Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Holky, mne tu z toho asi drbne. pitoma, pitoma prace :-p :-S uz du asi po sty volat firmam, ze potrebuju, aby zas neco nacenili podle novych vykresu. je tohle normalniiii?????? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leo uz vim jak budes vypadat s briskem ;-) si se mi dneska zjevila ve snu, krasna a kulatoucka :-D
Odpovědět
To nee, ale může kidně kdykoliv příjít ... a je to blbý. :-( Takže vždycky jednou za čas uteču ke svému počítači a nakouknu.
Odpovědět
Profilova fotka
anlek tak mu natáhni mezi dveřma provázek :-D leni teda :-D nooo já už si teď připadám že se do ničeho nevejdu :-D peťul a je to normální :-D já tu zrovna likviduju doklady, který mi přijdou naprosto ale naprosto nesmyslně vypsaný :-D ale prej jsou v pořádku - ať si zkusí zejtra dorazit že jsou blbě 8-( :-p ]-( :-D
Odpovědět
Leo, to nemůžu ... on mi tu nechal nějaké mlsání .... :-D :-D :-D To by bylo ode mě moooc ošklivé. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobře tak mu za ten provázek dej matraci :-D ať padá do měkkýho :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D teeeda, takhle mě navádět. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem vam zapomela rict dobrou zpravu co jsme se vcera dozvedela - byla jsem zase u zubarky a uz je to hlavni spraveny a priste tam jdu AZ v kvetnu!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
zubař :-( ajajaj to bych se asi taky měla objednat co ? :-D dneska je venku taky moc hezky škoda že to zase prospim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuky kuk =-) už mě ta práce dneska neba :-| já jdu k zubařovi už za 14 dni :-| , ale ja mušim a taky bych spala, jsem si musela udělat kafe, já už sem na něj asi závislá, jsem zvědavá, jak se toho pak budu zbavovat |-|
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem teda jistý období bez kafe být musela(asi rok), ale to jsem ještě nebyla na něj tak zvyklá, nechodila jsem do práce - v práci vypiju tak 1-2.... a k tomu 2 doma (ráno a večer), ale nebijte mě za to :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radši si se mnou povídejte, když tu můžu chvilku bejt :-o
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Leo a v kolik chodíš teď spinkat?
Odpovědět
Leníku, já to ho ke kafi moc nemám .... nepiju ho. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to nemusí být ke kafi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenik usínám velmi neplánovaně po celý odpoledne :-) i když včera jsem vydržela bez spánku až do devíti x-) byli jsme s mamičkou totiž na tej výstavě orchideí =-) :-N já jim teda vůbec nerozumim, ale líbilo se mi to moc :-D a pak jsem čekala na peťulu s večeří a on přijel ze služebky až v osm :-| málem jsme zhynuly hlady :-( příště už na něj nečekám 8-)
Odpovědět
Holky se mnou to jde zkopce ... uháním šéfa přes ICQ o práci .... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anlek proboha nemáš horečku ? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na tej výstavě jsme byli asi předloni :-).... A mamička jim rozumí?:-) Ty se Leni nudíš? :-)
Odpovědět
nenudím, ale chci vypadat aktivně .... a asi se to i vyplatilo ... nic pro mě teď nemá ... takže můžu jít domů o hodinu a půl dřív než jsem měla jít .... ještě to potřebuju mít od něj potvrzené a půjdu dom uklízet ]-(
Odpovědět
už mám rozvrh školy a musím říct, že na první pohled vypadá špatně .... tohle jaro jsme chtěli jet na jeden víkend tancovat do Německa a na týden do Anglie, a vychází to se školou dost blbě právě ty dva víkendy, kdy bych tu nebyla jsou dost důležitý předměty .... asi se pokusím je aspoň trochu odchodit s denníma studentama, ale budu celý jako mít každý týden kvůli tomu docela hektický ... abych stíhala práci, hlídání a školu ... ale zas se přece nevzdál nejlepšího tancování pro nás a výletu do Anglie, když jsem tam nikdy nebyla ....
