Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
a dneska uz byste meli videt srdicko?
Odpovědět
Profilova fotka
já doufám |-| abysme se vám mohly chlubit :-D já už mám dneska všechno hotový :-( nevim co tu budu dělat :-( už i kytky mám zalitý :-(
Odpovědět
Tak si s námi povídej ....
Odpovědět
Profilova fotka
já si povídám ale vy si nepovídáte :-D :-D :-D
Odpovědět
brm, brm, brm, me uz z toho hrabe, brm, brm, brm
Odpovědět
Už jsem tu. Psala jsem do jedné agentury na hlídání dětí, jestli by nám nedohodili nějakou slečnu na hlídání během svatební hostiny. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anlek :-D konkurence :-D
Odpovědět
Jako moje? To nee, já si chci svatbu užívat, ne tak lovit zdrhající mrňouse. :-D :-D :-D :-D Ale budeme tam mít měsíční miminko, to bude určitě ňufací. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se přijedu na vás podívat tuplem :-D budu taky ňufat :-D a okukovat :-D nejen tebe teda samozřejmě :-D taky tam máte takovou zimu ? :-(
Odpovědět
Ne, já sedím u topení ve fleecovce :-D :-D A zadávám poptávky na plastová okna ... Vypadá to, že je budeme měnit.
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tu dneska pod dohledem, tak moc nemůžu ;-( Tak nám pak dej Leo vědět. ;-) My jsme taky měli jít dnesk vyjímečně na hokej, ale Peťa je dost nachcípanej, tak nejdem. Prý místo toho půjdu s nim na fotbal ]-( , ten mě ale moc neba :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
jsem si myslela jak se tu budu dneska flákat a tady je to jedno kafe za druhym =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
když si chtěla práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemlufim česky |-|
Odpovědět
Tak nám Leo napiš nějaké zážitky ze života maminy. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to jsem zvědavá :-D
Odpovědět
jojo, napis, napis :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoj holky :-) tak včerejší ultrazvuk dopadl náramně dobře :-N rozárinka je opravdu holčička,i jí na nás vystrčila :-D ,ale hlavné je v pořádku a dobře tam hospodaří :-D :-N .ale já se mám hodně šetřit,abych předčasně neporodila :-( odpočívat a nic nedělat,já to ale neumim ]-( furt něco dělám
Odpovědět
Profilova fotka
tak a teď Tě nenecháme, dokud nám to nepovíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anlek - to se dá shrnout zatím jen do dvou slov :-D nonstop kocovina :-D :-D to vy máte určo lepší zážitky :-D ale je fakt že včera jsem měla docela radost, protože peťa odpoledne jsem myslela že se krutě pohádáme páč jsem byla protivná celej den jak necky ale on mě vyved z omylu, vzal mě na zákusek :-D a pak na procházku a povídal že bysme měli zajet do bejbycentra abysme taky něco už okoukli, až teda budu mít náladu ... že chce vybírat se mnou x-) tak se asi příští týden pojedem podívat na jednu postýlku cestovní, protože teď jí maj na jednom obchodě netovym v akci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé barýs závist se mnou cloumá :-D :-D téééda už zase :-D jen to zkus hajat :-( pak se ještě naběháš x-)
Odpovědět
No vidíš, jaké máš zážítky .... A myslím, žýe klidně můžu říct, že ti je tu skoro všechny závidíme. :-D :-D :-D Jé a Péťa bude super táta, když i nakupovat chce. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hehehe za pár měsíců budu závidět já vám :-D že jste těhotný a já už lítám kolem malý :-D jsem byla na obídku a asi jsem se zase :-( přežrala :-( a zase jsem se tam vztekla kvůli kuřákům :-( ježiši proč jim to fakt nemůžou zakázat :-( tam seděly dvě fifleny s nějakym chlapem, dali si předkrm, cigáro, jídlo, cigáro :-( ... já to jsem snad ještě schopná pochopit ke kávě nebo tak .... ale že nevydrží dvacet minut bez cigára to už mi přijde fakt brutus :-( musela jsem nakonec prchnout, páč jsem se skoro dusila ... jenže když jsme přišli mi tak tam bylo krásně čisťoučko nikdo nekouřil, tak jsme se o nekuřáckou část nepokoušeli, stejně tam nebylo volno :-(
Odpovědět
S těma kuřámaka je to hrozný. To ti rozumím, už jsem se párkrát musela jít nadýchat čerstvýho vzdychu, jak se mi dělalo zle z kouře. :-( Btw. podepsali jste petici Stop kouření ? Nebo nějak tak, je to někde na netu ...
Odpovědět
Profilova fotka
je to děs ty kuřáci, já bych je taky někdy zabila... fakt by jim to mohli zakázat, aspoň přitom obědě, probůh =-) A co jsi měla - jste měli dobrého? Jééé Peťa vlastně ty plněný knedlíky, ta se měla =-) . Já na obědě dneska nebyla :-(
Odpovědět
Ahoj holky ;-) narychlo zdravím, mám dovču, tak ne že mě ukamenujete :-D . Za chvíli má přijet na návštěvu kamarádka. Kousi budu držet palečky, aby kontrola dneska dopadla na jednušku s hvězdičkou ;-) Jinak u nás to bude asi na delší lokty, v pondělí jsem byla u doktora a mám trošku potíže, takže tak ;-( No ale nevzdáváme se :-) Jo a kuřáky nesnáším taky, hlavně při obědě teda ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
výbornou bramboračku, tu jsem ještě zvládla za jejich předkrmu, ale ten kuřecí plátek, mimochodem stejně se jim dneska moc nepoved, už jsem absolvovala s dýmovým závojem :-( fuj .. a teď tu přemejšlim kolik si toho nechám v žaludku :-D a spala bych ach já bych spala :-( máme tu nějakou návštěvu, teď si na sebe vylil kafe, bože to je talent :-( jdu ho zachránit |-|
Odpovědět
Leo a zkusila jsi ty zázvorový lízátka? Ty prý hodně pomáhají. Hani, copak? Teda pokud chceš si povídat .... Já bych kuřáky zakázala nejenom na oběd, jak jsme byli lyžovat v Itálii, tak tam je už kouření zakázané všude v restauracích. A to byste nevěřili, jak je tam najednou čisťounko ... Bílé záclony, ... Fakt super, hrozně jsme si to užívali.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Hani, přeji ať se daří a držím palečky.
Odpovědět
ja sem si dost pochutnala, obedni pauza trvala skoro 2 hodiny, hihi, nemeli sme tu sefa, chichi- ale uz prisel, bleee. Barco, to je super :-) ty mas termin na duben? a setri se, at neporodis na svoje narozeniny, i kdyz to by taky nebylo spatny ;-) ale radsi se setri!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?