Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Halo halo!!! Byla jsem ted v Domu sluzeb a maji tam dole ve vyloze vystavene moje svatebni saty,ale cele v bilem tak jsem si je tam tak prohlizela a vzpominala a hned bych si je vzala znova ;-)
Odpovědět
Nostalgie, co? Já jsem koukala zrovna dneska, že svatba je za 134 dnů ... Ale už začínáme mít aspoň něco nachystané ....
Odpovědět
Profilova fotka
tak takhle to nezni jeste strasne, pockej az to bude pod stovku to ti bude najednou pripadat strasne malo :-)
Odpovědět
To už mi teď připadá málo ... Ale uklidňuju se tím, že ke konci dubna skončím v práci a pak budu moct jezdit s Davidem na jih a budu mít snažší zařizování... Takhle mám pocit, že to jde jen kolem mě.
Odpovědět
Profilova fotka
No vidis, to budes mit pak vic prilezitosti ;-)
Odpovědět
Za chvilku vás opustím, jdu hlíédat a pak odpoledne do školy odevzat nějakou věc a snad dostanu zápočet.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) horejsi - Ty jsi měla taky vypůjčené šaty z domu služeb? :-) Taky na svatbu vzpomínám, zrovna tuhle jsem si prohlížela svatební fotky. Hned bych se znovu vdávala, tak dlouho jsem s tím otálela a pak to tak rychle uteklo :-) A to jsem se vdávala až ve 30 :-) anlek - ty přípravy mi přišly nekonečné, taky jsme zařizovali už půl roku dopředu, aby se všechno stihlo a na nic nezapomnělo a stejně ještě den před svatbou jsme sháněli všechno možné :-) V čem se chystáš podnikat? A kam se chystáte na svatební cestu? Ty chodíš hlídat děti?
Odpovědět
Ahoj, teeeeda to je otázek. :-D Snad na nic nezapomenu. :-N Taky všechno plánujeme a připravujeme dlouho, ale myslím, že budeme honit kočku za ocas. :-N Podnikat budu něko okolo SW (software, počitače, ...), zatím přesně nevím, jak se bude ta živnost jmenovat a pak zřejmě budu mít i na hlídání dětí, abych nynější hlídání zlegalizovala. A hlídám děti, baví mě to a mám to do tý doby než si pořídím vlastní a budu si užívat svoje .... Takhle si mrňousy jen půjčuju. Zrovna zítra mám dopoledne minořádně hlídat ... Asi napíšu kamarádce, ať mi holky přiveze (3,5 a 1,5 roku) a že by se mnou mohly péct štrudl. Je to bude bavit, ony mají rády dospěláckou činnost a já budu mít na sobotu přichystaný štrudl ... takže spokojenost bude na obou stranách. Svatební cestu mít nebude, teda svatbu máme plánovanou na pátek a od úterka (po ní) do neděle pořádáme taneční akci pro lidi z celé Evropy, takže si ji odpracujeme a budeme kousek od Prahy. :-D :-D :-D My nějak neplánujeme svatební cestu, právě, že bychom ji nestíhali. Taky se říká, že svatební cesta je dobrý začátek společného soužití, ale my už spolu bydlíme přes rok, takže se známe. A poslední věc je, že cestujeme hodně, takže si ji třeba odložíme a pak nějaký výlet nazveme svatební cestou.
Odpovědět
Ještě mě napadlo, ty máš mrňouska taky, co? Jak to máš s nějakým hlídáním? My sháníme někoho z jihu (já jsem skoro pořád v Praze, přítel pracuje dva dny v týdnu na jihu), kdo by nám během svatební hostiny pohlídal děti svatebních hostů ... A zatím moc velké úspěchy neslavím. Jediná slečna která zůstala má dost nehorázné finanční požadavky (ikdyž čekám, jestli přecejen nesleví), budeme mít 14 dětí, ale nepředpokládáme, že všechny budou celou dobu hlídané ... Spíš jen sem tam, když je to nebude bavit. No a slečna mi napsala 6*60*14, 6 - je počet hodin, 60 je její hodinová sazba, 14 je počet dětí. Schválně si to zkuste vynásobit, co si slečna přeje za 6 hodin práce, kde dostane najíst a je možný, že část doby nebude mít co dělat ... ]-(
Odpovědět
Dobré ráno, kuk, dneska je tu ticho po pěšině .... Kdepak jste?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano, hura konecne patek ;-) Ja tu ted neco resila, premyslim ze prejdu na jine oddeleni, me se tu libi to jo ,ale mam problem s prac. mistem, s odvetlenim, jsme odkazana jen na umele svetlo a to mi pri mych 8 dioptrii nedela vubec dobre :-( a na tom druhym oddeleni by me brali, ja se tam i puvodne hlasila, tak ted nevim jestli mam jit za vedouci hned a nebo az v pondeli
Odpovědět
Ahoj Leni, bez hned. At mas vyjednavani za sebou, nebudes muset o tom přemýšlet celý víkend. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ja ti nejak nevim,ale asi to necham na pondeli abych se o vikendu definitivne rozhodla, jestli chci prejit nebo zustat tady,ale pak resit misto, kde budu sedet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tady, byla jsem v nemocnici ;-( .
