Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, mam dneska od 10 dalsi pohovor, mel by byt v anglictine tak se pripravuju ;-)
Odpovědět
tak na tebe budu celej den myslet a drzet ti pesti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem ti pekne nervozni, jdu se ted osprchovat at se poradne probdim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, taky budu držet pěsti, to zvládneš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A co budete dělat o víkendu, kočky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chteli jsme na bezky, ale uvidime jake budou podminky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kdepak je dneska Lea? ja se pomalu loucim, jdu se pripravit a havne nejak uklidnit, kruci jak ja nesnasim tady to cekani ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to nevim asi buď spinká nebo koníkuje :-) nebo že by pacovala =-) :-N tak Leni, tfuj tfuj pro štěstí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda, co je s tou Leou? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
achoj princezny jen vás jdu uklidnit, nejsem ani na koníkovi ani nespim, :-( i když bych dneska pekelně ráda :-( spala jsem na dnešek asi dvě hodiny a ještě mizerně :-( záda bolela :-( a taky jsem od rána pekelně nasejřená na peťu a ještě se sejřim dál tady v práci, tak se mi nechce upřímně ani psát páč mám pekelně debilní náladu:-( ale znáte mě ..mě to zase přejde a budu tu s váma ... dneska si ten vztek vybiju radši na dokladech ju ? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mám vás moc ráda kočičky moje ale dneska nejsem dobrej parťák na pokec :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Dobře, Leo. Hlavně, že jsi v pořádku. Ať záda a Peťa už nezlobí a napraví co provedli ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Leo, vylez. x-) x-) Já tě asi nerozveselím, protože sama toho mám za poslední dva dny víc než, co jsem schopná zvládnout s úsměvem. Taky si postěžuju .... nejdřív jsme myslela, že se zahrabu a vylezu, až zas bude dobře ... ale nějak to nejde. Včera byla v práci porada, kde nám ředitel oznámil, že chce, abychom měli od července všichni celý úvazek nebo nás nechce. No když jsem chtěla zvýšit úvazek v září, tak to nedovolil. A já si musela sehnat něco k tomu úvazku, co jsem měla. Našla jsem hlídání a jsem s tím moooooc spokojená. Už vím, že nechci sedět celý den v kanceláři, vidím, že to jde líp ... Kdybych teď těm, co hlídám, řekla, že jim hlídat nebudu, to by bylo dost sprosté. Oni s tím počítají a udělali si takové plány podle naší dohody. Nebo další varianta je ta, že nepřistoupím v práci na ten jejich celý úvazek (zatím asi nejreálnější) a budu hledat něco jného. Ale už vidím, jak mě všichni berou s otevřenou náručí, když chci jen malý úvazek a za rok bych klidně (spíš ráda než klidně) šla na mateřskou. No a poslední varianta je ta, že David potřebuje děvče pro všechno, něco jako sekretářku. To by sice vyřešilo moji práci, protože by to bylo na částečný úvazek, pomohla bych mu, ... Ale bojím se přehnané závislosti na něm, hlavně finanční. Pak jsme také řešili tu jeho práci na jihu, já si to nedovedu představit, až bude jednou mrňous. No a dospěli jsme k tomu, že aspoň ze začátku bych měla jezdit na jih s ním, abychom bylo pohromadě. ALE co bydlení? U jeho mamky to nejde, vždycky když tam jsme, tak to končí nějakou scénou ... Takže by to znamenalo sehnat si nějaké bydlení na jihu. A to už je dost peněz. (Péťo, jak vy to máte s bydlením, když jedete do ČB?) No a poslední věc, která mi také nepřidala. Včera jsme šli na večeři a že pak půjdeme do kina. Dali jsme pizzu a já Davida převědčila, že pojedeme domů, že se necítím. Udělala jsem dobře, protože ještě než jsme dojeli domů, tak jsem už měla křeče v břiše a doma průjem. Já to občas mívám, že se najím, během 30-45 minut křeče v břiše, pak průjem a pak mi je za 2-3 hodiny dobře tak, že se klidně najím a nic mi není. Naposled se mi tohle stalo před 14 dny a to mi přijde už dost často. Takže jsem dneska vyrazila ráno k paní doktorce a ta mě odeslala na gastroenterologii. A já se teď bojím, že mi budou do střev strkat kamerku, aby se podívali, jestli jsou v pořádku. ;-(
Odpovědět
