Menu Forum

Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

20. led 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
markitka
Registrovala se 4. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1989 příspěvků a 2 alba. Region Náchod.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V obřadní síni Nového Města nad Metují, Region Náchod
fotoportrét
fotoportrét
markitka
Registrovala se 4. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1989 příspěvků a 2 alba. Region Náchod.
 Ahoj Verusa, vítám tě mezi námi učitelkami a asistentkami emoticon
Taky jsem jednu dobu chtěla pracovat jako učitelka v MŠ, ale pracuji jako učitelka na ZŠ pro děti s poruchami chování emoticon
2. bře 2010 ve 21:35  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
    Region Cheb
 prominte, že Vám do toho vstupuju, ale markitka pro děti s poruchami chování to je obor Speciální pedagogika nebo se pletu a máš na to ještě nějaký konkrétnější?
2. bře 2010 ve 22:14  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 Ano je to obor Speciální pedagogika, ale do toho pak musí být i učitelství buď pro 1. nebo 2. stupeň (aprobace), aby člověk mohl učit. Já zatím studuju
3. bře 2010 ve 13:07  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 díky, já právě uvažuju že začnu ještě studovat obor Speciální pedagogika a učitelství, tak mě zajímá kde pak můžu s timhle zakotvit emoticon
3. bře 2010 ve 14:04  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
    Region Litoměřice
 Verusa ahoj. Ja ucim aj - soukrome. Deti i dospely. Ti prcci jsou v nekterych vecech mnohem lepsi, ale je to snima teda extra zahul emoticon
3. bře 2010 ve 14:12  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 Já specku studuju v Praze na soukromé (UJAK), protože na státní je nával a měla jsem problém se tam dostat..Tady k nám mají i jiný přístup.. emoticon
3. bře 2010 v 15:14  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
Registrovala se 20. prosince 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3877 příspěvků. Má 48 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
Registrovala se 20. prosince 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3877 příspěvků. Má 48 přátel.
 Ahojky emoticon

fili: Prcci jsou určitě náročnější než dospělí, ale zase je to s nima taková hezčí práce ne? emoticon
3. bře 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 nunacek: jsem spis myslela prcci a vetsi decka. To mi asi spis vyhovuji ti mensi, kteri jsou ve vetsine pripadech (jasne ze ne vzdy emoticon ) takovi bezelstni a nadseni. I kdyz jsem zazila, ze umi byt pekne hnusni taky. kdezto s tema puburtakama si treba pokecas (anglicky myslim), nemusi ty hodiny byt tolik akcni (coz mne - klidnemu cloveku - uplne nevyhovuje), ale jsou obcas schopni ti/ostanim udelat/rict vazne hnusny veci. Az z toho zustava rozum stat. Ja to beru ze svyho pohledu, kdyz pro me je lehci ucit maly decka, ktery maji k dospelakum jeste malinko autoritu, nez si tvrde vydobyvat autoritu u velkych, coz mne nejde emoticon . takze se mi s nima pracuje podstatne lip, i kdyz jsem tedy po te hodina pak absolutne vystavena emoticon . Kazde ma neco do sebe. A u dospelych tam pak jde o uplne neco jineho.
3. bře 2010 v 16:24  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketd
3
Registrovala se 18. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
marketd
3
Registrovala se 18. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 Ahoj, holky, taky začínám učit na ZŠ - angličtinu 4. - 9.tř. Já se zase "děsím" těch prcků, třeba právě proto, že s nima asi tolik anglicky konverzovat nemůžu a spíš budu muset připravovat akční hodiny...možná se mýlím?
3. bře 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 marketd: ja jsem taky pres aj! emoticon Ale neucim na skole, ale spis kurzy, nebo soukrome. Mas ukoncene studium? Mela jsi uz praxi? S timhletim mam zkusenost z praxe akorat, plus prcky, co mi sem chodi po dvou, jednom (coz je neco jineho). Ted musim pryc, pak neco napisu a rada si o tom pokecam. Zatim treba napis neco o svych zkusenostech emoticon
3. bře 2010 v 16:47  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketd
3
fotoportrét
fotoportrét
marketd
3
 filipovi: jsem čerstvá absolventka mgr. na češtině, nicméně teď budu učit i tu angličtinu (mimo jiné i "díky" tomu, že mám roční jazykovku, mnohá doučování a učení soukromých osob a pak léta praktické aj ze zaměstnání).
I na těch soukromých lekcích, kdy jsem učila hlavně středoškoláky jsem vymýšlela různé jednoduché hry, pexesa, domina, kostky... Měla jsem tak pocit, že je to víc baví, že se nenudí.
Avšak, právě tyhle hry a akčnosti jsou strašlivě náročné na přípravu a hlavně na organizování té hodiny. Uf emoticon Taky je nevýhodné, že začínám učit skoro na konci školního roku, přebírám třídy po jiném učiteli, takže se teprve postupně seznámím s úrovní žáčků, s tím, zda mi budou vůbec rozumět, když jim řeknu good morning atd. Přesto jsem nadšená, hlavně vděčná za tu možnost emoticon měla bys nějaké tipy do výuky? Rady, "jak na ně"? Kujííí
3. bře 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 fili: Jasně, každý věk má své pro a proti emoticon
3. bře 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 Vítám další členku emoticon

