Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
mě se taky líbí ... a mám zkušenosti, že když se mi něco líbí na první pohled, tak je to pak ono ... Takže jedeeeem. Ikdyž až tohle bude jednou David dávat, jak sjem byla ztřešněná skoromanželka ... tak ho asi uškrtím. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
heleeeee já si objednávala závoj z austrálie :-D tak co :-D může bejt ještě rád že ho neženeš tam :-D
Odpovědět
:D tak to prrrr... to by bylo naopak ... kdyby se dozvěděl, že chci něco z Austrálie, tak to by tam nadšeně letěl (ikdyž teda netuším, kde by na to vzal), on se tam chce hoooodně podívat a ještě radši na Nový Zéland.
Odpovědět
Profilova fotka
ahááá tak to neni dobrej odstrašující příklad :-D tak kam se mu nechce ? :-D třeba jsem něco kupovala i odtamtud - aspoň to tam třeba vyráběli :-D
Odpovědět
Někam, kde je zima ... Tu on nerad. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já zapřemejšlim :-D ze severního polu asi nic nemám ale v severním německu už by se možná něco vyrábět mohlo :-D
Odpovědět
Severní Německo, Dánsko jezdíme tancovat ... Spíš tak Rusko. :-D
Odpovědět
Leo, ja ti jde stavění vesniček?
Odpovědět
Profilova fotka
no teď to trochu flákám .. nevim už za co bych utrácela ... útočit mě neba ... tak spíš bourám a stavim jiný budovy :-D dělám si ty vesničky "hezký" :-D co ty ?
Odpovědět
Já teda útočím. :-D nejdříáv jsme si postavila vojáky a vycvičila hrdinu a už mám oázu.
Odpovědět
Profilova fotka
noooo týýýý jedeš :-D teda :-D k tomu já jsem se propracovala naprosto někdy dlouho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anlek já se pomalu loučím :-( máme dneska přehlídku na hlubokej :-( moc se mi tam nechce ale holt jsem to slíbila ... no aspoň zase ale nějaká změna ;-) a snad tam nebudu dlouho ... a zítra jsem tu cubydub :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Já už také skoro mizím, jdu hlídat.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooj tak dneska jste se trochu zlepšili :-) ,ale Leník se nějak neozývá ? =-) Dneska bych si chtěla udělat radost a koupit si nový botičky,ale ty co mam vyhlídlí už asi nemaji :-( Ještě obejdu pár obchodů a uvidim.Papa jedem do Géčka a možná ještě Mercury :-D
Odpovědět
Leník psala, že přes den nemůže, že ji v práci straší, že kontrolují, kam chodí na netu. :-( Tak pokud do rána nezměním rozhodnutí, tak zítra podám výpověď. :-( Vy jste všechny zaměstnané, co? Nebo některá podnikáte na živnostňák? Budu si zařizovat živnostňák. Trochu se toho děsím, protože je to trochu nejistota.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko princezny ... dneska tu snad budu ale nechtějte po mě žádný výkony a už vůbec nic moudrého - je mi výborně od žaludku po dlouhej době ale prozměnu nemůžu dejchat a strašně se mi motá hlava :-D tlak zas no :-D ale už jsem si dala slabounký kafe se spoustou horký čokolády a piškoty, tak to vypadá nadějně :-) včera jsem teda to zvládla, sice teda čtyři hodiny stát na nohách už fakt neni pro mě - domu jsem jela zbitá jak pes :-( ale taťka byl zlatíčko (asi mu pomohl ten středeční virvál ]-( :-D ) a měl připravenej salátek s kuřecím - no usnuli jsme jako miminka x-) anlek já jsem dělala dlouho na živnosťák - jako na chvíli je to dobrý - každopádně rozhodně se ti neztratí - chce to jen dobře nastavit na co si ho necháš udělat :-( vim že mě tam tenkrát ta paní říkala ať si nedávám nic konkrétního ale nějaký hodně obecný - už si fakt nepamatuju jak to bylo :-( .... já ho teď teda mám pozastavenej a vlastně už zrušenej protože jsem tady ale možná jsem hloupá protože jsem ho mohla nechat běžet a přitom bejt normálně zaměstnaná ale já tenkrát blbec pálila mosty :-D :-D no nic ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nedostala jsem se sem dva večery, tak vás musím jít pozdravit... :-) Jak se pořád máte, co děláte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé lenik - stejská se nám :-) když nás tu nikdo nebuzeruje že máme povídat, tak podívej jak to tu vypadá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem vás přečetla :-). Ve středu jsme byli na návštěvě u kamarádky, šli jsme rovnou z práce a domu dorazili až před jedenáctou, nějak se nám to hraní Dostihů tam protáhlo :-) a včera jsme měli schůzku s finančním poradcem a mě celý den tak bolelo ucho, že jsem pak padla vyřízená do postele, takže jsem se sem nedostala. Stačí to jako omluvenka. A dneska ráno jsem si vás "pustila" na chvilku tady, už to nešlo vydržet :-D . Dneska je ale pěkně hnusně. Večer jdu s holkama do Husy, tak mě tak napadá, kdy tam zas uděláme sraz :-D?
Odpovědět
Profilova fotka
no, koukám, koukám, je to bledý, ale nedovolila jsem si nic dneska říct, když to se mnou taky tak bledě vypadá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak se koukejte snažit nebo za váma dojdu jednotlivě osobně a budu vám vyhrožovat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, počkej ale Leo, teď mi to došlo, vám se stejská jen po tom buzerování? ;-( :-D
Odpovědět
Ahoj, tak v jednu mám schůzku se šéfem a jdeme sepsat výpověď neb dvě ženské, které to měly na starosti, podaly výpověď a zatím se za ně nenašla náhrada. Takže to taky o něčem vypovídá ... Jinak, přiznejte se, kdo z vás dával výpověď po ICQ? :-N Jsem z toho docela hotová. Ještě před tím jdu ke kadeřnici, tak budu aspoň krásná.
Odpovědět
Profilova fotka
no já tenkrát jen zavolala šéfovi že už mě neuvidí - on zajásal ... je fakt že za měsíc mi fňukal do telefonu :-D .. ale já tam byla na ten živnosťák ... takže ani nevim jak se taková výpověď píše Lenik ale to víš že se nám nestejská jen po tom buzerování :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
No šéf mi říkal, že on a ještě jeden náš kolega (což už je skoro celé naše oddělení) zrovna včera říkali, že by to tam měli také zabalit ... takže mě pochopil, dokonce nabízel, že nemusím mít dvouměsíční výpovědní lhůtu. Ale jelikož nemám zařízený živnostňák a potřebuju nějaký čas na rozjezd, tak jsem si ji nechala.
Odpovědět
Profilova fotka
po icq ne =-) jen na papíře :-D
Odpovědět
Na papíře to také budeme muset zfomalizovat ... jen jsem se ho ptala, jestli se mi ho podaří odchytit dneska dopoledne a on říkal, že je na ministerstvu, že ne ... No tak jsem mu to napsala po ICQ ... Protože výpověď se prý dává ke konci měsíce a to je dneska.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak jsem koukala ze uz maji holky tema hluboka 2008,to leti to je silene..... tak co u vas noveho? ja uz to mam zapar uz jen 14dni =-) snad vse bude ok co jinak,nejaka nova tehu?porad se tady schazite kazdy den?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, teda ale vy fakt zasloužíte... ]-( nepokoušíte to někaj moc? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak ahoj Kolblížku, těhu asi žádná nová... a jinak u mě taky nic moc nového... =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?