Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý nápad ;-) To bych taky brala rozhodovat se jestli jít do práce, nebo ne, co Peťul? :-)
Odpovědět
Když on dost často učí. Takže je schopný číst SMS a ICQ, ale volat mu je blbý. :-(
Odpovědět
Já tu pracovat budu, dokonce je to dost potřeba, David musí dneska něco odevzdat a ještě jsme na to ani jeden našáhl. Takže myslím, že mám celý den dost, co dělat ... Ale šéfovi jsem to slíbila, protože to vypadalo, že bude moc práce, ale zatím není, čekáme až nám dodají data.
Odpovědět
ja kdybych se mohla rozhodnout, tak bych sem ani nesla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U mě by to bylo taky jasné rozhodnutí :-)))))
Odpovědět
Profilova fotka
Nevíte něco o Lee???? že by dnes nebyla v práci?
Odpovědět
Profilova fotka
jsem v práci jsem :-D jsem se zasekla vedle přiznávám se dobrovolně :-N
Odpovědět
A kdo tě zasekl?
Odpovědět
Profilova fotka
a já jsem se teda nerozhodovala :-( já jsem plula jak holubička ... taky je u vás taková příšerná mlha ? :-o
Odpovědět
V Praze na kopci není šílená, ale je .... Jinak jsem se rozhodla, budu doma pracovat. Doufám, že tím šéfa moc nenaštvu. :-S
Odpovědět
Tak už se ozval, mám na práci něco, co můžu dělat z domova ... Jen je to zas nad rámec mé pracovní smlouvy ... A já mu to neumím odřeknout. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ha Leuš je tu! Nezapoměla sis Leuž něco zapnout???? Takhle mě děsit.... Tak vidíš Leni, jak se to vyřešilo. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
ty se zasekla na konovi, ja to vim!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no na začátku jo ... pak jsem tu chvilku pracovala, a pak kecala s kolegou :-D
Odpovědět
co si lea nezapla????me to zajima, sem super zvedava, hahaha :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale nic, jen ICQ, takhle mam kontrolu na SKYPU i na ICQ, podle toho, kde jste která :-)
Odpovědět
Profilova fotka
noooo tak jsem ráno přehlídla panáčka no :-D a já si říkám že je nějaký ticho :-D
Odpovědět
Jani, jsi takový malý detektiv? ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
velká sestra nás sleduje :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně o tobě vím taky ;-) všechno vidím, všechno slyšim, ikdyž tu moc nejsem tak tu na všechno dohlížím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D Tak nějak :-D :-D :-D
Odpovědět
Ty mě vidíš, ikdyž jsem invisible? ;-) Tak jsem skoro pořád, krom doby, kdy potřebuju komunikovat se šéfem. Když jsem pro něj online, tak on toho zneužívá a úkoluje mě. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to nevím, teď jsi online.... je pravda že tě tam moc často nevídím....
Odpovědět
Teď jo, protože šéf mi má zadat nějakou práci ... ale jinak bývám hodně často invisible. :-D
Odpovědět
A kdepak je dneska Leník? To šla k zubaři už ráno?
Odpovědět
hihi, Jani, ze te zablokuju, hihihi :-D :-D :-D
Odpovědět
To vypadá, že nejenom já to sabotuju. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hahaha, Peťul to už tady bylo a pak jsem se nemohly najít!!!! :-D No jo Leni, sabotuješ :-p Tady je dnes tedy atmosféra..... :-|
Odpovědět
Copak Jani?
Odpovědět
tady, jako ve firme nebo na strankach? ja nevim, co driv delat, tak se lehce poflakuju. dostali sem vytendrovat jednu stavbu a ted jeste dve a vcera uz bylo pozde, fuuuuj :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?