Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já zas nějaký ten obrázek na stěně mít musím :-)
Odpovědět
Ahoj, Nuni: maila mého znáš :-) Já na fotky jsem až moc, kdyby to šlo, mám rámečky všude :-N Prostě se mi to líbí, vyvolává to ve mě to pravý "teplo domova". Nechala jsem zvětšit jednu fakt povedenou z dovči z Hluboké a ta nám visí jak A4 na zdi v klipu, jinak na klavíru mám pár rámečků a obrazy zatím po skrovnu - v obýváku 2 s africkými motivy, na chodbě 3 fotky z pařížských ulic. Ještě to musím nějak doladit. Že bych si nechala zarámovat a pověsit nějaký svoje dílko z kurzu? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mám obrázky, ať už je to puzzle nebo zarámované mapy..musím na zdech něco mít :-D samosřejmě tak, aby se to hodilo a ladilo to.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Fotky pošlu ;-)
Odpovědět
ja jsem lehce infantilni a mam rada originaly a barvy. Takze tu mame 4 velikanske obrazy. 2 z nich kupoval manzel sam - je to pastelkou, automatickou kresbou (i kdyz ja na nejake ty energie moc neverim, navic i plakat, co se ti libi ze sebe urcite vyzaruje minimane to, ze se citis dobre). A pak jsme koupili asi sest obrazu ( :-N ) od jedny malirky, co maluje taky pastelkama strasne vesele obrazky a krasne barevne, takove trochu detske, ale mne to nevadi ;-) . Prijdou pak do noveho domu. Az bude nekdy cas, tak namaluju i sama neco, nebo mozna az casem s deckama .... Moje mama ma zaramovanych par mych obrazu z puberty a par obrazu meho tatky (ten umi strasne krasne malovat). Tady jsou ty nase nove obrazy: ve velkem formatu (A0, nebo co to je - je to fakt velike- je to mnohem hezci). http://www.pastelky.cz/obrazy-kreslen...
Odpovědět
a jinak: cernobile fotky jsouuzasne, zvlast ty parizske. Ma jich par svagr v byvalem pokojicku (uz se odstehoval) a je to kouzelne, zvlast s tim starym nabytkem ;-)
Odpovědět
Fili: ty pastelkové obrázky jsou úžasné!!!! Automatická kresba je určitě taky super, já na toto věřím, i kdyžb s tím vyzařováním...ten obraz je vždy o tom, kdo to kreslí nebo pro koho to kreslí...ale je to úžasný!
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se mi to líbí :-)
Odpovědět
Já to obdivuju! Několik jsem jich viděla, i se o pár pokoušela...Umím si to na zdi představit, teda ne ty svoje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já neumím malovat, takže je to pro mě tabu.. :-)
Odpovědět
to je moje velka vyhoda, ze umim malovat - zvlast, pokud ucim deti. Delam si svoje materialy. Treba jsem delala takovy interaktivni pribeh na predlozky o tom, jak se stratil maly krokodyl a maminka ho hleda. Poschovavam pak obrazky ruznych zviratek pod/nad/do ruznych veci a deti je pak hledaji a ptaji se kde je anglicky ..., az nakonec najdou toho krokodyla. I kdyz - ja tyhlety vsechny veci delam i s dospelyma, kdyz uz to mam udelany :-N :-N Lepsi nez "otevrete si ucebnici a udelejte cviceni na str 40" :-p
Odpovědět
.... no, snad jim to nevadi. Ale hlavne pro zacatecniky nejsou moc pekne veci :-| , vetsina z nich je proste detska ..., takze s nima delam ty detsky veci no. Zrovna priste budeme cist pribeh o housence, jak se zmenila v motyla :-N :-N Mam uzasnou knizku - rozkladaci leporelo. Je to muj maly poklad ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Fili, však proč ne?! ;-) I dospělí si umí hrát a je to každopádně lepší, než "otevřete si učebnici a..." :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Ty pastelkové obrazy v tom odkazu nejsou moc můj vkus. Já celkově obrazy moc nemusím. Spíš fotky. A černobílé fotky bývají úúúžasnéééé x-) Allie: Dneska jsem ti poslala na mail fotky ;-) fili: I dospěláci si rádi hrají, a myslím, že moc rádi ;-) Koukáme na hokej a fandíme :-D Ale jsem docela ospalá. Dneska mám ale od dopoledne holtra, až do zítřejšího rána, tak se moc dobře nevyspím, ach jo :-(
Odpovědět
Ahoj holky, nestíhám nestačím...což u mě není div, když je hezky trajdáme venku, když KUba spí, pracuji. Přidala jsem fotky na koně, můžete juknout na naše štěstíčko :-) http://www.modrykonik.cz/fotoblog/ren... Hokej tragédie, nevyjadřuji se, jenže když si polovina hráčů odmítne reprezentvovat, je to těžký... jéé koukám, probíráte fotky..taky na ně nsjsem, dělám ty koláže a ty sjou po chodbě a po kuchyni, ale teď nějakou hezkou s KUbíkem bychom chtěli...uvidíme. fil: Já bych si taky chtěla tak hrát :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hokej hrůza, radši nekomentovat..jsem zvědavá na zítřek s Lotyšskem.. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Celý víkend jsme slavili a měli jsme návštěvu. Taky jsme stavěli v tělocvičně stan (venku to nešlo, protože buď pršelo nebo bylo mokro), abychom věděli v jakém je stavu, jestli s ním můžeme v létě vyrazit na cesty ;-) Renat: Krásné fotky ;-) Hokej - opět jsem zklamaná, ale zase na druhou stranu čekala jsem, že nám Švýcaři nandaj víc... 8-( Jsem zvědavá, jak si naši poradí s Lotyšskem a Kanadou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Dívaly jste se na hokej - včera i dnes? Konečně jsme vyhráli a dneska to byl teda mazec!
