Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
renat: pribrala jsem asi 4 kila a je to znat na brise bohuzel :-| . Jinde celkem ok, i kdyz nektery tricka mi nejak nejsou ... =-) Ja jsem mela od 17 furt stejnou vahu, tak mi to ted dost vadi, i si pripadam najednou jako bych to nebyla ja :-| ..
Odpovědět
Profilova fotka
Já nabrala za pár let skoro 15 kg, což je šílený!!! :-S
Odpovědět
markitka: to jo :-| . Kdyz vidim, jak ani pri dietnejsi strave ty kila dolu nejdou (cviceni neni moje hobby :-N ), tak to vubec nezavidim. Treba manzel od ty doby, co jsem ho poznala (tzn, kdyz ja byla na zakladce, coz uz je vazne dost davno :-D ), pribral tak 20 kg. Na svatbe byl na sve nejnizsi vaze za posledni roky, ale uz to ma zas zpet. Nastesti on je vysoky, takze na nem to neni tak znat. A navic mu par kilo navic vazne slusi, protoze jinak by byl jak nudle a to u chlapu neni pekny. Ted bohuzel ma vic, nez je zdravo - trosku jsem se ho snazila donutit k diete (jeho nadbytek je uz zdravy nebezpecny |-| ), ale i kdyz by rad (zacal o tom sam, ze mu to vadi, tak jsem rekla, ze mu pomuzu), tak to nedodrzuje a tak ma furt stejne ...
Odpovědět
fuj -- zdravI
Odpovědět
Děvčata nechtějte vědět, co já mám teď nahoře, docela se to podepsalo - úraz, půl roku ležení a půl nicnedělání (rehabilitace), pak těhotenství... :-| :-|
Odpovědět
renat: no tak to je pak hned :-S A litani kolem prcka na hubnuti nepomaha? Bymse mohly vytvorit nejaky spolek "hubneme spolecne" ne? :-D I kdyz ja bych byla si slaby clanek :-N . Ale zase mam rada zeleninu a zdrava a dietni jidla (mne to vazne chutna).
Odpovědět
Čauky, můžu se do spolku taky přidat? :-D Já nabírám jaxi pořád...
Odpovědět
Profilova fotka
Allie, tak napiš renat, má na to pomůcku, přidala jsem se i já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Koukám, že řešíte přibírání a diety. Já jsem teď na stejné váze, jako jsem byla na svatbě, takže jsem dalo by se říci spokojená. Ale klidně bych ještě nějaké to kilečko dolů snesla ;-) Marki: Jakou pomůcku a na co má renat? Četla jsem, že sháníš Českou psychopedii od Černé. Tu jsem si nedávno kupovala přes net ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Máš moc hezkou fotečku v pase :-)
Odpovědět
jsem prisla z toho barveni, ale moc se to nepovedlo, chytlo to dost tmave, jak pod tim byl ten tmavy preliv ... takze jsem ponekud zklamana, takze kdyz se to nevymeje (pry by melo), tak pujdu za 14 na opravu. aaach jo ... Jsem byla takova napjata, cekala jsem, ze ze me bude jiny clovek a ono nic :-D ....