Já učím jak malé, tak i velké a radši mám ty velké, i když to jsou darebáci (ne všichni samosřejmě)..
3. bře 2010 v 17:41  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 Také vítám marketd emoticon Určitě i dospěláky baví učení hrou emoticon
3. bře 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 marketd: nejlepsi by bylo domluvit se s tou vyucujici, co odchazi, jestli by ses mohla prijit na par hodin podivat, pak se mnohem lepe navazuje. A mas pravdu, ze ty pripravy trvaji silene dlouho, protoze prcci neydrzi dlouho pri jedne aktivite. V tomhle jsou jazyky dost specialni, tak se muzou decka doslova vyblbnout. Nejlepsi hodiny, co jsem zazila, byly ty nejnaslapanejsi, kdyz to "litalo", ale to se neda taky vzdycky co ... emoticon Ale je fakt ze zkrotit je, to je sileny. emoticon Tam bych si v zivote nedovolila prijit nepripravena, protoze to by me ta lvicata roztrhala na kusy emoticon . Jakmile jsem treba jen pul minuty hledala v poznamkach, tak stoupla hladina zvuku o 100% emoticon . Nejvic mi pomohly naslechy. Nastesti mi vzdycky vsichni vysli vstric, kdyz jsem se chtela na par hodin podivat. Ale ja mam kamosky ucitelky, takze tam to neni takovy problem. Poslu ti par svych oblibenych odkazu na nejaky aj weby (ne vsechny jsou ale pro deti). Jooo, budes mit zahul emoticon, tak nastesti mas ucebnice. Jaky vubec mate? Tezky je najit kompromis mezi zabavou a drcenim. Tam je desne frustrujici, jak ty pokroky jdou pomalu , nebo se zda, ze postupujou, ale za tyden ti jsou schopni tvrdit, ze to nikdy neslyseli. Drzim palce.
3. bře 2010 ve 22:14  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketd
3
fotoportrét
fotoportrét
marketd
3
 Mně se zase líbí, že s těmi staršími se dá jakž takž o něčem anglicky poklábosit, u těch malých tomu tak, bohužel, není. Zatím. Teda, alespoň já mám takovou zkušenost - holt, nejsem v anglických školičkách, ale v echt české škole, kde jde dětem anglina jedním uchem tam a druhým ven. Přesně jak říká filipovi - jde to pomalu
4. bře 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nevestapetulka (29 r.)
10
Registrovala se 17. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1230 příspěvků a 1 album. Má 10 přátel. Region Liberec.
  • Svatba byla 4. srpna 2012
    Jablonné v Podještědí, Region Česká Lípa
fotoportrét
fotoportrét
nevestapetulka (29 r.)
10
Registrovala se 17. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1230 příspěvků a 1 album. Má 10 přátel. Region Liberec.
  • Svatba byla 4. srpna 2012
    Jablonné v Podještědí, Region Česká Lípa
 Přidávám se k vychovatelkám. Dělám vychovatelku v Liberci na část. úvazek a mám v družině druhou třídu..
4. bře 2010 v 11:22  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 marketd: Máte krásný fotečky ze svatby emoticon Podzimní svatbičky jsou krásné emoticon

nevestapetulka: Vítej emoticon
4. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 nevestapetulka: Vítej mezi námi emoticon

