Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Ahojky, tak už jsme z Mikulova zpátky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, a jak se ti tam líbilo? Už se nám to nebezpečně krátí..ale na jednu stranu se už docela těším.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) Allie: A jaké to tam bylo? Marki: Krátí se to. Přesně za týden už budu v práci.
Odpovědět
Profilova fotka
Vy nastupujete už v pondělí? My až ve středu..
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsme měli nastoupit až ve středu, ale musíme už v pondělí, protože nám voda vytopila přízemí jedné budovy naší školy (budovy máme 3). Teď tam jsou řemeslníci a my musíme pak nastěhovat nábytek, vše umýt, atd..Není to sice ta budova, kde pracuju já, ale prostě je to naše škola, takže musím nastoupit všichni už v pondělí.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to je blbá..zase ta voda :-|
Odpovědět
Ahoj, hrůza jak se to krátí :-. Mě se tááááák nechce :-( V Mikulově bylo nádherně, i když tomu předcházelo pár špatných událostí: pan majitel mi 2 dny!!! před ojdezdem napsal, že nemá žádnou zprávu o našem zaplacení, takže jsem musela otravovat 5 lidí z práce, než jsme se dopracovala k číslu na naší paní účetní, která měla dovolenou. Všechno samozřejmě bylo zaplacené v čas a v pořádku, take v tom měl milýb pán pěkný .... (však víte co). Den na to, takže den před odjezdem se mi ulomil zuba zubařka měla a pořád má dovolenou,takže jsem to přežila a dál žiju s ulomeným zubem (naštěstí to nejde vidět a nebolí to), no a ke všem v den odjezdu se nám při cestě do Mikulova v Brně zavařilo auto, takže jsem 2 hodiny strávili v autoservisu. Naštěstí jsme dojeli a a uto dál fungovalo, takže jsme si to užili a teď už jen vzpomínáme a těšíme se na fotky. Jinak penzion byl trochu zjklamání, myslím že nás majitel natáh a dla nám ten nejhorší a nejmenší pokojík, úplně jiný než reklamují na netu, ale pouze jsme se tam snažili jen přespat,pořád jsme byli pryč. (Snažili - bylo tam hrozné vedro a hned naproti našemu okénku nonstop byr, takže po půlnoci bylo největší veselo a až do rána se tam loudali a pořvávali opilci.
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Tak to mě moc mrzí, že máte s penzionem špatné zkušenosti. Tchánovci tam byli moc spokojení. To je jak kdybyste byli snad úplně někde jinde než oni :-N Oni si chválili velký a prostorný apartmánek, klídek, ticho, pohodu, milý personál. To jsem z toho jelen =-)
Odpovědět
allie:tak to vam nezavidim, ale vypada to, ze i tak jsme si dovolenou uzili a je urcite jen lepe, ze jste nebyli (a nemohli) byt zavreni v pokoji. I kdyz nastvana bych byla hrozne ]-( . No, krati se to ]-( ... a vubec se netesim :-N .....
Odpovědět
Ale nee, nebylo to tak zlé, vlastě jsme tam byli pouze na přespání, jinak jsme jezdili po výletech. Ty penziony jsou dva a my byli v tom levnějším a méně luxusním....Možná vaši, Nuni, byli v tom "lepším". Jinka se omlovám za ty překlepy |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Allie, to mě mrzí..taky bych byla naštvaná..my na penzionu chytli sousedy čecho-švýcary, to byl taky mazec..nevychované děti, které mohly všechno a rodiče nezhasínali, nezavírali na wc... :-S
Odpovědět
Nejsem vůbec naštvaná ;-) Možná kdybych to platila já tak mě to bude mrzet....ale takhle nee :-D Užili jsme si to přímo parádně, každou minutu....máme asi 400 fotek, tak jsem zvědavá jak budu vybírat, ty co budem vyvolávat...Taky vyvoláváte, nebo máte fotky jen v pc nebo na cd?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já vyvolávám jen ty nejhezčí a nejpovedenější ;-) Vyvoláváme to s kamarádkou u Happy fota, když mají akci za jedno poštovné :-D
Odpovědět
my taky vyvolavame, ale jen jednou za cas, vetsinou to amme jen v pc, ale ja se na to pri dlouhe chvili rada divam ;-) Horsi to je pak nekam naskladat - fotky ze svatby sice uz mame, ale jeste nejsou zalozene :-N a to jsou tri roky zpatky. musim to udelat, protoze jsme to slibili privest na oslavu vyroci do toho penzionu, jak byla svatba