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Sledujeme každý zápas ;-) Výhra super!!!! Hlavně, abychom vyhráli i zítra s Finskem....
Odpovědět
Profilova fotka
No, myslím si, že to bude o dost těžší..
Odpovědět
Profilova fotka
Taky myslim :-| Teď jsme koukali na zprávy, a když jsem viděla ty další a další reportáže z povodní, tak se mi chtělo brečet, úplně jsem měla slzy v očích |-| Je to hrozný...
Odpovědět
Profilova fotka
Je, hlavně pro ty rodiny, co už si to zažily..tady taky dost prší, ale s naší řekou to nic nedělá..zatím.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme na kopečku, takže nám tu snad povodně nehrozí. Ale je mi líto těch, co bydlí v záplavových oblastech :-( Neumim si představit, že by nám teď měla voda vzít náš baráček |-| Takový práce jsme tu nadělali, co peněz jsme do toho už narvali a mělo by to být ve vteřině všechno pryč, to si vůbec neumim představit a ani nechci...
Odpovědět
Profilova fotka
Co říkáte na hokej? Doufám, že druhá třetina bude pro nás úspěšnější než ta první 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hokej byl včera pěkný mazec! Šli jsme fandit do Pizzerie se známými..Adrenalinu jsme si užili až až, ale dopadlo to na výbornou!!!! :-D Jsme s manžou pěkně vyřvaní..Doufám, že konečně ta medaile dopadne, byť i třeba bronzová ;-) Taky si nedokážu představit, že by se námi stalo něco takového, je mi těch lidí moc líto..taky jsem poslala sms na podporu zaplaveným obl. My jsme také na kopečku, takže bychom se asi nemuseli bát, ale člověk opravdu nikdy neví..
Odpovědět
Profilova fotka
Hokej byl fakt mazec!!! To byly neskutečný nervy!!!! Na konci jsem měla normálně slzy v očích, bylo to dojemný x-) Taky doufám, že bude medaile, klidně i bronzová ;-) Taky posílám ty sms. Pročítáme s manžílkem volební programy, ještě pořád nejsme na 100% rozhodnutí, koho budeme volit :-| Vy už jste všechny rozhodnuté?
Odpovědět
Ahoj holky..rostou zuby, je to mazec, takže vstáváme dřív :-| no nedobrovolně :-D :-D :-D Na hokej taky koukáme a fandíme, K. se to líbí, je to barevné, hýbe se to, povídá... :-D :-D :-D Já mám ve volbách jasno,a názorem se netajím TOP09.... Povodně jsou děsivé, fakt hrůza, běhá mi mráz pozádech a mám slzy v očích, lidí mi je líto, fakt ve chvilce přijdou skoro o všechno... Ale sms neposílám, je mi těch lidí líto, posílali jsme v 97, 02 atd ale když vidím, že se z těch peněz nic neudělalo, evokuje to ve mně pocit, že to jde někomu do kapsy..bohužel. Ráda bych přispěla, ale fakt tomu nevěřím. My máme známou v jedné vesničce, postižené povodněmi v tom 2002, taky se vybíralo, když se ptali starosty kde ty peníze jsou, na co se použili, ani nedokázal odpovědět...
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes se v hokeji rozhodne, ale bereme i bronz :-) Já jsem také rozhodnutá a jedině TOP 09 a můj manžel taky..nesmí se k vládě dostat Paroubek, ale mám obavu :-S
Odpovědět
Ufff holky, hokej je mazec....
Odpovědět
HUrááááá, ale tohle byl teda z poslední dobu dost snad největší adrenalin :-D :-D :-D Marki: naprosto s tebou souhlasím, takže doufám, že lidi jsou rizumní a hlavně, že půjdou vilit mladí,...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?