Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: To neva, kdybys měla časem nějaké bližší info, tak mi dej prosím vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem prubla nehty při práci na zahradě a zatim drží :-D Včera už jsem je musela zapilovat, protože už jsem je měla na můj vkus a na mé potřeby moc dlouhé :-N
Odpovědět
jee, pilovani nesnasim, na to enmam trpelivost , prave proto taky ty nechty nemuzu mit. Ja jsem na tohleto proste desna - nehty striham na kluka, uces si nedelam, musim mit bezudrzbovy strih, nemam rada obleceni "jen na ozdobu" . Jedine, co muzu jsou sperky (bižuterie) a denne se maluju, ale zase ve svym stylu - co nejmin, za dve minuty hotovo :-p . A kdybych pracovala enkde v kancelari, tak mozna nedelam ani to. Maluju se zejmena do prace. Jak to mate s malovanim vy? Vyzivate se v tom, anebo se nemalujete? :-)
Odpovědět
Já jsem se zvykla malovat každý den, přijdu si "nahatá" jak vy...ý zelí :-p Ale nepřeháním to, žádný make-up, jen obtáhnout obočí, stíny, linky dole a řasenka, za 5 min ani ne není co řešit. Na ples nebo svastbu nebo nějakou významnou událost si dám záležet a i ten make-up vytáhnu :-D O víkendu doma chodím úplně bez...
Odpovědět
Profilova fotka
Já se maluju málokdy, jsem na to po ránu líná, namaluju se když mi vyzbyde čas a pak když se někam jde..proto jsem si nechala nabarvit řasy, neni to nic výrazného, ale trošku to vidět je :-)
Odpovědět
to ja ybch taky byvala nepouzivala makeup, ale mam porad spatnou plet, takze furt neco maskuju :-S . Navic jak jsem bleda, tak mam plet jakoby prusvitnou a flekatou :-S ...takze bez makeupu vypadam jak po tydenim flamu. Bohuzel jsem na to ale prisla az endavno - na ten makeup - drive jsem maskovala korektorem a to vypadalo fakt "nenapadne", kdyz je okolo ten zarudly oblicej ... no nic :-D Hlavne, ze jsem na to prisla. Hlavne je to absolutne jednoduchy - napatlam to jako krem, za chvilicku je to pekny, pak jen Rasenku, lesk a vypada to dobre. Diky tomu, ze umim malovat, tak jsem schopna se namalovat fakt pekne, ale trva mi to desne dlouho a tak to obcas ani na ten ples nestihnu ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Já se do práce maluju málo, maximálně řasenka a zamaskování nějakého akné, když je. Jinak když někam jdu, tak se maluju tak nějak normálně - make-up, korektor (když je třeba), stíny, linky, řasenka, lesk. Co se týče úpravy nehtů, tak sama neumim skoro nic, maximálně zapilovat a nalakovat bezbarvým lakem. Na ostatní věci mám holt manikérku :-D A účes musim mít taky nnáročnej, téměř bezúdržbovej :-D Proto mám dlouhý vlasy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A jak to holky u vás vypadá s dětma? Kdy budete rozšiřovat řady "učitelských" potomků? Už některá přemýšlíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Nuni, taky na ty nehty nejsem..a mimi plánujeme, ale zatím ještě studuju,tak je čas.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Tak to jsem ráda, že nejsem sama, která na úpravu nehtu sama sobě není :-D To vím, že mimi plánujete, myslela jsem, jestli už máte nějakou konkrétnější představu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Po státnicích a uvidíme, jak na tom budeme finančně.. :-) zatím je to stejné..
Odpovědět
Holky, já když vidím některý naše dětičky, tak si říkám, že raději než toto tak je lepší být bezdětná ;-) To je kolikrát fakt výkvět... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Marki: V kterém roce budeš státnicovat? Já nějak nemám přehled, kdo je v jakém ročníku :-N Allie: No některé dětičky jsou opravdu hříčkou přírody...
Odpovědět
ja se na dite jeste necitim - taky nemam jeste dsotudovano, se zdravim to jeste neni vyresene, a par let jeste potrva, nez bude stat domek (jeste furt se bavime o projektu, menime to :-| ). A nejaky pudy na me jeste nelezou :-p . Ale rekla bych, ze vzhledem k veku a statusu studenta to bude jeste normalni, i kdyz jsem podstatne usadenejsi nez byvale spoluzacky apod.
Odpovědět
Ahoj holky, po dlouhé době zdravím...nějak nestíhám, respektive bylo toho moc. Po očkování měl K. angínu, pak hory, do toho pořád makám na DP a navíc jsem si začala přivydělávat, takže se tomu musím věnovat,. Sice MLM, ale nestěžuji si, v dnešní době to asi ani jinak nejde. Navíc se mi díky tomu podařilo sehnat konečně něco, co mi pomáhá v hubnutí :-) konečně, po porodu mi to sice šlo dolů, ale zase se mi to vrátilo a to se prý kojením hubne..no nevím, ale já ne. No a koukám, že se tu probírají potencionální "učitelské děti"..tak to jsem taky zvědavá, kdo rozšíří řady. Koukám, že i Markitky se asi plánuje..ale taky jsem nějak ztratila přehled, kdy státnicuješ.... Přidávám se k vám, já si nehty taky neumím udělat...mám na to sestru :-) i když teď to je stejně tabu. doufám, že se vám daří v práci dobře, je vše v pořádku :-) a dětičky nezlobí, i když to je asi nereálné... :-N
Odpovědět
renat: jee, ahoj. Jak to vsechno zvladas? Nemas takovy ty hodinky, kapesni stroj casu, co mela Hermiona v Harrym Potterovi, aby mohla chodit na nekolik prednasek najednou? :-D Jakej je malej povahou? Ja jsem prej byla hodny dite - zrovna vcera to mama rikala :-N , fakt! I kdyz - kdyz porovnavate me a moje hyperaktivni sourozence .... to asi spis budu jenom normalni na rozdil od nich :-p
Odpovědět
Profilova fotka
My se zatím jen o dítěti bavíme, nejsou pořádně ani penízky..a když vidím to, co máme v práci, tak si říkám to samé co Alča... Státnice mě čekají za rok, jsem ve 2. roč. Renat, pověz nám, co ti pomáhá v hubnutí.. :-) Já pokud do půlky června nezhubnu cca 7 kg, tak prohraju sázku a vní jde o mé vlásky, tak to musím zmáknout :-D Jinak se máš fajn??? Opravdu jsi tu dlouho nebyla..