Odpovědět
Profilova fotka
na infekčním... průjem a tak. Je mi dobře, jsem teda zesláblá, ale to je zřejmě normální, zvlášt po té jejich stravě, místo těch jejich obědů by byl suchej rohlík 100x lepší. Za 14 dní musím ještě na test na okultní krvácení, protože teď bylo pozitivní. Ale snad to bylo jen z toho průjmu. Když já jsem na tyhle věci hroznej strašpitel :-( . Tak já si dám teďka k obědu suchý těstovinky a pak si vás dočtu. Jo, ale ještě jsem zapoměla, nejlepší na tom bylo, že jsem se tam potkala s Markét :-) . Měla krásný brejličky, jiný než jsem viděla "na srazu" posledně.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dočetla, zdravím mourinku, mě bude v květnu 27 a dělam ekonomku. :-)
Odpovědět
Teeeda Leníku ... Já jsem si říkala, kde jsi ... Když ses tu neobjevila. Tý krve se neboj, určitě je od průjmu. Říkala mi to praktická doktorka i dr. na gastru .... Když máš průjem, stolice je agresivní a střeva trpí .... Takže za 14 dní budeš v pohodě a nic na tobě nenajdou ... Máš od nich doporučené lactoacily?
Odpovědět
Profilova fotka
Mám je doporučený, i koupený, i už jeden snědenej :-) . Díky za uklidnění, pomohlo to ;-)
Odpovědět
Leo, kdepak jsi? Neviděla jsem tě dneska ani na koníkovi .... Je všechno v pořádku?
Odpovědět
Já mívám krvácí někde ze střev během těch mých průjmů taky a obě doktorky mi tohle tvrdili ... Vůbec to nechtěli řešit, prý jen kdybych měla pocit, že vidím krev, když nemám průjem, pak teprv řešit ... takže klídek :-D :-D :-D Bude to v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
Když oni si ke mě do záznamů taky napsali něco co jsem vůbec neřekla, že jsem tam viděla velký množství krve, ale to já jsem neříkala. A když jsem tam v úterý večer přijela a šel mě vyšetřovat primář, tak jsem měla nejdřív pocit, že mě zabije... Takovej docela vzteklej byl..., pak se teda uklidnil, ale první dojem nic moc.... Zkusila jsem Lee napsat na icq...
Odpovědět
Tohle mi na nemocnicích vadí, přijdeš tam s nějakým problémem, nebo je ti fakt blbě a narazíš na dr., který se neumí chovat. To člověku nepřidá, většinou lidi za svoje nemoci nemůžou. Sami mají strach a nenajdou ani trochu pochopení. 8-( Lee, napsat po ICQ nemůžu, protože jsme ve škole a ICQ tu není ... Snad je jen otrávená z přestřelky, která byla u nich na koníkovi. To víš, o tebe jsem si taky dělala starosti a jak se ukazuje, tak i oprávněně. Tak se radši ptám ... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tam byla náká přestřelka? Já to ani nedočítala..., oni toho vždycky nakecaj, tak to pokaždý nečtu... Mě fakt blbě bylo, takový bolesti břicha jako jsem měla ten den jsem do tý doby ještě nezažila a on na to, že to vykládám dramaticky :-( . Uznávám, že ve svym oboru je třeba fakt dobrej, ale to chování ze začátku dobrý nebylo.... A jak jsme se po cestě z nemocnice stavili nakoupit dietní potraviny a šli jsme v tescu pro přesnídávky do dětskýho oddělení, tak tam měli tak kráááásný tričíčko se slononem x-) x-) , že jsem si ho chtěla koupit, ale odolala jsem..., je ještě brzy...
Odpovědět
:-D :-D Hele, ale Lea nakoupila bryndáčky a hned se zadařil přírůstek .... No já to moc nečetla, teda obecně je nečtu, ale když jsem hledala, Leu, tak jsem tam na přestřelku narazila ... Snažilky, kterým se nedaří si myslí, že je těhulky ignorují ... Přijde mi, že pár lidí si vzalo něco osobně. A asi je složité mít diskuzi snažilek a těhulek dohromady, protože ty, co mají fakt problémy, tak je bolí číst o těhotenství jiných. Znám od kamarádky, ono než se jim povedlo mimčo (trvalo to 3 roky, teprv po IVF), tak každé těhotenství v okolí obrečela a nebyla schopná se s tou těhulkou vidět.
Odpovědět
Tak já se rozloučím, budeme mít další hodinu v učebně, kde nejsou počítače.
Odpovědět
Profilova fotka
No, jo, ale oni se snažili a my ještě ne... :-)... Tak to nechám, až se snažit budem a třeba to pomůže :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo...., ale jsem ;-( , dneska tu nějak skoro nikdo není.... Měj se hezky, papa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj Zdravim Lenku,to je dobře že už jsi doma.Já chodim na infekci každej den,ale dělám ještě ambulanty,tak se tam jindy moc nezdržuju,ale dneska kolegyně měla volno(co tam je jinak celý den),tak jsem musela dělat všechno.Jinak by jsme se určitě potkali dřív :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy sem takhle o víkendu vůbec nemáte cestu? |-| já vám to nevyčítám :-D , jen ještě "marodím", tak by se mi líbilo si tu povídat:-).... :-) A co takhle při sobotě a neděli robíte?
Odpovědět
Ahoj, jen nakukuju. :-) No, co dělám? Byla jsem ve škole, zase jsem tomu vyučujícímu radila, jak má učit, neb tohle téma mi fakt jde. :-D :-D Ale jemu to nevadí. Naštěstí. Pak máme tancování kousíček za Prahou, tak jsem jela tam. A dneska tam jedem zas za chvilku. Jen se hezky nech opečovávat. :-D :-D Půjdeš v pondělí do práce?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?