Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
abys na to pak nezapoměla :-D
Odpovědět
ahoj holky!kousinko,neboj ono to přejde :-p já jsem si to vytrpěla od 6 týdnu až do 16 týdnu.ale prý jsem byla extrém.ale stavy to byly strašný,i psychicky.a přesně,všichni mě strašně s...i ]-( ]-( furt,že se tomu moc podávám a moc se koumu,ale neřeš to a nepropadej panice,když je ti strašné zle! :-p takže co ti mužu poradit,uplně to vypouštěj a mysli jen na sebe a mimíska ;-) :-) my zítra jdeme na poslední velký ultrazvuk,jsem 31 týden,strašně to letí :-o má to být holčička,tak doufám,že jí od minule nic nenarostlo mezi nožkama :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
týýýýý vado :-D barys človíčku tebe jsem neviděla ani nepamatuju :-N no teda vy už jste velký holky x-) x-) x-) jééé to z vás mám radost ... už víš kde budete rodit ? já totiž jak jsou všichní zvyklý, že nikdy nejsem nemocná, že nikdy si na nic nestěžuju, že pořád se směju a mám výbornou náladu - tak teď jsou ze mně divoký ]-( jenže já prostě mám taky nárok na to bejt protivná :-D :-D
Odpovědět
budeme rodit u apolináře,chodíme tam ted na předporod.kurzy auž začínám být lehce nervozní,jak se to blíží :-( :-( a at klidně divoký jsou,máš na to nárok,musíš ted myslet sobecky na sebe a mimi.vždyt máš ted tak velkou funkci a ješté nejakej čas budeš mít :-D ona to neni totiž žádná legrace,je to pěkná fuška.ale zase je to krásný období a člověk je na sebe takovej pyšnej,že dokázal takovou věc :-) x-)
Odpovědět
Ahoj, tak jsem konečně doma po hlídání, dočtu, co jste tu psaly a objevím se...
Odpovědět
Ahoj Baru :-) sem rada, ze te vidim. at ti vse probiha ok!!! a pak doufam, ze te nekdy potkam v cb i s miminke. co tvoje mamca? uz se tesi, vid? a jaky mate vymysleny jmeno?
Odpovědět
ahoj Petul,mamka ted měla docela dost zdravotní problémy,tak to jsou nervy,ale snad bude vše v pořádku.Musí x-) |-| jinak těší se moc! :-N a my všichni taky.Bude to Rozárka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé rozárka to je nádherný jméno x-) x-) mě se stejně nejvíc líbí takovýhle hezký pohádkový jména :-)
Odpovědět
no, to cloveku moc nepomuze, mas asi delat co se sebou a jeste tohle. ale urcite to vsechno dobre dopadne!!! :-) pekny jmeno jste vybrali. v dnesni dobe je uz se skoro nepouziva, aspon se vam na zavolani neotoci 10 holcicek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooooooj holkýýýýýýýýýýý Já jsem tááák upracovaná.Jsme o víkendu hodně pracovali.Mamce doma vyměnili okna,tak jsme to vzali rovnou celý.Loupali jsme tapety.Teda řeknu vám,že nic horšího snad neni,ještě že už se dneska netapetuje ]-( .Martin štukoval a já nakonec malovala.Fuj.Ještě to nemáme všechno hotový,ale bude to pěkný. Jo a ještě jsem se nechala opět ostřihat :-D Doba zkracování :-D mam takový krátký mikádo - jako Victoria Backham :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A Leuš nebuj,bude líp ;-) A na ostatní kašli.Někdo to prostě snáší líp někdo hůř,tak to prostě je.A basta ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, Markét, to Ti určitě sluší, dáš foto? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj market, dej fotku, dej fotku :-D
Odpovědět
Baru a ty by ses nam taky mohla vyfotit, ja ti to slusi s briskem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vy moje zlatíčka - ještě že vás mám :-D mimochodem tapety jsou fakt pěknej prevít :-D u nás ve starym bytě nás to čeká ... až se jednou segra rozhodne to zlikvidovat ... uáááá stačila ložnice .... všude to opadalo a jen na některejch místech to drželo ale zato jako bejk ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no mohla bych,ale nejdřív by mě musel někdo vyfotit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Je fakt,že někde to šlo lopat jak perníček z achaloupky,ale jakmile někde víc lepidla ]-( Tak já jsem se vyfotila sama,za kvalitu neručim.Jen co to zmenšim,tak to dám do alba příprav :-D
Odpovědět
Supeeeer, moc ti to sekne :-) :-) :-)
Odpovědět
a ty bryle se ti skvele hodi k barve steny :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D ,jo to je náš obývák.Sladěná vždy a všude :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
noooo jooooo paní je kooočka :-D hele nežárlí takhle martin trochu ? :-D :-D ale zas je na tobě vidět jak ti to manželství sluší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
on mě ještě neviděl :-D skoro si myslim,že si toho ani nevšimne :-D ,že jsem ostříhaná
Odpovědět
Profilova fotka
všimne :-D neboj všimne ... až mu bude pátej člověk říkat jak ti to sluší :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já ho znám,nevšimne :-D Možná kdybych se nechala nabarvit na černo,tak možná.Ale i tak by to bylo nejistý.Prostě chlap,mě už to ani nepřekvapuje.Schválně vám pak napíšu,jak to dopadlo.Skoro bych se i vsadila :-D :-D :-D
Odpovědět
Podle me si toho vsimne :-) mas to vzadu kratky, tak toho si vsimne ;-) hihi, me by zajimala reakce romci, kdybych prisla takhleostrihana :-D mne se to strasne lici, ale asi by mi to neslo ke xichtiku
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Market tak tohle se mi libi jeste vic nez to predtim, sekne ti to :-)
Odpovědět
Kocky, tak ja pro dnesek mizim. zatim papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se přidávám k obdivovatelkám, fakt Ti to šluší ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
peťul já už se zase hrozně těšim na dlouhý vlasy :-D jsem hrozná já vim :-D už si odpočinuly a já jsem teď děsně líná dávat je do nějakýho upravenýho stavu :-D to s dlouhejma bych holt hodila culík a pohoda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale nelituju abyste mi neříkaly že ste mi to říkaly :-p :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?