Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě je to celkem fakt naprosto jedno, akorát možná tam kde není absolutně zakouřeno, ale to předpokládám že by se asi nezamlouvalo ani vám co ? ... nemusim teda striktně nekuřáckou, zas tak hajsavý nejsme ;-) ale nebylo by špatný kdybysme na sebe viděly :-D
Odpovědět
Já to nechám na vám, jen bych hlasovala taky pro nezakouřeno. Mě to smrdí, ikdyž nejsem na 99,99 % těhotná. :-D
Odpovědět
Doufám, že na mě dneska nezapomněli s obědem.
Odpovědět
Leni, my sme tam sli v patek vecer (ke Karlovi) uz asi pred dvouma mesicema a bez rezervace sme nemeli sanci
Odpovědět
Profilova fotka
jdu na obídkej
Odpovědět
Tak poreferuj, co jsi měla dobrého ... Já to tu vidím bledě. ]-( Oni šli určitě beze mě ...
Odpovědět
Profilova fotka
blééé tak s tímhle kamarádka asi nebudu :-( .. výborná zeleninová krémová polífka ale to co bylo po tom no toto :-( rejže ale s UHO a ještě nějak na divoko :-( houby v tom byly a kmín a ještě nějaký divoký koření :-( no vůbec mi to nechutnalo :-( skoro všechno jsem jim to tam nechala :-)
Odpovědět
No a na mě normálně Leo zapomněli ... takže jsem o hladu ]-( Ikdyž popis tvojí UHO mě uklidnil .... zas tak velký hlad nemám ... tohle bych také nejedla.
Odpovědět
Profilova fotka
Peto fakt jo, a bylo tam zakoureno? Ja to taky nesnasim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já se na srazík taky ptala nedavno a nikdo nereagoval, ale teď to vypadá nadějně:-). My chtěli jít do Karla předminulej pátek bez rezervačky a taky jsme neměli šanci, takže rezerve by to určitě chtělo. Dneska mě domu z práce vezli ve dvě. Bylo mi dost zle, teď mi taky ještě není nejlíp, nějaký žaludeční potíže a hrozný křeče v břise :-(. Teď teda nemusím nepřetržitě sedět na wc, ale jsem nějaká vyčerpaná ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooj píšu si 21.3,ale radši mi to ještě připomeňte :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano ;-) Vypada to ze by se nas mohl sejit hodne, to je skvele :-) Leniku a jak je? Ja vcera taky nebyla, musim si zvyknout zas na to ranni vstavani :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
leni :-D noooo ne že bych se ti smála ale huráááááá - páč to tvoje vstávání v osm mě drásalo nervy :-D :-D :-D to jsem ale očklifka očklifá co ? :-N
Odpovědět
Dobré ráno, to vypadá se srazíkem dobřeeeee ... se musím pochválit, to jsem vás hezky pošťouchla. :-D :-D Leníku, snad už je dobře .... Třeba bys mohla být jeden den doma a povídat si s námi. :-N Teeeeda, Leo, a co já? Já vstávám, jak potřebuju .... Dneska nějak kolem sedmý ... když to David zjistil, tak prohlásil něco o tom, že je noc a že jsem se zbláznila ... Ale usnout jsem už nemohla, jinak vstáváme později. Mě se stala hrooozná věc, asi mi umřel notebook. Včera odpoledne mi doma ještě fungoval, pak jsem šla ke kamarádům hlídat, když si šli oni večer zatancovat a tam jsem ho už nepustila. :-( David slíbil, že se mi na to koukne, ale když si uvědomím, kolik tam mám dat ... A informací, třeba záložky ve firefoxu, to bude krize, jestli o všechno přijdu.
Odpovědět
Jo a ještě díky tomu musím sedět u velkého počítače ... žádné pohodlí, normálně jsem si sedla na gauč, lehla do postýlky a počítačovala .... Ale to mi asi teď skončilo .... Jediný, co je na tom pozitivní je to, že notebook jsem měla půjčený z práce. :-D Takže nemám rozbitý svůj vlastní.
