Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem tu zas. A kde se schováváte vy? Leo, jaký šatičky? Jsi měla objednaný? popiš nám je víc ;-) U doktorky klasika, plná čekárná, čekala jsem hodinu a čtvrt a to tam ještě do čekárny nainstalovali televizi a pouštěli tam reklamy na náký kapičky a kurzy první pomoci, prostě super, hlavně když to za tu dobu slyšíte několikrát dokola 8-( A místo doktorky tam byl záskok, takže ten mi moc nepomohl, myslim třeba co se týče tý diety. Jinak od zítřka jsem se nechala uschopnit (nechal to na mě :-. , ale pak mi říkal, že ňák chvátám :-o )....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni, jo asi si budu postupně přidávat, teď jsem si dala k rohlíku i kuřecí šunku.... Jinak jak jsem psala doktor nic moc a utrvrdilo mě to v tom, že po tom co tam odnesu ten test někdy za 14 dní, tak si ihned změním doktorku (teda pokud mě ta maželovo a zároveň mamky a ségry Mudr vezme :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem na vás čekala :-D a vy nikde ... a chvilku vás přestanu hlídat a vy snad číháte za rohem :-D lenik já se picnu :-D no neni lepší k doktorovi nechodit vůbec ? :-D a ordinovat si doma sama ? :-D šatičky mám tyhle http://www.modrykonik.cz/album/view.p... ..on je to spíš skoro jako svetřík, je to měkkounký a kráááásný :-D a víc fialový než na tej fotce :-D prostě úchylný no dyť mě znáte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Normálně bych se asi otočila na podpatku :-D , ale já se chtěla nechat uschopnit.... Jako nic proti zkušenejm doktorům, ale tady když je nějakej záskok, tak mi přijde, že v důchodu už je tak 20 let, takže to na výsledcich a už vůbec rychlosti nepřidá... 8-( Šatičky jsou hezounký. Vezmeš si je na sraz? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jasnýýýýý :-D proto jsem si je kupovala ne ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
akorát se přiznám že jsem tam zapomněla normálně dojít to zamluvit :-D holky já jsem debil - teď jak si to napsala tak si říkám kurňa na co jsem to v ten pátek zapomněla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak suuuper :-D a co si mam vzít já? =-)
Odpovědět
Teda Leníku, ty to s těma doktorama vyhráváš, nejdřív nepříjemný primář, pak tohle ... Lea má, pravdu, člověk by se skoro mohl léčit doma sám. :-| Leo, pověz nám něco o tom tvým prckovi, jak se má?
Odpovědět
Profilova fotka
tak se tam brnkne, času dost.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vetřinku já musim vedle :-( sejří mě na dílně zas rozbili automat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
teda mě už taky sejří... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no tak nakonec to teda nerozbili oni ale maj spoustu jinejch hříšků ... každopádně už víme co na tom nefunguje ... tak .. mrňousek je v poho, dochtor když mě viděl jak jsem vystreslá tak mi ho jen na vteřinku okouknul, udělal fotečku... dole mi vysosali tři ampulky krve a za dva tejdny půjdeme na kontrolu zas :-N to už si nás prohlídnou na tej genetice, teď jsme jim tam jen vezli tu krev - tam zjistí hiv, syfilis a krevní skupinu :-D a ještě něco čemu jsem nerozumněla ...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to jsou teda hříšnici :-N já teď utírala prach a poklízela, když vy makáte...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem zatím stihla dopoobědvat housku se salámem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já ještě sundat prádlo a dát prát další :-D :-D Jakej salámek v tom máš? :-) Leni, nepřeháněj to s tou prací do školy ;-) . Budeš chtít vzít do dvd na ten sraz? (to cvičení s H.Kynychovou z Ml.Fronty)
Odpovědět
Profilova fotka
a protože jsem napapaná tak můžu jet domůůůůů :-D jo a papala jsem poličan :-D dneska byl vylosovanej x-) ale zítra si tu dám šunčičku - přivezli z výstavy spoustu balíčků krůtí šunky protože jí klucí nejí :-D takže si jí mám spapat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak pááááápááááá
Odpovědět
Profilova fotka
papá koušinko :-)
Odpovědět
ahoj holky, jak se mate???? ja se sedrena jako kun, je to es v ty praci :-S ted so po me zas vali ta nase cicina, tak mi ani poradne nejde psat, chce se mazlit
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooj a na jídlo v nemocnici jste se mohli rovnou zeptat mě a né tam kvůli tomu lézt.Ale mě tam docela chutná :-D ,prostě se nesmí jíst dieta a je to v pohodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a řízek se salátkem jsem měla v sobotu-od maminky,ta má řízky nejlepší,mňam :-)
Odpovědět
Já jsem zas tak pilná nebyla. :-| Lehla jsem si s tím do postýlky a usla. Ale už jsem to dokopala. Před chvilkou odeslala mail, tak snad to půjde. Psala, jsem vedoucímu bakalářky, co jsem zatím udělala.
Odpovědět
Profilova fotka
Pekne rano :-) Tak jsem tu vcera vyjednavala, dokonce mi rekli, ze by to mohlo byt bez problemu abych prestoupila jinam,ale problem je ze to misto je zaskok za materskou, takze dneska jdu rict, ze to nechci a zkusim to tu vyresit nejak jinak ;-) Ja vam vcera vytuhla uz v 8 vecer, nebylo mi nejak dobre, snad pomohl spanek a neni to bacil, kterych tu lita vsude dost :-| ted bych byla nemocna nerada :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Halo halo je tu nekdo??
Odpovědět
Dobré ráno, už jsem tu ... Ještě před chvíli jsem měla šéfa za zádama, tak jsem radši beremko nepouštěla. :-N Ikdyž mě je to už jedno ... když mi běží výpověď, že jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, zas je zbytecne provokovat ;-) vedeni ma poradu tak az skonci pujdu se radit ja :-D
Odpovědět
A o čem se budeš radit?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja nevim jeslti jsem to tu psala, mam tu blbe misto na pracovani, sedim v tmavem koute a jen pod svetlama a jak mam dost dioptrii tak me z toho boli oci:-( a to ze dost, tak jednam co s tim Ted jdu na Kraj pro nejake dokumenty tak tu chvili nebudu..
Odpovědět
To jsi psala s tím světlem. A jak se k tomu staví oni? Budeš moct sedět jinde?
Odpovědět
Profilova fotka
jsemtu mám hotovo :-.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?