Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Souhlasim allie, prostě ne pro všechny děti s postižením je integrace do klasické školy vhodná. Naopak znám děti s postižením, pro které by integrace byla potřebná jako sůl, ale bohužel není jim to z různých umožněno :-| Ale ne z neřešitelných důvodů. Ovšem ti, co by to měli řešit, to řešit odmítají. Allie a jaké máš www? Já sice šperky z drátků nenosím, ale ráda se mrknu ;-) Týdenní kurz kresby, tak to by mě teda nenadchlo, ale holt když je to povinné, tak se nedá nic dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak se mám pracovně, celý víkend jsme montovali tchánovcům novou kuchyň. Jelikož ale nepřišel podlahář, tak jsme museli kuchyň montovat "mimo kuchyň" a pak se tam skříňky jen přenesou a dodělají. Ještě nám chybí jedna vysoká skříň, ale tu smontujeme až na místě, je těžká jak bejk.
Odpovědět
jezisi to jsou zase perly 8-( . jestli tohle navrhnou, tak svolam vsechny ucitele s okoli a jdem protestovat. 8-( allie: sem se strankama!!!! jsem zvedava, jak tvoris :-) . Ja taky vyrabim sperky z dratku, ale uz jsem dlouho nic nedelala, nemam cas. Naposledy jako omluvu dvema holkam. To byly taky ty koralky na lanku, to je strasne jednoduchy ;-) . A obcas delam s holkama, co ke mne chodi na aj - teda - jako bonus. A delali jsme to jednou, ale planuju to zopaknout pri nejaky spešl prilezitosti. Pustili jsme si aj film a tvorily. Udelaly si holky nausnice a ja jsem jim dodelala nahrdelniky ;-) .
Odpovědět
jo mimochodem - vazne premyslim, ze bych se nechala obarvit na zrz =-) ... Co myslite, sluselo by mi to? Kdyz se kouknete na fotky ze svatby treba? Tam jsem zrovna mela trochu nepovedeny makeup - moje barva pleti je ciste Snehurkovska, v lete mam pihy na nose, mam sedivo-zelene oci. Akorat si rikam, ze mam tmave oboci - nebude to blbe? Ale rikam si, ze s tema zelenyma ocima by to mohlo byt zajimave. Ale nikdy jsem takhle drasticky barvu nemenila, tak se trochu bojim, jestli to vubec prekousnu a nebudu kadernika nutit mi to prebarvit hned zpatky :-N
Odpovědět
akorat -markitka: nemas pocit, ze ta barva zvyraznuje cervene fleky na obliceji treba? Nevim, jestli mas takove problemy, ale ja mam trochu zarudly oblicej a je to hodne videt, protoze mam tak "prusvitnou" plet, ani makeup to uplne nezakryje. Tak se bojim, aby to ta barva nezvyraznila ... co myslis(te)?
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že je to ok..Zkus se poradit s kadeřnicí, co ti na to řekne.. ;-) Ale zkusit se má všechno :-D a přinejhorším se necháš obarvit na původní barvu..Já myslím, že by ti to mohlo slušet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fili: Myslim, že by ti zrz mohla slušet ;-) A kdyby se ti náhodou nelíbila, tak Marki má pravdu, necháš se obarvit na svojí barvu ;-)
Odpovědět
tak jak jsem vcera byla rozhodnuta do toho jit, tak se mi to ted zacina rozkladat v hlave a zacinam pochybovat :-D , ale asi nakonec ano. Budu se hodit ke psovi, jsem zjistila :-D . Se psem jsme se upkne sekli, tak ze bych se mu konecne zacala trochu vic podobat? Treba si budem i vic rozumet :-p ... Tedka jdeme zrovna ven. Doufam, ze narazim na nejakou vyhratou lavicku. Beru si deku a doufam, ze uz sebou budu moct nekam placnout
Odpovědět
tak uz jsem objednana k holici za tri tydny ;-) . Jsem zvedava, jestli to rozdycham :-D . Dneska mam teda neuveritelne moc ukolu na opravovani :-. . Nejradeji bych je uskrtila - cryri tydni mi nic neprinesli a ted mam od peti lidi vypisky k maturite za pet tydnu. No nezabily byste je? :-N To budu delat do zitra :-S - opravuju i vecny chyby, dopnuju jim to apod. I kdyz dneska na to asi kaslu a opravim jen gramatiku :-S ...
