Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky si gelovky nemůžu vynachválit :-) Souhlasím s Alčou, chce to dobrou nehtařku a jde všechno :-D
Odpovědět
ja jsem ani nebyla na kosmetice ani nepamatuju - drive jsem chodila, ale mam hodne citlivou plet a pripadalo mi, ze ji to stourani a mazani vubec neprospiva, takze sice se o ni kazdy vecer trosku postaram, ale jinak s tom nic nedelam ... Na ty nehty bych rada zasla, ale bojim se, ze to vydrzi tyden a budu to muset sundat, ze se mi to zacne odlupovat :-| Vim, ze s gelovyma se tohle nestava, ale na ty ja nejsem ... Neprisla mi dnes ani jedna divcina, tak cekam na dalsi hodinu, alespon se muzu dele pripravit ;-)
Odpovědět
Největší výhoda gelovek - nic se z nich neodlupuje,pokud jsou jak už jsem řekla dobře udělané. Postavilajsem s něma barák (ne smama ovšem :-D ), dělám těžší manuální práci na zahradě,kolem domu,běžný úklid, ani nepoužívám rukavice a drží jak přibité, jen je občas přelakuju bezbarvým lakem, aby sepěkně leskly a jinak už nic! Za nic na světě bych je už nedala dolů.
Odpovědět
Profilova fotka
Aliie, přesně s tebou souhlasím, u mě je to to samé :-) Nedám na ně dopustit! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak už i já jsem majitelkou gelových nehtíků ;-) Mám je kratší, ale i tak si na ně teprve zvykám...
Odpovědět
Profilova fotka
Nunacek: Gratuluju k rozhodnutí, určitě budeš spokojená!!! ;-)
Odpovědět
Ahoj, Nuni, až si zvykneš a tělo je přijme, určitě nebudeš litovat ;-) mě teda ze začátku trochu odpadávaly, ale paní tvrdila, že to tělo musí přijmout a fakt, pak už ani jeden neulítl, to už musí být zásah...a jaké máš? Barevné?
Odpovědět
Profilova fotka
Mně neodpadávaly, akorát jsem si musela zvyknout na manipulaci s nimi..Já byla v pondělí a mám teď zelené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Zatim jsem ;-) Allie: A za jak dlouho ti za začátku začaly odpadávat? Mám zatim klasika bílá francie. Líbí se mi nejvíc, takže zatim žádný experiment ;-) Dala bych do alba fotku, ale určitě by ji hned smazali...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak já tomu rozumím jak koza petrželi :-N je to pro mě španělská vesnice :-N Paní říkala, že dneska mi dala na kraj nehtů ty umělé "typy", zabrousila je jakoby do nehtu, na to dala 2 nějaké vrstvy, pak nalakovala bílej okraj a pak na to opět 2 nějaké vrstvy a nakonec lak a olej. Pak říkala, že při každém doplňování mi nehty zbrousí a nanese všechny vrstvy, ale "typy" už dávat nebude, že pak časem už budu mít ty vrstvy na svých nehtech. To je standardní postup?
Odpovědět
Profilova fotka
Ano nuni, to je standrardní postup..takto to dělá i mě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dala jsem ty své do alba z příprav, tak se hned mrkněte, než to smažou..měla jsem "úletové" pondělí :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tééééda, to je divočina ty nehty, ale hezká ;-) No třeba na to časem tak najdu odvahu ;-) Marki takže pak časem budu mít normálně svůj nehet a ten mi bude jen potahovat gelem?
Odpovědět
Profilova fotka
Omlouvám se, že se ptám jak magor, ale je to pro mě nové :-N
Odpovědět
Joo, ten "tip" neboli umělý nehtík ti postupně bude odrůstat a jak ti ty nehtíky bude pilovat, tak ho bude pořád víc a víc ubývat, až se ti pod ním vytvoří krásný přírodní nehtík na který pak bude paní nehtařka nanášet ty gelíky :-D takže je nakonec budeš mít na svých přírodních nehtech (ty gelíky). Posut co jsi popsala je předsně "to ono" jak se to běžně dělá ;-) Mě upady sem tam si 2- 3 nehty cca 14 dní po udělání prvních, ale to je fakt individuální, záleží, jak si paní dává záležet a vytvaruje to, aby nebyly bublinky a nerovnosti atd. Pokud jsi nebyla u nějaké domácí amatérky ale v kosmetikém nebonehtovém sutidu tak se na 99% nemusíš ničeho obávat. I když já chodím k paní domů a je nej nej nej ve městě (se všemi zkouškami, kurzy a diplomy). Ps: a používala dezinfekci? Tak se pozná profík x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Allie moc díky za vysvětlení ;-) Dezinfekci používala pořád, na všechno, až jsem si připadala jak u doktora :-D A je to takové maličké nehtové studio.
Odpovědět
Profilova fotka
Mně chvílema ty nehty připadají takové "těžké", chvílema mi přijde, že ani nic navíc na svých nehtech nemám. Tak jsem zvědavám až mi ty tipy odrostou, jestli pak jen s gelem budou taky těžké nebo jestli ten pocit mít nebudu vůbec.
