Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
akorát, že ty holky zloběj ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
;-(
Odpovědět
Leníku nebreč, když aspoň já jsem nemohla být u PC ... byla jsem dát tu výpověď, nechat se ostříhat (doufám, že to David ocení, že je to jen 5 cm), jít do lékárny, kde mi vydali špatně léky (oni si toho sami všimli, psali mi kvůli tomu dopis), nakoupit ... prostě celý den rozlítaný.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobře, Leni, Ty jsi omluvená ;-) . My jsme chtěli jít nakoupit, ale je tu šílený počasí, ty by nás to odneslo, tak musíme něco ukuchtit z domácích zdrojů =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už se mi peče kuře tří hořčic podle kluků v akci :-) http://www.ceskatelevize.cz/program/d... to když jsem to náhodou viděla, tak mě to zaujalo - takže zkouším :-D , snad to bude k jídlu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Leni, tak tenhle recept jsem si také opisovala, je to rodinný recept pí Klausová, tak pak nezapomeň dáv vědět jak chutnalo. To my dneska budeme mít vepřové řízky, ale ještě jsem nezačala smažit, tak budeme obědvat nevím kdy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Mirko, jo, je to takovej prezidentskej recept :-) , to já pak dám vědět... Tak dobrou chuť ;-) A jak se pořád máš? Vím, že jsi psala nedávno, ale já jsem zvědavá furt. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mňamy mňamy mňamy mňam :-) bylo to výborný, doporučuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé tak akorát jsem leni koukala jestli už jsou tu reference na recept a nezklamala jsi, a co jste měli jako přílohu? A nemysli si, že se nám ztratíš, když změníš fotku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se neztratim, aspoň doufám :-) ;-) Dala jsem k tomu péct bramobory na plátky. A hodilo se to k tomu :-) A řízečky byli taky výborný, viď? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo řízečky byly dobrý, i když já si teda pro sebe usmažila pár žampionů. Jeden víkend jsme doma a já nevím co bych si vymyslela :-D Musím se rozloučit, kamarádka měla včera 11 narozeniny (takže 44) a jdeme jí popřát
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo, tak se měj hezky ;-) , to máš tedy kamarádku mladici...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme zpatky :-D Co to tady mate za vichrici? my meli ve ctvrtek uzasne slunicko, v patek tak na pul a dneska uz jsem nejezdili vubec jelikoz celou noc a rano lilo jako z konve. Snih uz nic moc, jako na sjezdovkach je ho hodne,ale je mekkej a uznejte, kdyz je ve 2 tis. metrech 3 stupne nad nulou tak to uz neni nic moc. Ale i tak me nozicky boli :-D pokusim se jeste dneska dat fotky na stranky, udelali jsme jich jen par, kdyz se to srovna s lyzema v prosinci tak se nechce verit ze to neni foceny nekdy koncem brezna :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak fotky uz jsou na rajceti ;-) ted jdu relaxovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni moc hezký fotečky,hned bych si sjela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký fotečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano ;-) teda tady zase nikdo neni. Ja vas jen pozdravim a za chvili vyrazim. Ja jsem vam tak nervozni, tyhle situace nemam rada, nevim do ceho jdu, klepu se tu jak ratlik, uz aby bylo odpo a mela jsme ten prvni den za sebou. tak se tu mejte a ja vam pak napisu prvni dojmy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko princezny ... teda to byl vichr co ? jdu zkouknout leničky fotečky ...
Odpovědět
Ahoj holky :-) koukam, ze to tady dost flakate :-D nejak nas ty zamestnavatele vykoristujou ;-) tady nam taky moc kraaaaasne foukalo. tak sme v nedeli ani nevystrcili nosiky z domu :-) a co je noveho?
Odpovědět
Ahoj, my byli na sobotu v Německu si zatancovat. Nějak jsme se vychřici vyhnuli. Dneska dopoledne jsem hlídala, dala jsem si sraz s další kamarádkou, pokrafaly jsme na písku. Pak začlo pršet, tak jsem se s Dorkou vydala domů .... Já se těším na mateřskou. :-D Skvělý život. :-D Pak jsem jela pto výpis z rejstříku trestů, tak prý mě nikdy netrestali ... A zkusím jít ve středu zařídit živnostňák. A pak už budu skoro velký podnikatel. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky teda vy jste byli dneska zase ukecaný ;-) . Tak Leni jak bylo dneska v nové práci ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vsechny, teda tady bylo zivo :-D Tak dneska to bylo v pohode, lidi jsou prijemni a vsichni jsou na sebe mili, mela jsem dobrej pocit. Prac. doba je pruzna, to znamena, ze 8:30 - 14:30 tam musim byt a ostatni si budu nadelavat kdy budu chtit a jen mi za mesic musi sedet pocet hodin, to je fajn, jen zitra zacinam vstavat na sestou a budu jezdit s Kamilem ;-) taky jsme hned byla na anglictine, mame 2xtydne hodinu a pul v prac.dobe to je super :-D a na net se pry normalka muze tak to ted nebudu prehanet,ale vim, ze si vas zapnout muzu, i kdyz zalezi jestli tu vubec nekdo bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je supr,že se ti tam líbí :-) Já tu přes den určo nebudu :-D ,ale to už je stará informace :-D :-D :-D
Odpovědět
Jééé, tak to je super, Leni.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jé Leni, tak to je fajn... A co zítřejší cvíčo? Já byla na masáži, tak jsem celá zmasážovaná a zbaňkovaná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj Leni,tebe jsme tu dlouho neviděli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leo a jak to jde s Kristýnkou? Tys toho teda dneska taky moc nenakecala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě? jakto? =-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak se máš Markét? Něco nového s hledáním parcely?
Odpovědět
Profilova fotka
Pořád hledáme,vždycky se něco objeví,vypadá to nadějně a pak je tam nějaký problém.Máme teda jednu vyhlídlou,ale asi je to na nás moc velký sousto,uvidíme.Moc metrů-moc peněz :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?