Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeli na hory.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem vám poslala banán :-D, tak mi nenadávejte, jo |-| :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Leni nevim jestli to dneska stihnu, ja se ti ozvu kdybych prisla dneska,jo ;-) Na ten valentynsky jsme chteli jit taky,ale jeste nemame listky, uvidime
Odpovědět
Profilova fotka
jééé tak to jsem propásla :-) ... a kam ? lenik banán je krááásnej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to myslim, že nepsala :-| kam jedou.... Nám to poví až přijedou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anlek • 27. leden 2008 v 11:48 Naobědvám se a pojedu do Prahy, mám toho docela dost, co musím stihnout. Ale asi se mi povedlo pojistit se na lyže přes internet (úplně jsem na zapomněla, jedeme zítra večer). Takže zbývá vyprat a zabalit se .... zítra dopoledne odhlídat, odpoledne půjčit lyže a hurááááá jedem.
Odpovědět
Profilova fotka
OK Leni :-), budu doma asi do 18:30 Pak ještě taky bude Pivní ples :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahááá .. holky nemyslete si že vás zase zanedbávám .. já se tu snažim pracovat a rozehnat mžitky před očima :-( nemůžu se jich zbavit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
vzhledem k tomu, ze pivo nepiju je to ples akorat pro me :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radši vínko, viď? :-D ......ale o vínovým plese nevim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D nooo vínovej taky neznám :-D tady je dneska v práci takový divný skoro až nepřirozený ticho :-S se bojim co kde se vyrojí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jee vinovej ples to by bylo neco :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak ho budem muset uspořádat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D ujmes se organizace?? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, když se ujmete poskytnutí financí :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasne z ty moji podpory na to usetrim raz dva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak fajn :-D, se nám to třeba vrátí, když přijde dost lidí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kam šly ty moje kejmošky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
že by mě tu takhle nechaly? =-) =-) ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem tu .. jsem tu přepisovala jeden stráááášně dlouhatánskej článek o vodě ... a byli jsme na obídku :-D filé... dneska byla tak malá porce, že si klucí nakonec dali provokativně ještě jeden oběd :-N já teda nakonec ne, i když se šéf smál, že zrovna já bych měla papat za dva :-D načež polovina kolegů se docela vyjevila :-D páč to ještě teda asi netušili :-D .. ale druhou už jsem si opravdu nedala, nechutnalo mi to zase tolik ... to si radši dám doma něco dobrýho ..
Odpovědět
Profilova fotka
článek o vodě? =-) já taky byla na o, ale už jsem byla zpět po 12. Sekaný biftečky tomu říkali :-D a k tomu brambůrky štouchaný :-D . Zní to jako pro domov důchodců, ale mý žuby byli rádi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo budou se dělat zase nějaký nový katalogy na sodobary, tak samozřejmě byl o tom jak se má pít voda z kohoutku :-D což věřim že je skoro lepší, páč je fakt že je čerstvá .. ale já naštěstí vodu nesnášim tak jako tak :-D tak je mi to jedno
Odpovědět
Profilova fotka
já piju tu z kouhoutku a občas vylepšenou štávou, teď máme oblíbenou jupí bezovou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a já teď papkám jablíčko :-D venku je dneska tak krásně že snad donutim peťu jít na procházku ;-) i když počkám až dojdu na parkoviště, jestli to vůbec dodejchám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já teda mizim :-D papapapa
Odpovědět
Profilova fotka
jo, je tam krásně, papapapa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a kde je dneska Markét, když tu jsem? =-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, já nějak nestíhám... :-( V práci není čas.... :-( a večer tu nejste, a asi ani Markét, ikdyž Leni C. by tu být mohla ;-) Dnes jdeme zjistit, jestli můžeme zítra začít s rekonstrukcí bytu, ale vážně o tom pochybuji, podle toho jak se daří...domluva s družstvem.... Už jen slovo družstvo je mi prosti srtsi a předseda? :-p Zítra bychom měli jít na zábavu ;-) ale nevím nevím, vždy se to protáhne do rána :-N a pokud bychom potřebovali pracovat... tak nevím nevím x-) No nic tak se mějte zatím hezky papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky jak jsem tu vcera mohla byt, kdyz jsme sli na ples??? ;-) :-D A Market taky, jsme se tam potkali. Bylo to docela dobry, prave jdu snidat, tak pekny vikend papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooooj Leni Taky se mi tam docela líbilo.Jsme si šli pak ještě jednou zabruslit :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?