Odpovědět
Profilova fotka
Fili, nic si z toho nedělej, příště to dopadne už líp :-) Nunacek: Já to tu nebudu rozepisovat, ale jedná se o jeden čistě přírodní přípravek.. :-) Jo jo, sháněla jsem jí, ale prý nám stačí Švarcová, tak budu studovat z ní, čas kvapí :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, máme tu nějak mrtvo.. :-(
Odpovědět
Ahoj, já se učím na zk a maluju výkresy...nestíhám :-N Ale moc Vás zdravím :-)
Odpovědět
Holkyy, nám asi roste zub....uff, no je to mazec. Jinak samozřejmě zdravím :-) Nunáček písla jsem víc do IP :-) Allie: prosím tě co ty chceš zhubnout?? Vždyť si hubeňounká. :-) Tfuj tfuj tfuj na zkoušku, budeme držet palce, ale to zvládneš. Někdy si říkám, že jsem ráda, že mám vše za sebou (zkoušky), někdy mi to je ale i líto..jsem divná :-D :-D :-D A ještě jednou veřejně markitko mooooc děkuji za sukýnku, je parádní!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Renatko, není zač, jsem ráda, že se ti líbí!!! :-) Alčo, taky držím pěstičky, já mám v sob taky zkoušku.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Renat: Díky ;-) Ať je zub co nejdřív venku a malého moc netrápí ;-) Já jsem teda ráda, že mám povinné zk na "povinné" vysoké za sebou :-D Ale zároveň se těším na ty "nepovinné", co mám před sebou, někdy v budoucnu :-D Allie: Ať jde učení na zkoušky ;-) Marki: Držim palce na sobotní zkoušku ;-)
Odpovědět
studjicim taky drzim pesti!! Renat: je to prvni zub? Snad ho brzy prestane trapit :-|
Odpovědět
Ahoj holky, tak se hlásím po maratonu učení a kreslení...2 zk mám úspěšně za sebou, te'd už jen domalovat ty obrázky a hurá na kurz :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Velká gratulace ke zkouškám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky mám zkoušku za sebou, sice jsem malinko zklamaná ze známky (hrozný slovíčkaření), ale jsem ráda, že to mám za sebou! Alčo, gratuluji ti!
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Taky velká gratulace ke zkoušce ;-) Věřím, že zklamání ze známky není příjemné, ale hlavně, že zkoušku máš hotovou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak..o prof. se říká, že je pes hlavně u státnic, že tak dlouho rýpe než tě na něco nachytá :-( To nenávidím..!!!
Odpovědět
Ahoj holky, tak zub ještě venku není, ale ono někdy to trvá, je to první. Mooc gratuluji ke zkouškám, všem :-) Marki: já to zklamání chápu, ale opravdu budoucnost se neptá, za kolik...máš to a to je hlavní. I když jak říkám, já tohle měla po státnicích...ale teď jsme fat ráda, že s tou komisí, co byla, to mám.... ;-)
Odpovědět
presne tak. I kdyz me treba 3 hrozne mrzela, protoze bych mozna byvala mela cervenej ... ale co ... Hlavne, ze to mas :-| . tyhlety rejpavy typy jsou nejneprijemnejsi. Hlavne si rikame - vzdyt to jsou ucitele, kteri by nam meli jit prikladem a vychovat poradne budouci ucitele. A oni jsou msito toho takhle zakerni - nechapu ]-( . Takze gratulace obema ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za podporu, už jsem v pohodě :-) Jde hlavně o princip..
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: To taky nesnáším, když se zkoušející snaží za každou cenu zkoušeného na něčem nachytat a jen rýpe a rýpe a žádná odpověď mu není dost dobrá! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já nebazíruji na tom, že musím mít jedničky a dvojky..ale měl by brát ohled na to, že tomu rozumíme a ne slovíčkařit..ale to je jedno, už to neřešme, je důležité, že to mám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Já na jedničkách taky nebazírovala, ale byla jsem ráda, když jsem je měla, přinášelo mi to svým způsobem jistou formu pocitu radosti, že jsem v něčem trochu dobrá. Holky, účastníte se některá projektu EU peníze školám?
Odpovědět
Ahoj holky, moc děkuji za podporu, teď jsem neměla moc času sem chodit, jste zlatíčka :-) Ať to zní divně nebo ne, já znánky na VŠ vůbec neřeším, jen to jestli to mám nebo ne a za trojku jsem stejně ráda jako za jedničku :-p Vždykcy říkám "krásná trojčička" když se mi ji podaří uhrát..holt jsou předměty, které opravdu nejsou můj šálek čaje :-N Ale jak to tu už padlo, hlavní je to MÍT ;-) I když prof. jsou někdy fakt urýpaní až běda, že to člověku zkazí i náladu, ale oni nás pak taky neřeší, pro ně jsme jen jedno z davu..tak jsem se naučila i já to neřešit a být ráda za každý zápis v indexu :-) Třeba te'dna technické výchově, to byl doslova ..... (domyslete si). Nun: děkuji opožděně za pochvalu fotky :-) My se projektu zatím neúčastníme, ale švagrová ano a vrazí to do vybavení - pc, interaktivní tabule atd. Jiná škola co vím, ty peníze použije na školení svých zaměstnanců....My se budeme účastnit projektu Ovoce do škol :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?