Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Slohové cvičení, co?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ahoj Merkét :-) Jsem si včera koupila to dvd k Mladé frontě a teď jsem to cvičila, docela dobrý, až na to, že z ta videokazeta, z který to překopčily je stará tak 10 let :-D Markét, ja bych se přimlouvala, aby jste byli furt na pacinenty hodný, jak jste ;-) . To Tě u tý jízdenky stojí něco i ta sms, ne? Takže to vyjde dráž nebo stejně? =-) Leni, mě se z těch nových fotek taky líbí nejvíc ty 3 a pak taky ty poslední a předposlední (jsou to 2 fotky stejných šatů, viď?:-) ). Já měla normálně čístě bílé. Ale když jsem je po svatbě vracela, tak tam měli ty samé v krémovém a taky byli krásný x-)
Odpovědět
Leníku, možná tě o to DVD poprosím. :-D Když mě se asi víc líbí bílé. ta vanilkové mi přijdou jakoby špinavé .... Včera jsem prolízala beremko pro insporaci, asi jsem to neměla dělat. :-D :-D Naprosto jsem se zamilovala do těchle šatů: http://www.beremese.cz/album/view.php... Doufám, že mi ta holčina napíše odkud jsou. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou hezký, ale mě se víc líbili ty dvoje, jak jsem psala předtím... Ale jestli jsi do nich zamilovaná, tak to je jiná věc... ;-) . Já jsem ráda, že jsem měla bílé... Když se to DVD MM povede vypálit, tak klidně ;-)
Odpovědět
Já bych je potřebovala vidět naživo ... Na fotce můžou vypadat dobře a ve skutečnosti jinak ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ty Leni,to mě ani nenapadlo,jestli k tomu platíš ještě SMSku.Nějak moc jsem to nezkoumala.Já se zeptám bráchy.Ale rozhodně je to jednodušší,než někde schánět drobný a ještě automat.Takže kdyby mě to stálo ještě cenu SMSky(podle tarifu)tak mi to za to i tak stojí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem to zjistila.Ta SMSka stojí prostě 26,- jako lístek,nic víc nic míň :-) http://www.dpp.cz/index.php?q=cs/sms-...
Odpovědět
Já ty SMS jízdenky moc neznám ... mám tramvajenku. Tak mám dobrou a špatnou zprávu. Dobrá zpráva je, že se mi holčina ozvala, dohodila kontakt ... Špatná zpráva je, že ty jsou z Břeclavy. Už začínám přemýšlet, kdy si uděláme výlet do Břeclavy. :-D :-D Také psala, že šaty stojí 5600 půjčení a koupení stojí 6600, takže když jsem o tom přemýšlela, tak by bylo levnější je koupit. :-D :-D :-D Teda já si pořád nedám říct. ]-( Koupila jsem věšák na klíče, David ho nepřidělal celý týden, ikdyž od našich máme půjčenou vrtačku. Tak jsem se do toho pustila já. No díra je málo hluboká, ošklivá a mě bolí ručičky. ]-( A to se mi táta nabízel, že mi to vyvrtá, jenže já chtěla sama. Půjdu s tím zas za chvíli bojovat, ale myslím, že nás sousedi nebudou mít moc rádi. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Pak bys je mohla i prodat :-D Tak to je dobrý s těma jízdenkama, to třeba taky někdy využiju :-) a ještě se šetří papír ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Market vitej zpatky!!! jsem uplne mrtva, vcerejsi ples byl vybornej, jen se musim rychle vzpamatovat,dneska jdem zas, do hrdejovic a hraje tam kapela co jsme meli na svatbe - kamosi a to urcite protancime celou noc,auuuuuuu moje nozicky :-D:-D Ja uz taky jela na ty sms jizdenky a je to super, proste chces jet tak posles sms a neresis jestli je nekde automat a jestli to stihnes kupit a tak. Super napad :-) ;-) tak a ted jdu zkouknout Leni satecky
Odpovědět
Profilova fotka
Tak leni me se nejvic libi ty posledni ty jsou fakt moc pekny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vstávat a cvičit :-D
Odpovědět
Článek se načítá
:-D :-D :-D Cvičit, jo? Dopoledne jsem měla jít plavat a místo toho jsem spala. :-( Ale za to jsem vyspinkaná. :-D :-D Jdu s našima do kina na Občana Havla, tak doufám, ež to bude fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
My byli dopoledne na procházce a večer jdu na auqaaerobic (poprvé - tak jsem na to zvědává =-) ) a pak asi padnu do postele :-D
Odpovědět
Tak porefuj o aquaaerobicu. Já jsem to viděla jen jednou a to ty ženské vypadaly jako vorvani. :-D :-D :-D Máme nad bazénem posilovnu a zokna se dá koukat do bazénu a ty ženské zeshora vypadly stráááášně legračně. :-N
Odpovědět
Ahoj, dneska jdu za chvilku hlídat, pak rovnou na gastro (držte mi palečky, prosím) a pokud to stihnu, tak pojedu na jih. Dneska večer mají na Rotary nějakou přednášku i pro manželky. Takže pokud se tu objevím, tak ža někdy poooozdě večer.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko princezničky moje - to bylo včera krásně co ? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, bylo nadherne uz by to mohlo vydrzet a jen se zlepsovat ;-) Jinak mam za sebou posledni navstevu pracaku!!!!!!!!!!!! smlouvu uz jim jen poslu :-D :-D :-D a na oslavu jsem si ted dala prochazku domu, no prochazku spis takovy maly vylet trvalo mi to hodinu :-) ale je tam pekne a musis vyuzit posledni volny tyden :-) Ve stredu odjizdime az do soboty na lyze, na to se tesim a pak hura pracovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Achojky cholky! Tak Leni, mě se asi líbí ty 3 a ty poslední. Jinak já měla šaty barvy slon.kost :-D a nepřišly mi špinavé, oni se na mě moc bílé nehodily... ;-) , měli jsme, tedy snažili jsme s, mít to sladěné do oranžovo-krémové barvy.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, kde jste byly celé odpoledne =-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
A ten aquaaerobic byl fajn, asi to zvenčí možná legračně vypadá, ale je to docela zabíračka, byla jsem pak večer docela hotová... A ta voda mě tak promasírovala, že mě z toho chvíli svědily celý nohy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj =-) kde jste všichni ? ono to dneska nešlo,čico ?
Odpovědět
Profilova fotka
to nefim, ale teďka jsem tu ;-) ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já taky,zatim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kam pak jdeš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jedeme nakoupit a vyvrtat mamce garniže,teda takový ty tyčky na záclonu
Odpovědět
Profilova fotka
acha... :-. ja nejedu nikam, ale dávaj dneska v tv fotbal, tak nevim, co budu dělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak tohle naštěstí u nás neletí :-) ani fotbal ani hokej,jsem toho ušetřena :-) musíš ho tak dlouho přemlouvat a slibovat,až povolí a přepne to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jen vas jdu pozdravit, dneska to fungovalo,ale asi vsichni nejak moc pracovali a ja byla venku co to slo. Leni cvicit jsme nakonec nesla, ty prochazky mi dneska stacili a to jdem jeste ted na jednu s Kamilem, ale to uz nebude tak dlouhy jako rano :-D
Odpovědět
Profilova fotka
si představte,že u nás je sedm holek těhotných :-D :-D :-D .se nám to vpráci nějak rozpadá :-D :-D :-D asi si za chvilku budu muset hledat nějou jinou :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?