Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Manželovi už je dobře, dneska už byl normálně v práci. Byla to asi jen ta 24 hodinová střevní "příhoda". Díky za pochvalu fotek ze svatby ;-) Turecké kalhoty nenosím, nějak jsem jim nepřišla na chuť - zatím teda. sarinka: O státních maturitách vim jen to, co říkají ve večerních zprávách :-D Víc nic. Děti, které učím, se k maturitě nikdy nedostanou, takže se o to nijak víc nezajímám.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se po dlouhé době hlásím..máme v práci nehorázný mazec :-( Těšila jsem se, ale to už vyprchalo..
Odpovědět
tak mne teda ani nenapadlo, abych se tesila :-N Musim hlavne pred zacatkem vyucovani dat do kupy ucebnu, protoze jsme tam cely prazdniny hazeli bordel, co jsme si rikali, ze "pak" uklidime :-D ... marki: mazec jakoze decka desny (ty jeste neprisly ne?), nebo organizace? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Co máte za mazec?
Odpovědět
Profilova fotka
Organizace, do toho spousta školení..ještě jsme ani nedostaly výkazy a třídnice..a zítra nás čeká další školení, takže kdy zbyde čas na ty výkazy..netuším.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
My dostaneme TK a TV až za 5 dní!!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme je dostaly dnes, ale výkazy prý nespěchají, což třídnice docela ano..ale dnes jsem se k tomu, bohužel, nedostala..Zítra pouštíme děti o půl 10 domů a já o půl 11 jedu do Prahy k zápisu..a už to zase začne.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
My ještě nemáme ani jedno :-| A děti zítra pouštíme ve 12h. K zápisu nikam naštěstí nemusim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hned první den jsem musela děti okřikovat, aby mi neskákaly do řeči a neměly nevhodné komentáře.. U zápisu v pohodě, čekala jsem tam snad jen dvě minuty a do 5 min jsem byla vyřízená..pak jsem čekala hodinu na autobus..
Odpovědět
Ahojky, dělám asistentku ve Speciálce už skorem 7 let, a letos jsem poprvé u prvňáčků :-) tak jsem na to zvědavá, ale s těma kornoutkama byli dnes roztomiloučký :-) doufám, že jim to dlouho vydrží :-D
Odpovědět
baja: kornouty jsou suprovy. Ja jsem z toho svyho byla uplne vedle, pamatuju si to dodnes :-) . Ta roztomilost je brzy prejde neboj :-D ... i kdyz ti prcci mi prijdou roztomily porad, ale ukocirovat je, to je teda zahul :-N
Odpovědět
Profilova fotka
K nám do první přišel jeden, ale roztomilý moc nebude.. :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj tak první den jsme rozběhli družinku a už mi tam 2 děti zůstali..Jak můžou rodiče na vlastní dítě zapomenout? To nepochopím....
Odpovědět
Profilova fotka
To teda taky nechápu... =-) U nás po třech dnech školy už rozbily jedny dveře do třídy..je v nich díra, jako kdyby do nich někdo kopl..prý se to stalo omylem..
Odpovědět
Hmm, jsou rok od roku divočejší. Jinak: Vítej Baja, koukám, že brzy bude Tvůj slavný den :-) Už máš vše nachystané?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Já mám jednoho nového prvňáčka a je moooc roztomilý x-) Tak to je síla, zapomenout svoje dítě ve družině 8-( Neřeknu, když se rodiče zpozdí, ujede jim bus, píchnou kolo u auta, atd., tak to se dá pochopit, jsme jenom lidi, ale zapomenout na ně prostě jen tak, to je fakt blbý. A agresivita a rozdivočelost dnešních dětí je kapitola sama pro sebe :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kolegyňky, máte některá na své žáky IVP dělané už podle ŠVP? Nemám přehled, která učíte na které škole a tak nevím, kdo už jedete pode ŠVP dýl a kdo teprve od teď jako my. Pokud některá už to IVP máte, mohla byste mi ho na ukázku poslat?
Odpovědět
Profilova fotka
Nun, my jedeme už docela dlouho podle ŠVP, ale já bohužel nemám nikoho ve třídě, kdo by měl IVP..
Odpovědět
Ahojky, přípravy se teď rozjely naplno - dělám si vše sama . . . tedy s pomocí, takže nakupuji a dovážím a zase dokolečka, dokola :-) je to záběr . . . Jinak k těm chudáčkům ze ŠD, mě tu dneska taky zůstal jeden prvňáček - chudinka :-) nejlepší bylo, že ani nevěděl čím jezdí domů, protože ho normálně bere starší bratr (třeťák), ale dnesak na něj asi pozapomněl :-( jinak jeho "maminka" přišla až asi po hodině, ale mezitím jsme samozřejmě již kluka dopravili domů ;-) ale u nás je to asi normální, i když mě to teda hlava nebere :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Díky, neva ;-) My máme u nás všechny děti s IVP.
Odpovědět
Profilova fotka
Zíííítra je páááátek, jupíííí :-D A jdeme s dětmi na "dravce" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme byly s dětma včera na výletě v Jičíně na Jičín město pohádek x-) Ale víc bychom si to užily, kdyby celý den nelilo ]-( :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak jste prožily krásný víkend? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prosím...ŠVP je školní vzdělávací plán nebo program? Teď si nejsem vůbec jistá.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: My jsme tu měla manželova kamaráda, grilovali jsme a tak, a odpočívali x-) ŠVP = školní vzdělávací program ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, no my se o tom bavily dnes s kolegyní a je to prý plátn..Program je rámcový..
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: My máme na našem ŠVP, na té úřední verzi, napsáno Školní vzdělávací program. Tak nevim, jestli to nemá každá škola jinak.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrá, asi to máme jinak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je to možné, že každá škola má to své ŠVP pojmenované jinak, někdo program někdo plán ;-)
Odpovědět
Ahoj Rámcově vzdělávací je určitě program a Školní vzdělávací?? Tak to jste mě taky dostaly :-) Včera jsem se byla zapsat do 4. ročníku a víte čím nás dostali? Do konceledna už musíme mít nahlášený název diplomky, hned ve 3. jazycích, sehnaného vedoucího (nebo jak se mu říká) práce a dokonce zplodit i něnakou osnovu, tak to je mazec....To už zní vážně, aspoň se to začíná chýlit ke konci. Říkaly jsmesio s holkama, jak na tu školu nadáváme a nechce se ná, tak že nám pak bude smutno. Toliktoho spolu zažíváme, momentálně nejvíc asi těhotenství, děti a svatby :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?