Odpovědět
Dobre ranko :-) Leni, nevim, jestli tam bylo zakoureno, protoze sme sli jinam, kdyz si nebylo kam sednout ;-) ale pekne jim tam vonelo to drevo, nebo na cem tam grilujou to maso
Odpovědět
Profilova fotka
rezervaci provedeme snadno ;-) jestli chcete můžu to tam v pátek okouknout, páč budeme asi ve městě a rovnou to třeba zamluvit .... na kolikátou ? ;-)
Odpovědět
Mě je to jedno. Hráli jsme si s Davidem na pana doktora a notíkovi zřejmě odešla RAM, což je relativně dobrý, harddisk by měl být ok, takže bych se k datům měla dostat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Osklifka je slaby slovo!!!! Vis jak se mi po tom styska,ale ja tu tak brzo byt nemusim,ale chci abych mohla brzo domu. A pockej az ti budu psat ve tri, ze uz jsem doma :-D :-D :-D :-D Tak to zamluv, ja bych tak mezi sedmou a osmou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych holky byla pro sedmou :-D abych vás aspoň chvíli viděla :-D páč v osm já už usínám :-D :-D :-D ale hlavně si myslim že v sedm by tam ještě nemuselo bejt tolik lidí ;-) tak já to teda zamluvim ju ? teda zkusim to :-D tak a jdeme - anlek, lenik, lenička, peťa, markét...hani se ještě musím zeptat... sedm by nás teda mohlo bejt ? páč s koblížkem v tu dobu asi počítat nemůžeme :-D ta bude ještě v porodnici x-) a jani asi taky nedorazí :-( a mirka to má taky daleko...
Odpovědět
Leo, sedm je hezký číslo, takže by asi i šla ta sedmá. :-D :-D David mi řekl, že se mám jít chystat, že jdeme nakupovat. :-D :-D :-D Není on nemocný? Musím si to užít, od příštího týdne budu vždycky celou středu hlídat, takže tohle je jedna z poslední středa, kdy mám volno.
Odpovědět
Profilova fotka
OK tak na sedmou, ja se chci taky videt jak budu usinat pri tomhle vstavani :-D S Jani jsem mluvila a asi neprijede, potrebujou pokracovat na bytecku. LAe slibila jsem ji, ze udelame sraz hned jak pojednou na chalupu ;-) Jo a Leo nejsem uz tak casto na konikovi tak prosim informuj co noveho, myslim u koblizka a kristy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koblížek ticho po pěšině, ty už se asi taky pomalu balí :-) a krista včera byla v porodnici protože jí tam ta její vypatlaná doktorka poslala že rodí (i když se bránila že nemá kontrakce, že nemá prasklou vodu nic ...) no samozřejmě že zbytečně páč o rození nemohla bejt ani řeč :-| no fakt to je doktorka na baterky 8-( takže čekáme :-)
Odpovědět
Ja sem cetla, ze koblizkovi se vasik junior neotocil a ze je hlavickou nahore a bude muset jit na cisar. doktor ji ted odjel na 14 dni na lyze, vrati se akorat na jeji termin - 17.3- tak ma Lenicka trosku strach, aby si to malej nerozmyslel a nechtel jit nahodou ven trosku driv
Odpovědět
Profilova fotka
no tý jo =-) ... já včera koukala na hokej - byl tam rozhovor s vencou, měl modrou hlavu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
TEda to si to je prace s tema doktorama, ach jo. Ale budou to mit obe v pohode, urcite! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak hani se tou dobou bude ráchat v lázních tak ta nemůže :-( ale stejně bych to spáchala, aspoň budeme mít důvod udělat pak pro ní další :-D páč kdy jindy se my zase sejdeme ]-( takže to objednám pro sedm lidí na sedmou ? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasne vsechny se asi nikdy nesejdem a sedm si myslim, ze je dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
halo halo kde jste?????
Odpovědět
Profilova fotka
já tu jsem .. já tu jsem
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?