Odpovědět
Profilova fotka
fili: Gratuluji k odhodlání na zrz barvu ;-) No maturanti to začínaj "honit", už jim moc času nezbývá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fili, určitě ti to bude slušet!!! :-) Dnes jsem poprvé pověsila prádlo ven, je kásně tyto dny :-D
Odpovědět
Ahojky, Fili, neváhej a jsi do zrz, k světlé pleti se to hodí, určitě budeš spolojená, akorát to dobarvování...no ale tonení taková hrůza. Přinejhoršímto obarvíš znova, jak už holky říkaly. Já se taky dlouho odhodlávala, ale ne s vlasama (ikdyž to taky), nýbrž s tetováním a holky,od pondělka jsem majitelka potetovaného lýtka :-)) ne celého, samozřejmě :o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No, dobarvování je v pohodě, odrosty nejsou skoro vůbec vidět.. ;-) Tedy aspoň u mě ne!!! Jinak ti Alčo gratuluji k tetování..taky bych chtěla, ale nemám k tomu nějak odvahu.. :-|
Odpovědět
allie: teda! Na to ybch si uz vubec netroufla. Kdyz pozoruju, jak jsem se behem par let zmenila, a zmenil se mi vkus, tak vim, ze to neni dobra volba. Ale taky to bylo asi tim, ze jsem dospivala a predpokladam, ze ted uz se mi ten vkus a povaha nijak drasticky menit nebude. Treba bych si nechala udelat i neco malickeho, ale vubec me nenapada co -aby to melo enjaky osobni vyznam. Co mas za obrazek? ;-) Doufam, ze to neni delfin :-N , to je kyc jak hovado :-D (teda, a ted to urcite je delfin a allie se se mnou nebude bavit) :-p Dekuji za podporu. Dneska jsem to rikala dvema patnastiletejm holkam, co ucim a koukly se jedna na druhou takovym tim "ta je snad jeste silenejsi, nez jsme si mysleli" :-D --- Manzela chci prekvapit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Allie: Gratuluji k tetování. Co máš za obrázek? Manželovi se tetování líbí, mně někdy jo, někdy ne. Taky jak které. Ale odvahu na tetování nemám. My měli dneska Velikonoční hry, měla jsem je na povel já, pomáhala mi s tim jedna kolegyňka, ostatní se na nějakou pomoc vybodly 8-( no aspoň jsem si udělala obrázek o našem pracovním kolektivu. Původně mělo být 82 dětí, nakonec jich bylo o něco méně, ale nevim kolik přesně. Myslim, že se nám hry povedly. Od ředitelky byla pochvala, že to bylo moc pěkné, že moc děkuje, tak jsem byla ráda :-) Tak jsem si myslela, jak si konečně objednáme tu matraci do postele a ono zas nic. Dneska manželovi v servisu řekli, že letní kola můžeme už vyhodit, že jsou sjetý, takže musíme koupit nové. To zas bude nejmíň 5 táců v tahu, takže koupě matrace se zas musí odsunout na jindy 8-( ]-( :-|
Odpovědět
Ahoj, není to delfín ale motýl a kolem něj takový motance a krucánky, no věc vkusu...co se líbí jednoumu, nemusí se líbit druhému, tak to je ;-) měla jsem to rozmyšlené už několik let, jen jsem šetřila a sbírala odvahu,alenení se čeho bát,skoro vůbec to nebolelo, nemůžu říct, že by to bylo nepříjemné, fakt pohoda :-D vřele doporučuju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: A kde přesně tetování máš? Jak je velké? A kolik stálo? Já vůbec nevím, jak se cenově pohybuje tetování.
Odpovědět
motyla jsem si nechala v sedmnasti namalovat henou na bricho ;-) . Ale po tydnu uz z toho byl divnej osoupanej flek :-D . Velikonove me nijak neberou. Nikoho tu neznam. A jedini kolednici, co jsem tu za 4 roky mela, si spletli dvere, ale stejne me zbili a sbalili nejaky cokolady :-D . Matrace mame ted zrovna par dni nove. Uz jsme je potrebovali strasne moc. Jsem vazne rada ... Akorat nevim, kam s tema starejma - uplne na vyhozeni nejsou. Ta moje je promackla (je perova a asi ne moc kvalitni a uprostred ty pera nejak doperovaly :-N ). jednu jsme vrazili na gauc, misto tech slavnejch komunistickejch kostek (hura!!!), ale kam s tou druhou ....