Odpovědět
Profilova fotka
Nun, to je jen o zvyku, za chvíli ti to nepříjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máš pravdu, dneska je to zas trochu jiný pocit než včera :-D Jen pozoruju na jednom nehtu, že mám takové jakoby rejhy, šmouhy, cestičky. Něco je na povrchu nehtu - cítím to když přes něj přejedu, něco je asi ve spodních vrstvách, protože to necítím, když přes to přejedu. Z dálky to není vidět, ale zblízka ano :-| Ale nehet drží dobře, tak prasklina to snad nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud někdo neznáte, tak se mi dostala do rukou knížka Kdo si hraje nezlobí (Dorothy Einon) a Hry v mateřské škole (Soňa Koťátková). Místama tam jsou pěkné nápady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prasklina by vypadala asi jinak, to bys poznala..možná to jsou jen nějaké rýžky..Takto těžko posoudím..
Odpovědět
Nebo tojen špatně rozetřela...moc to raději nezkoumej ;-) Já už přemýšlím, jaké si nechám udělat příště, te'd mám tyrkysové, francii ale šikmo a na 3 prstech, objedenmám v tom spoji modročerného motýlka a na těch dvou zbývajících dole v rožku černou kytičku. Jeden mladý kolega z toho byl včera na semináři úplně hotovej a pořád mi ťukal na palec (držela jsem si ruce na břiše). Moje nehtařka je pecizní na práci, dělá to 3 a půl hodiny, někdy i 4, uffff ale na zdobení moc není, má všechny barvy gelů a nálepky ale moc nemaluje. příště si dám bu'd růžovou nebo takovou se třpytkama něcomezi růžovou a bordó, nevim jak bych to popsala, takvoej neutrál....mám je všechny vyfocené a uložené v pc a ppak jí je posílám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já tam byla 2 a půl hodiny u nehtařky. A doplnění prý bude něco přes hodinku.
Odpovědět
Profilova fotka
Chtěla jsem se zeptat holky, je to nějak na škodu, když půjdu na doplnění dřív než po 3 týdnech?
Odpovědět
To mi přijde i brzo a zbytečný, po třech bych šla nejdřív..já choím po 4 - 5 týdnech. ale záleží jak ti rychle budou odrůstat. To je individuální. Ale na škodu to asi není, určitě ti to nijak neublíží, jen škoda peněz....
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky chodím po 4 týdnech a jsem tam cca hodinu a půl. Nehty držej, je to takový normální čas..Taky jsem chodila k nehtařce, která mě je dělala i 4 hodiny, bolely mě záda, proto jsem od ní odešla..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Moje nehtařka je naštěstí zatim levná, než si nabere klientelu, tak je láká na nízké ceny ;-) Mám v plánu chodit na doplnění podle potřeby, jak budou nehty vypadat. A 17.4. máme jednu akci, tak když budou nehty nějak už blbě vypadat, tak bych 16.4. šla na doplnění (i když to nebudou ještě 3 týdny), abych je měla hezké nové. Marki: 4 hodiny =-) to bych tam asi zdřevěněla :-| takže se nedivim, že sis našla jinou nehtařku. Včera jsme měli rodinnou oslavu babiččiných 80 narozenin a narozenin mojí mamky, sešlo se nás 23 lidiček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No však, záda mě vždycky bolely z toho sezení hrozně..Šla jsem k jiné u ní jsem vydržela cca 2 roky a teď jsem maximálně spokojená, neměnila bych..pokud se tedy něco nepokazí.. Včera jsme byli taky na oslavě, manželova teta má dnes svátek.. ale tolik nás opravdu nebylo :-) Dnes jedeme k mým rodičům na oběd a zítra nás pozvala na oběd tchýně, bude srnčí :-) Jinak opět jsem se dala do hubnutí, už mám potěšující 2 kg dole..předevčírem jsem cvičila a ještě dnes mě bolí nožičky - stehna. Dnes mám v plánu cvičit znovu :-D Léto se blíží a já mám nejvyšší čas.. Nuni, když mi pošleš přes IP tvůj email, tak ti pošlu nějaké informace, které mi na email přišly z asociace spec. pedagogů..už mi přišla i pozvánka na valnou hromadu..nebo mrkni na nově zprovozněné net. stránky www.aspcr.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: To je dobře, že jsi spokojená ;-) Já doufám, že taky budu, zatim tedy jsem, ale ono po jedné "návštěvě" se toho asi moc nepozná, jaká nehtařka je. Tak to máš super, že jste pozvaní dnes i zítra na oběd, aspoň nemusíš vymýšlet, co vařit ;-) My jdeme večer do pizzérky, tak taky nemusíme vymýšlet večeři :-D Gratuluji ke 2 kg dole ;-) Já se od doby povánoční dietky pořád držím na tom, na kolik jsem zhubla, ani nehubnu, ani netloustnu, tedy váhově. Opticky mám trochu menší špek na břiše, protože jak už začíná být hezky, tak je více pohybu (procházky, práce na zahradě, za chvíli přibude kolo, brusle, pak plavání x-) ).
Odpovědět
Profilova fotka
Nun, tak mi z té asociace neposlali o nic víc než je na těch net stránkách, tak jsem ti nic neposílala..žádný vstupní poplatek jsme ještě neplatily a valná hromada by měla být 18. 4., to jsem zrovna ve škole, tak tam nepojedu..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?