Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A zítra, Leni, jdem od čtyř? Jinou práci =-) ... Já myslela, že za chvíli se k nim přidáš ...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
sedm???????????? ty jo to je sila. ale lenik ma pravdu se k nim pridas ne ;-) Leni ja ti zitra jeste pisnu,ale zatim s tim pocitam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm,já bych byla asi i pro,ale je to prostě složitý a ted to asi nejde.Hledáme nějaký ten pozemek a pak se uvidí.Už ale bylo sleveno :-D ,nejdřív to bylo,že až bude stát hrubá stavba,že se začnem snažit a ted už mi bylo řečeno,že až budeme mít aspoň stavební povolení.Ještě chvilku a vlítnem na to hned :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takže do půl roku je vás tam osm těhotnejch? ;-) nebo dřív? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kolik je u vás netěhotných?
Odpovědět
Profilova fotka
dost,celkem je nás tam přes čtyřicet,ale ještě k tomu jsou některý dlouhodobě nemocný.Ale za chvilku se nebudeme stíhat zaskakovat. A do půl roku to asi nevidim =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak do 3/4 roku? :-) to jsou jen srandicky, já nechci vyzvídat ;-)
Odpovědět
Tak nakukuju, dneska tu skoro nebyla Lea. Kdepak jsi se toulala? Markét, tak uvidíme ... My jsme tu skoro jako sudičky. Jinak dneska jsme dopadla docela dobře. Mám nějaké léky a pokud mi bude líp, tak nebudu muset na žádná další vyšetření ... Mluvila o sonu (to by tolik nevadilo), ale kamerku do tlustého střeva, fakt nechci. :-D Říkala, ať jím i lactobacily, že to je lék na vše ... Už je to druhá dr., která to říká, tak snad mají pravdu. Lenko, jen tu práci pořádně oslavte, pak už budeš jen pracovat a pracovat. ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
naždáááár šudičky :-D já jsem tu byla ale vy ste si se mnou nikdo nechtěl povídat :-D tak jsem pracovala :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no koukám že dneska mě donutíte asi taky pracovat :-( teda vy ste ale :-D :-D
Odpovědět
Já jsem tu už zas ... Právě jsem přijela do Prahy a hend šla do práce.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky teda tady to ale vypadá :-| ,nějak nám to tu vázne =-)
Odpovědět
Článek se načítá
No jo, když ono sem moc lidí před už nemůže .... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, je to tu náký smutný ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska chtěl jít Peťa nafouknout kole, aby jsme je měli připravený na vyjížďku a někdo mu ukradl z kola zadní kolo ;-( ;-( (máme je v kolárně). Lidi jsou takový s.... ]-( Jsem dostala na cvičení kartičku s číslem 13, tak kvůli tomu asi to kolo ;-( My nemáme kola nic moc, tak jsme si naivně mysleli, že se jim nic nestane...
Odpovědět
Leníku to je síla. ]-( Ručičky bych sekala ... No jo, ono taky už nemáme to nosné téma ... Už to čeká jen mě. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se budem za chvíli třeba vídat na koníkovi ;-) A jak to vidíš s těma šatama, Leni? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale bylo by to tu škoda rozpustit, třeba to strhá příště týden Leni C. až začně pracovat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To mě mrzí Leni,ale dneska se krade úplně všechno.A je jedno jestli to stojí pár korun nebo tisíce.Dědovi třeba loni ukradli od baráku z paerkoviště starýho,ojetýho favorita.Oni ho teda našli(policajti),to se jim musí nechat,ale chyběl tomu motor a přístrojovka :-D .Takže nakonec museli ještě k tomu zaplatit odtahovku a likvidaci.No nebylo by lepší kdyby se nenašel ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, zdravím z "daleké" Březnice. Pomalu, ale jistě si tu začínám zvykat, ale povím vám, že to byl mazec. Změnila jsem svůj život úplně od začátku. Novou práci mám už od listopadu, takže jsem se už částečně zapracovala, i když je pravda, že mi kolegyně nastoupila na mateřskou a na celý chod-administrativu firmy jsme zůstala sama. A co vlastně tedy dělám - no úplně všechny přípravou podkladů pro mzdy, objednáváním materiálů a vystavování faktur naším odběratelům konče. No a největší sranda je, že budu pravděpodobně jmenována zástupcem pro jakost a v září budu obhajovat certifikát ISO naší společnosti. No co vám budu povídat, už teď je mi z toho špatně ]-( . A co je taky u vás nového? Zatím co jsem tak stihla zaregistrovat je tu jediná těhu Leonka, tedy samozřejmě kromě Koblížka, která už to má za pár ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky kdepak jste????? Je mi nejak smutno jsem ted byla s kamoskou, zitra leti na 9 mesicu do Spanelska na malorku delat delegatku tak uz se mi styska ted. Nastesti mam co delat, musim se zabalit, odpo jedeme na lyze a vracime se v sobotu vecer tak doufam, ze to tu uplne neupadne :-|
Odpovědět
Ahoj Leni, tak to ti závidím. Jsem tu jen na skok, máme v práci školení a sedíme v zasedačce bez počítačů. :-( ;-( Z práce jsu rovnou do školy a ze školy na nějakou večeři. tak se objevím až zítra nebo pozdě v noci. Leo, kuk =-) Jak je?
Odpovědět
Kdepak jste?
Odpovědět
Profilova fotka
já tu jsem.Ale zbytek se nějak podezdřele dlouho neozývá.A neříkejte,že všichni tak pylně pracujou =-) Doufám,že jste všichni v pořádku =-)
Odpovědět
Ahoj holky, koukam, ze to tu pekne flakate ;-) ze ja mam co rikat :-D ale sem dost pracovne vytizena, ajajajaj. uz aby byl vikend :-D a jak se vsechny mate????
Odpovědět
Dobré ráno, tak já to zkusím svatevbně. :-D Třeba to někoho přiláká. :-N Včera jsme se bavili a asi si uděláme výlet do Břeclavi, abychom se podívali na ty šaty, co mi líbí ... Už jsme je tu ukazovala. Prý když je celá naše svatba úlet, tak jeden navc už se ztratí.
Odpovědět
Profilova fotka
jééééé anlek a který to byly ? já jsem se to snažila rozluštit ale jak jsem nebyla přímo při vysvětlování tak nevim =-) ty s tim červenym vyšíváním ? a jak to nakonec dopadlo ? máš je ?
Odpovědět
Jo, ty s červeným vyšíváním ... Ale byla jsem poučena, že jsou s vínovým vyšíváním. :-D
Odpovědět
Jo a jak to dopadlo, holčina, u které jsem je viděla, tak mi poslala kontakt na svatební salon, kde je zkoušela. Tak jsem jim tam psala mail a uvidime. Asi příští středu si uděláme výlet. :-N Pokud by se mi líbily i ve skutečnosti, tak je buď koupíme nebo zarezervujeme. Když ne, tak se asi vrátíme k nějakým z Pronuptie ...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D no to je dost podstatný teda :-D :-D ale je fakt že jsou moc hezký ;-) maj krásnej ten korzítek
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?