Odpovědět
ale budu celý jaro mít každý trýden .... sorry má dyslexie a nedostatek spánku jsou teď jasně vidět ]-( ale jinak jsem čech :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenik nevim jestli rozumí ale doma jich má dost :-) ale myslim že je má spíš na krásu než na rozumění :-N
Odpovědět
Profilova fotka
anlek já být taky dobrá čecha a pomalu se loučit páč já chrupkat domu jela páč já ráda spinkala teď těhula obzvlášť ... jinak kočky asi se za váma ani večer nezastavim :-( což mě mrzí ale většinou jsem v komatu ;-( ale třeba když pudu spinkat teď tak se navečer probudim :-N
Odpovědět
Leo, nevím, jak moc jsi alternativní, ale tenhle článeček se mi docela líbil http://www.super.cz/zdravi/20172-prib... tu knížku, z které je, mám doma, kdybys chtěla půjčit. Tak a teď už opravdu mizím.
Odpovědět
Profilova fotka
jééé anlek super dík :-D teď ho dávaly holky na koníkovi :-) já zatím jsem nad tímhle vůbec nepřemýšlela, jasně že bych chtěla pro mimi to nej ale záleží jak se budu cítit pak ... teď je na to asi fakt brzy :-) ale co se týče půjčování knih nebránim se ničemu páč teď jsem čtivá jako extrémně :-D :-D a já taky mizim papapapa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Leni stavět by jsme měli ve stromovce,kousek od Oazy.Akorát jsme ted obeslali sousedy a čekáme na jejich povolení.A když svolí,tak už by snad žádnej problém být neměl.Je tam totiž jeden u kterýho si nejsme jistý,jestli nám to povolí-je to tam trochu složitý :-S Já jsem byla na tý výstavě loni a moooc se mi to líbilo,hlavně ty švábíci,Takový veliký a tlusťoušký :-D Si představte,že mě v práci normálně nařkli,že prý jestli nejsem těhotná :-D :-D :-D Že prej jim tak připadám :-D Tak jim říkám,že nevim,že snad ne,ale dneska už je možný všechno :-D :-D :-D Jo a ještě jedna zpráva.Od zítra jezdim na kole,tak mi držte palce.Došla průkazka na autobus :-x
Odpovědět
Markét budu držet palce, aby to vyšlo ... našich zkušenost je ta, že velice slušně, ale VELICE často chodili žádat, až té druhé straně došla trpělivost, díky tomu jsme měli každá pokojík (původně to byl 3+1 a nad námi nevyužívaná půda) ... Ale bylo to o výdrži, radši jim to už povolíme, jinak je tu máme každý týden dvakrát ... Leo, já si myslím, že porod je hlavně o matce, ta se musí cítit dobře, aby to dobře postupovalo, o mimču je to od chvíle, kdy vykoukne na svět ... A aspoň já si to tak trochu mapuju už teď, protože vím, že pokud na mě nastoupí řada bílých plášťů, tak to nebude ono. Mám z nemocnic zkušeností víc než dost a jsem na ně dost alergická (nebo jen špatný zkušenosti). Takže budu potřebovat najít nějakou, kde to bude, co nejmíň nemocnice. Asi je dobré si rozmyslet, jestli tě uklidňuje velká péče doktorů nebo jestli tě spíš jen znervózňuje a od toho se odpíchnout. Každý je v tom jiný ...
Odpovědět
Profilova fotka
Četla jsem si ten článek o porodu.Je to všechno strašně pěkný,ale já mam trochu jiný názor. Záleží na tom,jestli dáš přednost vlastnímu pohodlí někde v malý porodnici nebo jestli radši poskytneš profesionální péči miminku,kdyby jí náhodou potřebovalo.Tim myslim JIPky který tady vtěch místech nejsou,tim myslim rychlou pomoc,když prostě něco neni v pořádku s miminkem nebo s maminkou.Pak už jde o vteřiny a o minuty.A myslim,že to za to stojí,obětovat vlastní pohodlí.Nikdy nikdo neví,co se může stát.
Odpovědět
Dobre ranko :-) mne se libi ty porody do vody, ale radsi budu v nemocnici, nejspis. jak mam tendence omdlivat, tak buhvico se mnou udela porod. treba budu celou dobu omdleta :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?