Odpovědět
Profilova fotka
AHojte holky, už jsem tu dlouho nebyla, děkuji za přivítání. Už budu ve školce skoro dva měsíce a super, začínám si zvykat, zatím jsme teda v soukromém sektoru,ale od září budeme i my spadat pod státní, takže jsem zvědavá, jakou školu si budu muset dodělávat, protože nemám pajdák. Ale práce mě chytla a chtěla bych u ní zůstat.
Odpovědět
verusa: tak to je dobre, ze jsi spokojena!
Odpovědět
Profilova fotka
Velikonoce jsou jako jarni svatek moc hezke, ale to okolo mě depta a nemam to rada.. ]-(
Odpovědět
mě teda deptá pouze velikonoční pondělí :-p myslela jsem že se mu letos vyhnu a pojedme na návštěvu, alenakonec to bude pouze nedělní návštěva, takže v pondělí ráno mě vaření a barvení vajec stejně nemine. udělám jich jen pár symbolicky, pro manžela, tatínky a bráchu. dnes jsme byli na vycházce s pesanem a donesla jsem si od potoka z pokácených stromů krásný větve i sk očičkama, tak mám takovou výzdobu - ty větve a na nich krásný krasice, ktwrý mi kdesi nechala mamak namalovat, v okně menší vázu s těma kočičkama am mezi nima ze slámy udělanej zajíc s mrkví an tyčce a tímto u nás hasne. rozhodně se nebudu velikonocema nějak vzrušovat x-)
Odpovědět
vetvicky s ocickama? :-D Musi byt dobry! Taky si natrham nejaky kocici ocicka, ale v tom bordelu tady, vedle vanocniho stromecku, se asi nebudou moc vyjimat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Fili, ještě máte vánoční stromeček? :-.
Odpovědět
no jo. Vy ne? :-D Neni to uplne standart stromek - je to vetev na zdi (kvuli psovi), takze neprekazi a vubec neopadava ... nejak nebyl cas to vsechno poklidit a ti andelickove jsou takovi sympaticti :-p :-D ... Ja ybch potrebovala udelat generalni uklid, ale nejak neni cas :-S
Odpovědět
Kočikama :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) fili: Tak jedině si ji nechat třeba na válení na zahradě a nebo ji zkusit někomu za směšný peníz prodat či nechat. No a nebo ji šoupnout bezdomovcům ;-) verusa.j: To je dobře, že jsi spokojená. Taky jsem upřímně zvědavá, co po tobě budou chtít konkrétně za školu. Co se týče Velikonoc, tak ty jdou naprosto mimo mě. Nedržíme je. Nemám je ráda. Jaro mám ráda moc, ale Velikonoce si s ním nijak nespojuju. Jinak jdu konečně po dlouhý době ve čtvrtek na manikúru, tak se moooooc těšim x-) Jdu poprvé k nové manikérce, tak jsem zvědavá, jak budu spokojená :-)
Odpovědět
ja byla na manikure jednou v zivote a to na svatbu. Jinak jsem na to hakliva, vadi mi pocit spiny za nehty (a jakoze se tam ta spina drzi), takze striham neustale na ultra kratko. nunacek: mas vlastni nehty, nebo ty umele? Asi vlastni co? Nechavas si tam neco davat,nebo ti delaji francouzskou? Mne by se to libilo, ale sama bych si to nedelala ...
Odpovědět
Profilova fotka
Já chodila na manikúru každý měsíc pravidelně několik let. Pak jsem přestala, když jsme začali rekonstruovat barák, nebyl na to čas ani prachy, teď už je to největší "stavění" za náma a dodělávky se budou dělat ještě dlouho, prachy taky budou chybět ještě dlouho, takže mám zas v plánu začít chodit pravidelně. Už se těšim :-) Ale nehty nosim, nosila jsem a nosit budu pořád spíš krátký. Dlouhý se mi nelíbí, navíc by pro mě ani nepřipadaly ani v úvahu (hra na hudební nástroje, děti v práci, sport...). Zatim mám nehty vlastní, ale chci zkusit i gelovky. Na svoje nehty jsem si nechávala dávat občas jen francouzskou manikúru, jinak nic. Na gelovky uvidim, ale převládat bude určitě klasická jednoduchá francouzská. Sama si nedělám nic, jsem na to nešikovná.
Odpovědět
Ahoj, gelovky vřele doporučuju, když se udělají dobře, je to super, vydrží i 5 týdnů aniž bys na ně musela sáhnout,nemůžu si je vynachválit. jdou udělat i úplně krátký.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?