Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky a trosku se nudim, jelikoz me neba cist ty vsechny papiry a hlavne se to i blbe cte, tak si musim davat pauzy. Uz se tesim az budu skutecne pracovat :-D
Odpovědět
Tak jsem tu ... Ale vařím oběd. Dneska odpoledne nám přijdou zaměřit okna, ale já budu ve škole. :-( Doufám, že david nezapomene na nějakou důležitou otázku.
Odpovědět
Profilova fotka
A uz jsem po obidku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
toust toust sušenka hruška jogurt toust zákys toust .....
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to uz bych bezela, je videt ze nejsem tehotna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jako od rána jooo aby vás to nevyděsilo :-D páč jsem obídek vynechala :-( dneska byl už podle názvu divnej a co chodili lidi tak se netvářili nijak šťastně tak jsem to radši vzdala:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to pak jo, to uz by se stravilo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kecám ty tousty jsem měla jen tři :-D páč tři tu ještě mám ... tak já už ani neumim počítat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale jedla jsem ho čtyřikrát =-) .... ahááá já jsem ten jeden snědla nadvakrát :-N bože demenci nééééé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Už teda mám po svatbě i po porodu :-) A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
no jasný :-D :-D téda že se rozmnožíme takhle ještě na starý kolena to už bych niiiiikdy nevěřila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fotečky my jsme hrozně zvědavý a chceme fotečky ... co máš za miminko ? x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj mourinko, jasne ze se muzes pridat. A fotecky bych taky rda videla..ty jsi se taky vdavala na Hluboke?
Odpovědět
Ahoj mourinko :-) ano, ano, fotecky :-)
Odpovědět
Ahoj Mourinko, já jsem tu tak trochu exot ... neb jediná mám před svatbou. :-D Tak do školy nejdu, zas mi je blbě .... očividně čočková polívka mi dneska nesedla. :-( Když já ji mám ráda a jím často, tak mě ani nenapadlo si vzít k ní enzymy, co mám od dr. ]-(
Odpovědět
Ale dobré na tom je, že si můžu s vámi povídat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja uz to tu pomalu balim mejte se a zitra papa
Odpovědět
Profilova fotka
tady už zase nikdo neni ? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy jste ale zvědavky :-) Mimi už mám desetiměsíční, kluka Radečka. Je to pěkný lump, ale co můžu čekat, když je po mě :-D Svatbu jsme sice na Hluboké neměli, ale zaujala mě tahle diskuze, protože jsem z ČB. Měli jsme jí v Třeboni. anlek, Ty ještě studuješ? A kolik Vám je let, jestli to není tajné? A co děláte? Na fotky se můžete podívat do fotoalba na modrym konikovi, jsou pod mou přezdívkou. Je tam fotka ze svatby a pak nějaké s mimoušem.
Odpovědět
Profilova fotka
jdu špízlovat :-D toooo víš my jsme tu všechny hroooozně zvědavý :-D jéééééé to s tim ferdou to je dobrýýýý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooooooj tak k 21.3 si připisuju sedmou hodinu :-) zdravim mourinku.Tak mě je 25 a dělám fyzioterapeutku v nemocnici :-) na další to práskat nebudu,ať se prásknou sami :-D jinak zítra tu nebudu,jedem se mrknou za kolegyní do Ledenic-má malýho chlapečka.Tak se jdeme poňufat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pekne rano ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ranní ptáče dál doskáče :-D
Odpovědět
Profilova fotka
haha :-D :-D Byla jsi na hokeji? My se divali na kousek a videli jsme vse dulezite :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já ne ... hajala jsem v peřinách, papala gumový medvídky a čučela na to taky v telce :-) a taky jsem asi viděla všechno podstatný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty si to teda uzivas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Halo halo je tu nekdo?
Odpovědět
Profilova fotka
já tu nejsem já papám chlebíček a zakusuju k tomu dort :-D kolega má svátek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmm taky bych si dala ja akorat papam mandarinku :-D
Odpovědět
Dobré ráno, tak jsem v práci a nemám, co na práci ... Kdybych to byl býval věděl, tak bych sem byl bývla nechodil. :-D :-D :-D A to jsem bez snídaně. :-( Nějak jsem nestíhala. Mourinko, studuju dálkově. A jinak s prací to mám zajímavé, ke konci února jsem podala výpověď a teď si zařizuju živnostňák a uvidím, jestli ze mnou jednou bude podnikatel nebo ne. :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?