Odpovědět
Dobré ráno... Radu: jednu chvíli toho bylo moc, a něco jsem musel atřeba odložit, ale jde to :-) Spíš mě štvaly takové ty nenadálé akce a sitiace - jako když jsem zjistila, že každý můj příspěvek na MK čte jedna paní, co má asi problém sama ze sebou a pak to probírá na FB...předpokládám, že si mě přečte i tady, ale už mi to je u zadní částí těla, ubohé lidi fakt nesnáším...navíc důvod jaký mi řekla...no člověk by se jen zasmál... :-D :-D :-D což jsem taky udělala hodila to za hlavu. Ale jsem ráda za soukromé diskuse aspoň na tom MK. Jinak Kuba je děsný pohodář, někdy si křikne o pozornost, to zas jo, ale jinak je hodný,sám usíná, dokáže se sám zabavit (ne vždycky to je jasné), takže v tomto ohledu je to paráda. Marki: jéé tak to je za chvíli, určitě to zvoládneš, budeme držet palce. Z čeho budou státnice? jedny?, nebo víc.... Já se mám jinak opravdu fajn, ten život s mimčem je něco jiného, ale strašně to utíká..on už vlastně ani mimčo není, má 7,6 kg a 76 cm s nataženou špičkou nohy :-o :-o čahounek náš. Písnu IP :-) vlasy se dají opravdu zachránit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Písni do IP, jsem zvědavá.. :-D Z takových lidí si fakt nic nedělej, jsou to opravdu jen ubožáci! A státnice budou, pokud se přehoupnu přes tento semestr, je toho nějak moc :-|
Odpovědět
Marki: už jsem k tomu taky dospěla, takový lidi opravdu nestojí za řeč. Semestr určitě zvládneš... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je to samá zápočtovka, příští týden máme zk v předtermínu, nevím, co se učit, zápisky z přednášek jsou bídný a chtěl nějaké dvě knížky, jednu nemůžu sehnat a je to prostě v háji..no a já zas nechala vše na poslední chvíli.. ;-(
Odpovědět
Marki: to zvládneš, na poslendí chvíli to nechává tolik studentů...bude to O.K. Jakou knížku sháníš??
Odpovědět
Profilova fotka
Musím, nic jiného mi nezbývá..Od. M. Černé, Česká psychopedie..ale to je jedno, stejně bych to nestihla už přelouskat..
Odpovědět
Tý jo holky, teď koukám na tu havárii letadla s polským prezidentem... :-o :-o To je hodně tragická zpráva...
Odpovědět
Profilova fotka
Co? Tak to se taky podívám..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem to četla, je to sila! úplně mě z toho mrazilo..
Odpovědět
renat: tak to je zlaticko! (tuk tuk, abysme to nezakrikly :-p ). Sestra jezdi casto se synovcem k nasim a to je taky celkem fajn mimco, ale ted mu budou dva a ma takovyto vzdorovaci obdobi -resp. zacina s tim. Ta zenska bude asi vazne nejaka divna =-) . Taky by me vlastne zajimalo, jak jsi zhubla. Ja jsem na diety strasna, nemam vuli :-N. A jak jsem mrnava, tak jsem pribrala par kilo a je to hned videt :-S markitka: tak doufam, ze to zvladnes oboji - i skolu, i hubnuti ;-)
Odpovědět
jeste vam povim zazitek z vlaku, ktery me vazne rozesmal. Snazila jsem se nesmat, ale to neslo ... Sedela naproti me maminka s chlapeckem a holcickou, tak predskolniho veku. Maminka jim rika, ze pujde vecer do hospody a budou u babicky (nebo tak nejak). A chlapecek na to: ale maminko, nepij pivo, dej si limonadu. Tak to maminku zarazilo, tak se ptala, proc by nemohla pit pivo a ta holcicka rika: kdyz pijes pivo, nic se nepamatujes :-N Chudak maminka, vlastni deti z ni udelaly alkoholicku :-D Pritom si myslim, ze to jen zaslechly nekde v hovoru dospelych :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je hezky, to bych se asi taky zasmála :-) Jo, snad to zvládnu obojí, ale mám taky slabší vůli :-|
Odpovědět
Radu: ty a potřebuješ zhubnout, vždyť si jak proutek, ne? Já taky nejsem bláhová a myslím, že K. trochu zazlobí, ono to přijde, ale zatím si fakt nemohu stěžovat :-D a příběhu z vlaku jsem se fakt zasmála, to ani jinak asi nejde, fakt dobrý, joo ty děti :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?