Tak v úterý mě čeká pohovor s jedněmi rodiči, vůbec se na to netěším emoticon
4. bře 2010 v 15:05  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 Marki: A o co v pohovoru půjde? Něco vážného?
4. bře 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 nevestapetulka: ahoj emoticon Jak ti to s nima jde? Mas nejaky oblibeny hry nebo je spis nechavas radit?
markitka: to ti verim emoticon Tak si radeji predem promysli nejaky argumenty a tak. Oni obcas nekteri rodice, kdyz jde o jejich ditka, at uz udelaji jakykoliv prusvih, tak nevidi a neslysi. Ale treba budou tentokrat "normalni" a rozumni rodicove ... emoticon Blby je, ze tady je furt zakoreneny ten stupidni pocit, ze ucitele jsou za kazdou cenu proti rodicum a ze si proste rodic musi sjednat poradek, misto toho, aby se obe strany snazily o spolupraci, protoze to jedine funguje! emoticon Vetsine ucitelu jde o dobre tech deti, ale bez spojencu nemaji zadne paky. emoticon Stejne tak jako ja bych si nedovolila podkopavat autoritu rodicu, byt si o nich myslim sve, tak by bylo nejlepsi, kdyby se to nedelo i opacne - ale to vidim treba u nasich, jak jsou vsichni ucitele blbi. Bratr je v osmiscce, je to pekny kvitko rozmazleny, nezodpovedny (za vsechny jeho poznamky a dutky muzou ostatni emoticon ). Kdyby nasi rekli aby zavrel klapacku, prestal si stezovat jak si na nej zasedli a prestal vyrusovat, jinak bude mazec, tak to neudela .....
4. bře 2010 v 16:39  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 Tento klučina je ve 3. třídě ZŠ praktické (měl by být už v 5. tř.). Nejde o žádný vážný problém, ale je dost hyperaktivní a má LMD. Je mu 10 skoro 11 a jeh rozum. schop. jsou tak na úrovni 6ti letého dítěte..spolužačce říká miláčku, plácá ji po zadku, apod..už si na to byla stěžovat i její matka a vyvrcholilo to teď tím, že jsem mu musela napsat poznámku do notýsku a na to se pozvali rodiče..V ten den byl dost roztěkaný, rozjetý, odbýval práci, no prostě hrůza..Tak jsem to napsala do toho notýsku a pak nato volala jeho matka..ale chtějí mluvit i o učení a o tom sloučení, které u nás proběhlo..Znám se s nimi osobně, nejsou o moc starší jak já, ale stejně se mi do toho moc nechce..
Doufám, že to není moc zmatený emoticon
4. bře 2010 v 16:49  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 ted jsem zapomnela jaky slouceni probelho? emoticon spolupravujete nejak s jeho lekarem? (psychologem - predpokladam, ze ma i nejakou lecbu ne)? Tak snad se vam to podari nejak spolecne vyresit. emoticon
4. bře 2010 v 17:01  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 Psala jsem tu o sloučená naší školy se střední školou emoticon
4. bře 2010 v 17:04  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 Marki: Tak to asi moc příjemné nebude, tak přeju pevné nervy! emoticon
4. bře 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 se stredni? a sakra ... emoticon Ja vim, zes o tom psala, ale jen jsem nepostrehla o ktery skoly jde.
4. bře 2010 v 17:10  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 martikta: no a jak to tam po tom slouceni tedy vypada? Je to velky problem?
4. bře 2010 v 17:11  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 Je to střední pro takové ty naše děti..zatím to jde, jen naše bývalá p. ředitelka má víc práce než za svého ředitelování..akorát se všemi papíry se musí letět přes půlku města, nejsme totiž v jedné budouvě..
4. bře 2010 v 17:23  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 aha. Ja myslela s nejaou odbornou stredni nebo ucnakem, ale pokud tam pak vetsinou jdou ty decka od vas, tak to jo. Jsem myslela, ze to bude komplikovanejsi
4. bře 2010 v 17:25  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 No, nikoho z nas to ale netěšilo a netěši..dětí máme dost, problémy žádný, tak nikdo to sloučení nepochopil..
4. bře 2010 v 17:33  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš