Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Z hokejistů mám velikou radost, ale bohužel jsem třetinu a půl neviděla, musela jsem na chvíli na akci z práce :-| To by chtělo, jinak to vyhraje ten blb :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Hokej byl fakt mazec!!! Neskutečný nervy!!! Dneska to bude asi ještě horší :-N Co se týče voleb, tak se trochu bojim, kdo je vyhraje :-| Jenom mi nejde do hlavy, že všichni kolem vykřikují, že ČSSD volit určitě nebudou, neznám osobně a ani z doslechu nikoho, kdo by je volil a přesto mají docela reálnou šanci na to, aby volby vyhráli podle průzkumů (i když ty jsou někdy dost zavádějící)! Nechápu...! Zajímalo by mě teda, kdo je volí ]-( Já se rozhoduju mezi dvěma stranama, prvně jsem měla 3. Tak uvidím, co nakonec vyberu.
Odpovědět
ja teda hokej nesleduju, i kdyz na to finale se asi podivam, ale tesi me, ze jsme vyhrali. Co se voleb tyce, tka taky jeste nejsem rozhodnuta, ale k programum jsem se dostala jen tak z pulky, jeste si musim precist tu TOP 09 a pak se uvidi ... Manzel me zvyklal, predtim jsem mela jasno. ALe myslim stejne jako vy a vetsina lidi co znam. Bohuzel to ale nevidim realne, ze by ten diktator nevyhral :-( . Co se bude dit potom to teda nechci videt :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
Já teď pročítám a porovnávám programy TOP 09 a Věcí veřejných. Nejlepší by bylo nakombinovat tyhle dvě strany dohromady :-D Pořád nevim, kterou z nich vybrat...
Odpovědět
jej - ted koukam, ze jsem napsala zviklat s Y ... ups :-N Letos je vazne tezky se rozhodnout - predtim totiz enbylo z ceho vybirat a lide volili porad stejne.
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně, nebylo z čeho vybírat. Teď je to trochu lepší. Hlavně ale, aby vše nebyly jen předvolební sliby a pak skutek utek ]-(
Odpovědět
toho se prave bojim ... nebo toho, s kym se spolci - to nikdy nevis. I kdyby to nemela byt socialni demokracie, nebo komuniste, tak to mi nezaruci pravicovou vladu, kterou bych ja osobne rada ... =-) Jenze premyslet o tomhle je ted zcestne, ted spis premyslim o tom, kdo ma sanci porazit Paroubka |-| ...
Odpovědět
Ahoj, nesleduju ani hokej ani volby, přesto vám sem vstupuji :-D Jdu vás holky jen pozdravit, žádné novinky nemám....Jen tu tak broudám a hledám nějaké lidovky z našeho kraje ke zk z hv, ale nic nemůžu najít, tak jsem mezi tím stihla dát do kupy na MS album s naší zahradou. Jé, vlastně musím se vám s něčím pochlubit - náš Nicky měl minulou neděli na návštěvě nevěstu, tak asi bude tatínek :-)
Odpovědět
wau, namluvy. Takze jste predpokladam gruntovali a varili, abyste na budouci nevestu udelali dojem ne? :-p :-D
Odpovědět
Holkyyyy, tak to je zápas par excelace, nebo jak se to píše!!!!!!!!!!!! Fakt šikulové!! VYdřou to, věříme a i bez těch idiotů z NHL...mají na to!!! Hrajou srdcem a jako tým!!! Fakt jsem dlouho takový hokej neviděla!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak to byl mega božííííí hokej x-) Normálně úplně neskutečný!!!! Super, super, super!!!! Nikdo jim nevěřil, bez náfuků z NHL je každej odepisoval, tak jim to krásně předvedli, že nemusíme mít tým plný "hvězd" z NHL, že dokážeme vyhrát i bez nich ;-) Fakt hráli srdcem a jako tým x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak říkám Vokoun je Bůh a celý tým hrál perfektně! Konečně pořádný rychlý hokej!!! :-) Manžel z toho přišel o hlas.. :-| Já budu volit každopádně TOP 09, Johnovi nevěřím..
Odpovědět
Článek se načítá
jsem na to nekoukala - ja na to nejak nejsem ... =-) . Johnovi taky neverim :-| a uz to vidim, ze se spolci s tema oranzovejma :-S . Tak mam o kurz mene, maturanti uz se rozprchli, zatim ale jeste nedali vedet, tak jsem napjata ... =-) A uprimne receno uz se tesim na cervenec a tentokrat se vubec nebudu cpat do nejakych letnich kurzu :-p . Asi si udelam odlupovaci kalendar na skrin, jako mela ta holcicka v Chobitnickach a budu si odtrhavat obrazky do zacatku prazdnin :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
Manžel ho chtěl volit, ale bude nakonec volit stejně jako já, nechtěně jsem mu to nějak rozmluvila :-D Na prázdniny se už moooc těším..Holky, kam razíte na dovču? :-)
Odpovědět
jedeme na vodu a premyslime o ceste autem skrz nemecko na sever, popr. do Danska, ale to mozna nebude nakonec ... se uvidi.
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Můj manžel taky přišel o hlas :-D Taky už se těším na prázdniny :-) Na dovču do zlínského kraje a do jižních Čech. Dál se pak uvidí. Ale na moře nám letos prašule nezbydou... fili: Kam na vodu? V Dánsku byl manžel a moc se mu tam líbilo. Slibil mi, že mě tam taky někdy vezme.
Odpovědět
Profilova fotka
Fili, ta cesta by mohla být moooc zajímavá :-)
Odpovědět
nun: myslim, ze by to mela bt Sazava. Nejak jsem to zapomnela :-N , ale hlavne, ze jsme domluveny :-p . Taky doufam, ze ta cesta vyjde. problem je, ze manzel hodne pracuje a nevim, jestli si najde dva tydny ... a za tyden se toho moc nestihne. Zvlast, kdyz mi byva v aute spatne, tak nemuzu byt kazdy den na ceste a pak jeste obdivovat krasy sousedni zeme :-|
Odpovědět
Profilova fotka
fili: Tak snad se vám cesta nakonec povede ;-) Určitě by to byla prima dovča :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jedeme jako tradičně na jižní Moravu,ale ne na Pálavu ale do Vranova nad Dyjí, kde jsme byli na svatební cestě.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé Vranov nad Dyjí, tam je nááádherně x-) A na tamním zámku jsem si připadala fakt jak princezna, má to tam úžasnou atmosféru x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Právě proto tam jedeme podruhé :-) Jižní Moravu prostě milujeme!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na JM je krásně ;-) Ale ono skoro všude je u nás něco krásného, v každém koutě země ;-) Už jste byli volit? My ano, šli jsme kolem třetí hodiny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, máme odvoleno, byli jsme kolem 16h. snad náš hlas pomůže lepší budoucnosti :-D No, rosničky ale bohužel hlásí na celé léto ošklivo díky té sopce, tak snad se jim předpověď nevyplní..
Odpovědět
Profilova fotka
marki: To se uvidí, jestli náš čeká trochu lepší budoucnost... Doufám, že celé léto neproprší, to by mě asi kleplo ]-( 8-( :-S Ale u nás je dneska krásně slunečno. Do teď jsme byli venku, teď jsme si dali obídek a zas pošupajdíme na zahradu.
Odpovědět
Profilova fotka
Včera bylo krásně, seděli jsme s našima, slavili jsme ségřinu maturu a grilovali jsme..dnes to počasí stojí za prd, prší.. :-| No, čeká mě hora prádla na žehlení, tak se do toho aspoň konečně pustím.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Jééé, tak to máš mladičkou ségru (pokud tedy nematurovala dálkově při práci ;-) ). My jsme taky včera grilovali u mamky a jejího přítele :-) Na dneska na večer máme v plánu další grilovačku s jiným osazenstvem, tak doufám, že pršet přestane. A dožehlila jsem před chvílí :-D Ale nebylo toho naštěstí moc, žehlim většinou hned, když seberu várku prádla ze šňůry, aby se mi to nehromadilo.
Odpovědět
Profilova fotka
Je mezi námi sedmiletý věkový rozdíl.. Dnes jsem ještě nebyla ani venku, chtěla bych jít se Sárinou na procházku, jenže to vypadá, že bude každou chvilkou pršet.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
A vyhovuje vám takovýhle věkový rozdíl? Líbilo by se mi mít děti spíš dál od sebe, ale zatim každý mě od toho tak nějak zrazuje...
Odpovědět
Profilova fotka
Nun, můžu ti říct, že by bylo lepší být méně od sebe než o 7 let, nemáme k sobě tak blízko, jako třeba mají manžel se švagrem..já když budu mít děti, tak chci max. 4 letý věkový rozdíl..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?