Odpovědět
Profilova fotka
Taky nevyvoláváme všechny a hoodně fotek nemám založené..svatební ano
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: My máme fotky jen v PC a když to dá už množstvím na DVD, tak to vypálíme a z PC smažeme. Plus je máme všechny pro kamarády a rodinu na rajčeti. Vyvolávat žádné nenecháváme. Až pak jednou bude dítko, tak tomu určitě klasické album s fotkama budeme dělat. Ale teď sami máme vyvolané jen fotky ze svatby a máme hezky udělané album od profíka na to. My když někam jedeme, tak to vždycky je kolem 1000 fotek (fotíme rádi), takže je nemožné z toho něco vybrat a vyvolat :-D
Odpovědět
my jsme si i drv delavali "zážitkovník" - schovavali si vstupenky, ucty z kavaren, kaminky, listecky, ruzne takovehle blbosti a lepili si to a ja k tomu psala komentare. Ted jsem na to ale asi pet let nesahla, ale sbirame to dal, takze mam plnou krabici od bot listecku a to uz asi nezalozim :-N Ja si vetsinou koupim na kazde dovolene nejaky sperk, nebo neco maleho hezkeho a to si pamatuju. Taky sbirame turisticke znamky a to je vazne neco paradniho -v tom smyslu, ze mate urcity cil, za kterym na to misto jdete. Nebavi me chodit jen tak bez cile "na prochazku". Chci mit u vyletu i nejaky cil a jako mala jsem byla vasnivy sberatek uplne vseho :-D . Sbirala jsem znamky, kameny, pericka, bonbony (ty mi pak sestra postupne uzirala ]-( ), proste co se kde naslo :-D
Odpovědět
Od té doby co máme digi foťák tak vyvoláváme zřídka a pěkně se to v pc hromadí, tak se snažím aspoň něco vyvolat, te'd to bude snad za 3 roky, asi 300 fotek. Nerada je známým ukazuji v pc, na net většinou tety atd. nechodí...Sama si je pak ráda prohlížím v albech x-) Jinka si taky schovávám vstupenky atd. ale ne vždy je pak použiju jako památku...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mám ráda fotoalba..i když mám veškeré fotky v pc, ty vyvolané se ukazují lépe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fili: Taky máme zážitkovník, ale je to jen v krabici ve skříni a schováváme jen něco, to bychom se v tom doma pak utopili v tom množství :-D A taky jsem byla dítě "sběratel" :-D ...pohledy, známky, sloni, svatební oznámení, atd. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, já snad nesbírala nic..
Odpovědět
Já jo, pořád něco :-)))))
Odpovědět
ted sbiram uz asi jen koralky na svoje tvoreni, ke kterymu se dostanu tak mozna v duchadu - jestli se ho vubec se svym povolanim doziju :-N ... :-D A taky mam hrozne moc nausnic apod - ale ty nesbiram, jen je kupuju a dostavam a vyrabim :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky už se mi to krátí. Poslední víkend a pak hurá do práce...
Odpovědět
Ani nemluv, my jdeme v út 24. fůůůj :-N To tak strašně uteklo :-.
Odpovědět
uaaa - prijeli jsme z dovci v jedenact vecer a mne bylo z te cesty blbe. Takze ted rychlo-priprava na dnesni 4 hodiny :-. masakrrr. Navic to je supl, takze plavu v tom, co delali, nedelali, umi, neumi. Nastesti mi tu ucitel nechal nejaky materialy, co s nima chtel delat ... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak mám za sebou první pracovní den (zatim tedy samo bez dětí :-D ). V sobotu se mi ženil brácha, takže jsme měli víkend ve znamení svatby. A dneska léčím manžela, od odpoledne má teplotu (teď 38,5), zvracel, všechno ho bolí...chudák můj malej :-(
Odpovědět
Chudák manžel, už mu je lí? Snad to brzo přejde! Foto ze svatby luxusní, moc vám to slušelo :-D Tak jsem byla dnes v práci něco pošolichat, klidně bych mohla nastoupit až s dětma. Holky, jaký máte názor na turecké kalhoty? Máte je, nosíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Allie, Fil - x-) Chtěla jsem se zeptat..nevíte jak to bude s těma státníma maturitama? =-)
Odpovědět
hoj! sari ja o tom moc nevim, bohuzel - snad tady holky ... =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?