Jo a svatební plánovač na těhle strákách mi říká, že svatba je za 161 dní ... A mě přijde, že nemáme nic připraveného. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni, to je blbé, že se Ti to takhle komplikuje... Já bych teda přímo s manželem dělat nechtěla, být spolu skoro 24 hodin denně je docela na hlavu, my jsme spolu chodili do školy a to už jsme spolu bydleli (u našich), takže vim o čem mluvim. I když jsou možná páry, kterým to vyhovuje. Ale nevim, jak vy byste často spolu v práci byli.. Závislost finanční by se mi taky nelíbila. Je to blbý, že v čechách moc nabídky na práci s krátkým úvazkem moc není, v zahraničí jsou na to myslím zvyklejší....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky Anlek,já jsem tyhle střevní potíže mívala taky.A dost často.Třeba 2-3x týdně.Ted už to neni tak strašný.Taky jsem to řešila přes doktory,nikdo nic nezjistil(na gastru jsem naštěstí nebyla) a nakonec se zjistilo,že to mam psychicky.Mívala jsem to vždycky když jsem měla jít na trénink.Před nim jsem se najedla a říkala si,aby mi nebylo blbě,abych tam došla ,no a už mi bylo blbě.takže jsem to vyřešila tim,že jsem začla jíst po tréninkách a bylo to v pohodě.Ted to mam spíš,když mi nesedne nějaký jídlo nebo splácám toho moc dohromady.To mi jde :-N Slaný,na to sladký a pak mam chuť na kyselí a už to plácám pátý přes devátý. A když tak přemýšlím,tak je to většinou spojený s nějakou stresovou situací.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano holky, ja jsm tu prvni?? :-| :-D Jakej byl vikend?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, víkend byl dobrej, v pátek sešlost s kamáradkama, v sobotu se mi na valentýnským plese líbilo a včera návštěvy... A jakej byl Tvuj? :-)
Odpovědět
Dobre ranko devcatka :-) Leni, jak dopad pohovor, ani pracovat sem nemohla, jak sem mela sevrety pesti ;-) vikend byl super, ale.... byli sme v cb. kdyz sme vecer prijeli domu, elektrika nikde. mrazak vyteklej, lednicka to samy... ty hovada z elektraren nas odpojili, ze sme se pry nenahlasili. i kdyz majitele se odhlasili 30.1. a my sme se nahlasili 1.2. takze sme si odfotili skodu a budeme po nich chtit nahradu skodu. meli sme mrazak plnej masa a ted je to vsechno na vyhozeni :-S ]-( takze dnes jim tam romca pude trosku natropit rambajs . ale trosku pochybuju o tom, ze od nich neco dostanem
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiš, Peťo, tak to bylo blbý překvápko ]-( Jsou to haj.... ]-(
Odpovědět
jojo, presne tak, bych je nejradsi sla dobit sama ]-( ]-( ]-( Anlek, mykdyz sme u nas, tak sme u mamky, v mojem pokoji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pohovor byl fajn, rozumela jsem jim a byli mili, vubec me z niceho nezkouseli, naopak meli pripravanou prezentaci firmy. Problem, je to misto je od kvetna a to je moooc dlouho. No ale stejne budu cekat na odpoved s napetim. To je ten bordel v papirech, myslim jako u nich, no rknu ti, ze ja bych zurila jako uragan, drzim palecky at se Romcovi povede z nich neco dostat My byli o vikendu na vylete, sli jsme po naucne stezce u Pisku a bylo to tak fajn, ze jsme prijeli a lehli a do rana se nehnuli :-D :-D ne bylo to fajn,ale asi 10 km a jak nejsme zvykli tak nas to trochu dostalo, sli jsme ve ctyrech a vsichni jsme byli pak v aute totalne mrtvi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A v kolik jste jeli od Písku? My jsme taky jeli tou cestou (asi v 17 h) a zdálo se mi, že jsem vás viděla - Kamil nás předjížděl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to jsme mohli byt my :-D a vlali nam praporky na antene?
Odpovědět
Profilova fotka
achoj princezny moje x-) peťul teda fakt zabít :-( a jasně že když maj průšvih oni tak se to bude řešit pěkně dlouho protože oni přeci maj času dost .. ach jo :-( tak to držim palec :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to nevím, ale když jste předjížděli tak z profilu mi to přišel Kamil a byli jste tam 4 ve vašem autě :-D Achoj Leuško, jak je?
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo jeli jsme ve 4 ;-) ahoj Leo jak je?
Odpovědět
Ahoj mamco ;-) jak to zvladas? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
achooj ... no už mi bylo líp :-( místo toho aby mě to přecházelo, tak se to zhoršuje .... a začínám bejt alergická na větu Nesmíš tomu podlejhat, moc se pozoruješ... to bych vraždila ... :-( taky mě to štve že jsem jak mátoha :-( si asi každej myslí jak si to děsně užívám že jsem včera to málem hodila při škrabání brambor :-( a že ujdu pár metrů a musim si sednout protože se mi motá hlava :-( když přeci ostatní matky v pohodě cvičí aerobic a skáčou padákem ]-( tak si nemám stěžovat a neválet se :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Na to kasli, kazdej to proziva jinak ;-) hlavne se nepretezuj a delej jen co je ti prijemne!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?