadalo mizerně, nic moc podle jejích představ, šaty si zkoušela hezký, slušely jí, ale v žádných se úplně necítila. A pak jsme šli do Amelíe a tam už to bylo lepší :-), maj tam jedny krásný. Tak v pondělí tam jdem znova a už se to asi rozsekne :-). Anlek viděla jsem v Edenu ty Tvoje vysněný a vypadaly krásně ;-) Leni C. a kam chodíte na oběd? Přeji hezký večer.
Odpovědět
Já jsem teď také dorazila k PC, ale vy tu asi nejste, co? Dneska jsme hlídala celý den, a musím říct, že je moc náročné hlídat dítka, když mají rodiče doma. Dneska jsem hlídala toho chlapečka, jak má mamku po autonehodě a ona ho nesmí nosit. Takže potřebuje někoho, kdo ho bude nosit, zvedat, přebalovat.... Jenže on je skoro roční a má svůj názor, s kým chce být a s kým ne .... takže celý den profňukal ... Když věděl, že za dveřma je máma ale my chceme, aby byl se mnou ... Když odešla nebo naopak my jsme šli ven, tak byl usměvavý. Tohle budeme muset nějak vymyslet. Leníku, šaty pojedeme zkoušet příští týden, okolo srazu. Už se těší. :-D No já nějak pořád nevím, proč si otlačovat pozadí ... :-D Stejně jako proč hrát volejbal, když u něho je smyslem nastavit libovolnou část těla míči a nechat ho na ní odrazit. :-D To radši jezdím na kolečkových bruslích a rozbíjím si kolínka. :-D :-D
Odpovědět
Dobre ranko :-) teda holky, na to ze je ctvrtek, tak ste nejak spavy ;-) nam v utery privzli konecne gauc, jupiiii, po 2,5 mesici cekani. tak super se na nem vali, ze se mi ani nechce vecer prelejzat do postele a nejradsi bych ani do prace nchodila, jen se tak tyden v kuse valela :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
noooo jooo teď to tu čtu :-D v osm jdou na to :-N takže za pár minut bude venoušek na světě x-) no teda ... krásně to stihnou mezi hokejema :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano, dnesak jsem si trosicku prispala a prisla az na sedmou :-) Leni chodi ruzne po meste, kazdy den jinam ;-) Leo prosim informuj kdyz budes neco vedet o koblizkovi, uz to ma za chvilicku =-) Ja tu na konika radeji nechodim ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?