Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já tu totiž nejsem :-D
Odpovědět
Dobré ráno, no jo dneska máme svátek, tak přeji i ostatním Lenkám všechno nejlepší. x-) Leníku, copak se děje, že nemůže š chodit za námi? Jinak se zubama ti to přeju, to by bylo fajn, kdybys nemusela na operaci. :-) Leni, kašli na babu,, už od ní budeš mít pokoj ... Pokud máš energii, tak si na ni stěžuj, ať ví, že se musí chovat slušně. Jinak já jsem dneska odpískala práci i hlídání, teda ospískala jsem to včera večer. Bylo mi zle, tak jsem si myslela, že mám střevní chřipku. Měli ji všichni v tý rodině, jak hlídám. Ale asi to byl ten můj problém, se kterým jdu v pondělí na gastro. Jen to nebylo klasický. Takže mi je dobře, jen ještě cítím bříško, měla jsem hrozný křeče a mám z toho namožený svaly - i takhle se cvičit. :-D
Odpovědět
A kde jsi Leo? Na koníkovi, co? Nechcete se tam přestěhovat všechny? Leni už jsem tu, jen jsem musela dočíst, co jste psaly a napsat něco já. Ikdyž já teda dneska budu pracovat jako šroubek, díky chaosům, co dělal včera můj šéf jsem nestihla všechno co jsem měla stihnout.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni tak to se dej brzo do poradku. Uvidim co mi odepise a jestli bude pokracovat tak fakt tu stiznost nan i podam, ted uz muzu kdyz mam praci :-D Ja jsem tak rada, ze uz na ten pracak nebudu muset chodit a jestli tam nekdy budu muset tak si vyzadam nekoho jineho a nebo budu doufat, ze tahle uz tam nebude :-D :-D
Odpovědět
No musím se dát do pořádku, protože přesně po 13 dnech mi je teď vždycky špatně. Chudák David, včera netušil, co se mnou, jestli mě bude muset vzít do nemocnice nebo ne ... Ptal se jestli si může dát skleničku nebo jestli to vidím na nemocnici. Oni mi bylo fakt zle. A doto on se holil Veetem, dneska jde na odstraňování pihy a paní doktorka mu řekla, že je moc zarostlý. ;-( Takže se mi začínal zvedat žaludek z toho smradu. Mě všechny tyhle krémy hrozně smrdí.
Odpovědět
Profilova fotka
ten neznam, ale odstranovani pihy ma ceka taky :-( jen se tam dokopat :-D Jo a me tady pekelne smrdi remeslnici,teda ne oni ale to s cim pracuji :-D :-D
Odpovědět
A co dělají? Takový ty depilační krémy ... Je to podobný princip jako trvalá, jen tam se to nenechá působit tak dlouho. Je tam látka, která naruší strukturu chlupu/vlasu ... A mě hrozně smrdí.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha tak to musi smrdet. Delali jsme nove schody a ted nam k tomu dodelavaji zabradli
Odpovědět
Profilova fotka
nééé dokonce holky ani na koníkovi ... trochu jsem tu pracovala a pak jen seděla a čuměla do blba :-D nemůžu se probudit :-( to víte - v noci jsem nemohla spát, musela jsem si péct tousty :-D :-D ve dvě ráno jsem začala přemejšlet že bych si měla dojet pro vitamíny a myšlenkovej pochod byl následovnej : zajedu si po práci do lékárny... asi do kauflandu, je to při cestě.... vezmu si k tomu listovku ... škoda že nemaj lékárnu taky v tescu, potřebuju ještě na poštu ... proč nemaj v tescu lékárnu s nonstop provozem ? dojela bych si tam hned .. jako v básníkách .. jak se vlastně jmenovaly všechny díly básníků ? a jak se jmenovaly ty holky? ... kruciš dala bych si toust :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vcera jsme byli v nove restauracce, vite jak je bufet u Karla, vedle Bati, tak oni to protahli dozadu, chdi se tam ze Stejskalky, je to takovy ten pruchod jak je vedle zelenina no a tam je z toho nova restaurace a mooooc pekna. Jidlo trosku drazsi,ale delane na ohni a mooooood dobre a treba zas piti ma normalni ceny. tak tam muzem udelat nekdy srazik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsi se Leuš moc nevyspala.... Kruciš taky bych si dala toast... Ty sisi ho dělala v noci?
