Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Anlek něco jsem objevila.Jen tak jsem koukla na stránky svatebního salonu Eden v Č.B. a maji tam vyfocený ty šatky,pro který jsi chtěla jet až do Břeclavi. Mrkni na jejich stránky http://svatebnisaloneden.kvalitne.cz/... že jsou to hned ty první nebo ne ?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko princezničky moje ... ale já mám omluvu :-p :-D , nám včera nešel servr, takže net stráááášlivácky pomalu a když to přijeli opravit, tak už byly čtyři odpoledne a to chápete že už jsem toho moc napovídat nestihla - když to navíc spravili až v šest a to já už jsem byla doma a chroupala větrník :-D
Odpovědět
Dobre ranko :-) Leni, tak to je super, ze je v novy praci fajn :-) tak at to vydrzi :-) jinak tu pruznou prac. dobu ti strasne zaaaavidim ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
peťul achoooj :-D no tebe jsem neviděla ani nepamatuju :-D joooo taky bych si dala pružnou ... teď jí teda mám :-D od půl sedmý do půl pátý ]-( se tu pružně můžu natahovat 8-( .... a dneska je to tu jeden iqváč za druhym :-( bože mě z těch lidí ... asi šmejkne :-(
Odpovědět
Dobré ráno, no jo Markét, ty jsi je našla o dost blíž. x-) A já tím trávila jednu sobotu dopoledne a nepovedlo se. Moooooc dík, ušetřila jsi nám zítra jeden velký výlet. Leo, vydrž .... vždyť jim brzo utečeš .... Já jdu za chvilku do práce taky, a když vím, že mě čekají už jen dva měsíce (a ještě si musím vybrat cca 8 dní dovolené), tak se tam i těším. :-D To byste nevěřily, jak mi Markéta zvedla náladu. :-D já jsem šťastná jak blecha.
Odpovědět
Profilova fotka
anlek to ti věřim :-D ale jsou fakt moc hezký ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak si s váma má člověk povídat když tu nejste :-( nakonec pudu pracovat a pak budete zase bubákovat že si nepovídám :-D :-D
Odpovědět
já jsem jela do práce, už jsem tu a jsem připravená si povídat. Kuk Leo, vylez. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tuuuu jsem jen něco hledala ... a stejně nenašla :-D
Odpovědět
Copak jsi hledala?
Odpovědět
Teď mě napadlo, když už se tu potkáváme tak málo, co se potkat opravdu?
Odpovědět
Profilova fotka
se potkat opravdu jsem taky chtěla :-( ale vy jste mě nějak zazdily :-D všechny usilovně pracujete :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Však já už jen 2 měsíce. :-D Tak já to večer proberu s Davidem, kdy bychom mohli být na jihu, a dám vědět. A co vy osatní? Jani, Péťo? nenakukujete aspoň trošku? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj :-D Musim vas aspon pozdravit. Dneska jsem tu uz od 5:45 a nejak se mi zacinaji zavirat ocicka :-(
Odpovědět
ten srazik by moh byt nejakej :-) mne by se mi to hodilo 21.3. :-) je to patek. ste pro????
Odpovědět
No vida, další ztracená dcera. x-) Co ty a nějaký srazík?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem pro, urcite musime neco domluvit, jen hlasim dopredu ze vikend 15 a 14 tu nejsem ;-)
Odpovědět
Péťo, to jsou Velikonoce, u mě je to jedna z možností, neb ještě nic nemáme. A na tebe mám jeden dotaz, kdo tě česal?
Odpovědět
Leni, ten víkend jsme také v pryč. Ale okolo Velikonoc je jedna možnost a zřejmě i ten další víkend je další možnost.
Odpovědět
Profilova fotka
To zatim muzu tak uvidime co na to jeste ostatni. jdu zas chvilicku studovat,alr urcite sem jeste kouknu
Odpovědět
Profilova fotka
čtrnáct taky nemůžu ... ale ten 21 by byl hodně schůdnej ;-)
Odpovědět
Takže pro 21.3. je Péťa, Lea, Anlek .... kdo další?
Odpovědět
A další návrhy máte?
Odpovědět
Profilova fotka
zbytečný :-D pište do kalendáře 21 :-D
Odpovědět
Dobře, právě to diskutuju s chlapem. A vypadá to, že se mu ten návrh líbí .... jen by chtěl být celé velikonoce na jihu. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ho neeeech :-D my si tě adoptujeme :-D můžem se jít kouknout třeba na nějaký výzdoby ;-)
Odpovědět
Dobře. :-D :-D
Odpovědět
Když ono to tam už zase hrozí průšvihem .... takže se mi ke "skorotchýni" moc nechce.
Odpovědět
Super, pisu do diare 21.3 :-) Leni, me cesala kamaradka, co k ni jezdim normalne - driv byla v ceskym krumlove a ted uz je u sebe v kajove. ale jezdim k ni porad, protoze je super sikovna a ma super prijemny ceny :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ok mam to poznamenany a vite kam? Co treba ta nova restaurace u Karla jak jsem jednou psala, piti neni drahy a moc lidi o tom jeste nevi tak by tam nemelo byt narvano. Ale prakticky mi je to jedno, takze bych dala hlasovat kdo ma jakej napad a klidne pujdu zas do Husy, jen mi tam trochu vadi, ze se poradne neslysime :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?