Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, zítra jdu ke svojí doktorce pro uschopnění, takže zřejmě až v úterý. Jinak už jsem taky na chvíli vytáhla nos z domu, byli jsme v Mercury. Tak aspoň náká změna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko princezničky moje - já jsem ale ostuda :-( měla jsem vám aspoň písnout sms že jsem na kontrole a máme dovču :-. ostuda ostuda ... my jsme potom lítali po krámech tak se přiznám že jsem si na to ani nevzdechla :-( v sedm jsme přijeli domu a já mrtvá :-) Lenik tý jo čoveče :-D to nemusíš chodit se do nemocnice koukat na jídlo :-D to jsme ti mohly říct že je hnusný :-D no hlavně že už jsi v pohodě ;-) anlek tý jo to je dobrej kšeft :-D hele tak to ti dám slevu jestli se to počítá takhle :-D čtyři děti ti pohlídám zadarmo ju ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, já jsem vstala, půjdu snídat :-) a někdy na 10 vyrazím k doktorce, ale bojim se že to s ní bude zas na dlouho ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem teď zbodla suchou housku a jedny miňonky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
suchou housku? :-) se mnou držíš dietu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
i když ty minonky bych já asi nesměla ;-( :-S já mám třeba hroznou chuť na řízek se salátek, i když to není moje oblíbený jídlo, pak na obyčejný špagety s kečupem |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
kdepak kdepak - jen mi bylo blbý jíst k těm miňonkám ještě salám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mno jo holka :-( to budeš muset ještě asi chviličku oželet :-(
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo, no :-( zeptám se ještě na to doktorky.... Ale v nemocnici mi říkali, že to mám držet týden :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no ten salát s řízkem bych asi rozhodně neriskovala :-( ale ty špagety si myslim že bys mohla ne ? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
suchy můžu :-) , ale ten kečup nevim.... třeba zítra to asi vyzkouším.... ten řízek si opravdu nechám až někdy zadýl.... A jak se Ti pořád vede s Kristýnkou? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky cholky :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Jani, jak se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
janí achoooj lenik teda jak si začala mluvit o tom řízku tak jsem na něj dostala taky chuť :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, jsem tu dlouho nebyla... a tak nevím ...Leni ty jsi nemocná?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak díky za optání, mam se tak nějak docela dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je taková řetězová reakce:-), nejdřív o něm totiž mluvila jedna holka, co byla se mnou na pokoji :-D , tak se to na člověka chytá .... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já na něj chuť nemám :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jsem, i když už je mi dobře. Nějaký průjmový onemocnění, dokonce jsem s tim lezla i do nemocnice :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jééé a Leni má novou fotkuuuuu, hezká x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, to chvíli trvá, než to chytíš... Tak třeba kolem poledne chuť bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fááákt???Aha, tak to je dobře, že už je to dobře!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
A co u Tebe nového, Jani? Kdybych byla moc zvědavá, tak mě zaraž ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
proč bych tě měla zarážet? :-D Nic moc novéhu mu mě stejně není..... Pořád pracuju, pořád budujeme byt.... no vše při starém
Odpovědět
Profilova fotka
já nevím :-D , asi už mi z marození hrablo, včera mi to říkala i švagrová :-D tak já razím k té doktorce, mějte se tu fajn, zase přijdu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak at to dobře dopadne!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zatracený faktury rozmnožený - vystyd mi čaj :-( no nahoře se ohřívaj párky z výstavy ale to fakt radši riskovat nebudu ]-( leni ono to ještě jde víc ? :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé dorazily mi šatičky - jsou krásný a teploučký jéééé to mám radost :-D a jsou fakt srandovně fialový :-) téééda já budu kočka ;-)
Odpovědět
Ahoj, tsk jsem dorazila domů. Dopoledne jsem hlídala. Musím dneska odpoledne dělat něco do školy, ale určitě zvládnu nakukovat. Jani, to fajn, že jsi se ukázala. Přijď častěji. x-) Leníku, co říkala paní doktorka? Já bych asi nedržela tak přísnou dietu, kdyby mi bylo dobře. Podle mě si tělíčko řekne, kdy je mu dobře a kdy má hlad. (aspoň u mě to funguje) Leo, tys byla na kontrole s Kristýnkou? A co ti tam říkali? A ještě pořád máte Kristýnku nebo jste už změnili pracovní název?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?