Odpovědět
Profilova fotka
mňoo :-N ve dvě :-D jako asi půl hodiny jsem se přesvědčovala že ho nepotřebuju ale pak mi došlo že bez něj už znova neusnu :-D a ani ti mě to nějak neobtěžovalo :-D zvládla jsem u toho ještě mírně poklidit :-D pak jsem si zalezla s talířem zpátky do peřin - peťa se probudil, dostal záchvat smíchu a zase usnul :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ale říkala jsem si ráno blbec že jsem mohla kouknout aspoň z okna, prej bylo zatmění :-S
Odpovědět
No jo to prý bylo, jen já měla včeraq jiné starosti. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, tak to bych se musela asi taky smát, kdyby velde mě někdo v noci papal toasty :-) A hlídáš se nějak?Jako jíš zdravě?Nebo jíš na co máš chuť? Prý ale kůli počasí něbylo zatmění moc vidět....
Odpovědět
Profilova fotka
no ptala jsem se teď kolegů jestli někdo koukal a říkali že bylo zataženo, že se to potom roztáhlo až když bylo potom ... tak bych stejně asi nic neviděla :-D jani nehlídám :-( dokonce bych řekla že teď jim jenom samý nezdravý věci - včera odpoledne pytlík brambůrků, k večeři pudink se šlehačkou, v noci ty tousty ... jenže mě je ze zdravejch věcí prostě špatně :-( jinak váhu nehlídám i když se vážim každý ráno ale spíš jestli už jsem se dostala zpátky aspoň na svojich normálních 60 ... tak to už jo :-D ale budu muset začít - přeci jen už mi neni tolik špatně (teď doufám že jsem to moc nezakřikla :-) ) aspoň víc pít a nějaký to ovoce pořádně :-( zatím zvládám pomeranče a jabka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jee leo ted nam od vs dorazil letak Kariera ve spolecnosti :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jezis tam melo byt od vas, jako z vasi firmy
Odpovědět
Ale ty už si přeece buduješ kariéru jinde, ne? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak aspoň že už ti není špatně :-) A v kolikátem jsi? Jo a už jsi psala termín?Nebo nee?Teď nevíém.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
leni proboha :-D zahoď ho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D neboj poctive jsem tohodila do odpadu na papir :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme mela jet s kamoskou na obed, zetchan tu u toho bude, jenze prijel a zas odjel a oni tu budou min do 1 a ja tu s nima musim trcet i kdyz je tak pekne :-S
Odpovědět
Leo, třeba ti Kristýnka posílá nápovědu, co potřebuješ .... chuť na brambůrky, málo soli v těle (aspoň u mě to tak někdy funguje ...) David bude tenhle víkend na Slovensku, tak si dohaduju kamarády na víkend. Psala jsem kamarádce, jestli k nim můžu přijet, už se s ní domlouvám od září, vždycky buď nemůžu já nebo ona. No a ona mi odpověděla, že ještě neví, že buď sobotu nebo neděli vyklízejí byt její mamky, že má mamku u sebe doma, protože ji vozí na chemoterapii, že má rakovinu plic. Takže je to asi hodně blbý. Jsem z toho taková špatná.
Odpovědět
Profilova fotka
takové zpravy nikdy nepotěší :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No to ne.... :-( :-(
Odpovědět
Když ono se to dalo čekat ... my jí to všichni říkali, ona totiž nebyla ani tam mamka tý mý kamarádky jako spíš kamarádka a i moje ... Hodně kouří, pak jí přišli na astma, a pořád to s ní nic nedělalo, jen pro nás to bylo hrozný ji vidět, jak se občas dusí. No a posledně když jsem tam měla jet, tak jsme to zrušili kvůli tomu, že oni ji dovedli dusící se na pohotovost, kde ji hospitalizovali se zánětem průdušek. A oni za ní chtěli jít na návštěvu místo toho, abychom tam krafali. Takže asi v tu dobu na to přišli.
Odpovědět
Tak já vás opustím, když už jsem se flákla z práce, tak odvezu Davida na to vyřezávání pihy, posledně mu po tý umrtvující injekci nebylo úplně dobře. Aspoň nebude muset řídit.
Odpovědět
Profilova fotka
mno to jsou hodně smutný zprávičky :-( ale drze sem hodim něco pozitivního ;-) není krásná ? http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?