Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Jééééžiš, pardon za hrubky :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já domů zvířata nechci (manžel má povolené jen rybičky :-D ), takže naštěstí nemusim řešit chlupy, zápach, fleky, apod...
Odpovědět
nunacek: takze ted mas co se te prace tyce uz pred sebou posledni cast, je to tak? ten hnusnej gauc ma jedinou vyhodu - velky ulozny prostor pod sebou. Mame tam kufry a podobne neskladne veci, ale posledni dobou mi cim dal tim vic vadi (ten gauc). Je fakt, ze pes nam to tu hodne znatelne zdevastoval - ve vsech pokojich poskrabana omitka, dve roztrhana lina, okousane dvere, botnik, policka, sem tam nejaky neuhlidany kousanec do noh od stolu apod ... :-N Tady mi to ale nevadi - vse je tak stare, ze je to jedno.
Odpovědět
Profilova fotka
fili: Ne ne, jsem teprve v začátcích práce ;-) Psát ji začnu až budu mít schválený výzkum.
Odpovědět
aha =-) tak to jsem to nejak popletla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fili: No kéž bych už měla práci hotovou... :-D Ale to si ještě počkám.
Odpovědět
to uz si taky rikam, dost dlouho :-N . Memu dedovi se to nejak nezda. Furt se me pta, kdy uz budu konecne dostudovana. On porad jeste zije v te virtualni realite, kdy se VS studovala za vyhradni podpory rodicu a vystudovala s div ne v predterminu :-N . Ne, ze ted by vsichni studovali VS pri praci, ale minimalne polovina lidi, co znam to tak dela --- a to dedeckovi nedochazi a ma me za nejakou podivinku a flakacku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mně zas okolí říká "věčná studentka". Spíš by chtěli, abych šla hned na mateřskou a ne dál do školy. No ale oni ty dluhy za nás nezaplatí a dítě za nás živit nebudou, takže tyhle jejich řeči fakt "miluju" ]-(
Odpovědět
Uff, tak jsme dnes trochu s tou DP hla...ale teda vyplodit něco, to byla síla. Snad zítra bude líp. Radu: jednou dostuduješ, ale věřím, že řeči nějakých lidí asi hodně lezou pod kůži. Mně to naštěstí nějak nikdo neříkám, v podstatě už jsem taky měla být dle standartní doby studia ukončená...a ono ne :-D :-D Nedělej si z toho hlavu, dělá to opravdu spousta lidí, někomu se to vbyplatí i finančně (viz já :-) 8-) Neřeším to, ale je fakt, že už bych to chtěla mít taky za sebou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) renat: Jak jde DP? Já si vypracovávám okruhy ke státnicím, zrovna teď dělám Náročné životní situace z hlediska patopsychologie. A u toho čučím na filmy :-D Zkoukla jsem 27 šatů, Venkovský učitel a teď mi jede Management ;-)
Odpovědět
Ahoj ;-) Nunacek: jak si tu otázku napsala, hned se mi vybavilo, jak jsem se jí učila ke státnicím. DP se zase zpozdí, ale snad jen o den, jinak to jde, U mě totiž katastrofické scénáře neskončili, včera mi kleknul notebook, nejde proud do baterky, takže je hned vybitý a nabije se jen když držíme PC a šňůru..mě už poléval pot, že je vše ztracené, ale snad si s tím poradí. Odnesu to dnes hned do opravy. Teď píšu na poslední "šťávu", co jsme včera nabili..ale aspoň jsem si vše přetáhla na flashku a můžu to kdyžtak dělat na manželově notebooku. Jinak Kuba konečně usnul, má už 3 dny hodně ubrečené období, snad to brzo přejde, nic ho nebaví, nezabaví se...úplný obrat. Ať jdou otázky hezky od ruky:-) Z těch filmů znám jen Venkovského učitele... :-| Já ám puštěneého Slavíka 1984 :-D :-D běží to na jedničce.
Odpovědět
Profilova fotka
Já už se to taky kdysi učila ke státnicím, ale potřebuju to v PC formě, abych to mohla poslat holkám, se kterýma se dělíme o vypracovávání okruhů. Mám to ze starých státnic jen v tištěné formě, takže to přepisuju jak magor 8-( a doplňuju do toho ještě nějaké info, aby to bylo podrobnější. Tak to máš teda opravdu smůlu s tim notebookem. Hlavně, ať ti to brzy spraví. A přeju, aby u Kuby zas nastal obrat k lepšímu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojte, omlouvám se, že Vám sem lezu, ale pořád mi leží v hlavě, že bych se pedagogice začala víc věnovat - tedy ráda bych jí od září začala studovat, možná i té speciální, proto uvítám jakékoli rady od Vás zkušených ;-) navíc možná bych mohla pracovat jako asistentka pedagoga - tak uvítám i bližší informace k tomuto, nejste tu přímo některá, která se tímto zabýváte, co je konkrétní náplní - děkuji
Odpovědět
brumdinka: ty obory, co uvadis nejsou moje specializace, tak ja neporadim (ja jsem pres AJ), ale holky, az sem zavitaji, urcite neco poradi ;-) Asistentky tady u nas pobiraji ale zalostne male platy bez vyhlidek na lepsi casy |-| , tot muj nazor. ja jsem vcera utracela :-p Budu mit narozeniny, tak jsem si koupila nejake pekne veci. Ale to, pro co jsem sla, jsem nenasla. Chtela jsem nejaky fakt krasny a elegantni svetrik, ale ten jsem nenasla. Ale zato jsem narazila na jeden uzasne ujety, tak alespon ten jsem vzala :-D . Je tmave modry, nahore na rukavech nabirany a ma pres prsa svetle zelene puntiky a jedno cervene jablicko :-N . Pak jsem hledala nejaky krasny stribrny, nebo zlaty sperk (z bileho) s barevnyma kaminkama - ne privesek,ale nahrdelnik, ale nenasla jsem. Meli treba krasny, ale jen s pruhlednejma kaminkama, a to mi prijde strasne nevyrazny.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak volno skončilo a zítra zas hajdy do práce... Dneska jsme se vrátili z 3 denního výletu. Byli jsme v Krkonoších. Ubytovaní jsme byli ve Vrchlabí: http://www.hotellabut.cz/ Kromě Vrchlabí jsme prošli i Špindlerův Mlýn, Hořice a Pec pod Sněžkou, kde jsme byli i na Sněžce. Moc jsme si to užili x-) Fili: Občas je potřeba ty peníze trochu rozfofrovat :-D Kdy budeš mít narozky? A co dostaneš od manžela? Víš nebo to bude překvápko?
Odpovědět
nunacek: Krkonose jsou krasny! Jedny z nejkrasnejcich hor u nas. Zvlast na ajre jsou uzasny! Ty zakrsly stromecky na Snesce, vypadaji tam jak z nejakych severskych zemi. :-) Narozeniny mam 28. Dostala jsem netbook, ale to pry neni k narozeninam - prej ze jsem to potrebovala. A manzel nema rad, kdyz clovek vi, co dostane. myslim, ze mi chce koupit nejaky sperk, ale jeste mu zadny nepadl do oka. To jsem si i prala. Tak uvidim, co nakonec vybere ... Jsem zvedava, a darecky se tesim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fili: Na Sněžku se chystáme ještě i na jaře nebo v létě, protože teď jsme bohužel nevychytali počasí :-( Bylo tam zataženo, mlha, nic nebylo vidět. A kolik ti bude?
Odpovědět
my jsme tam pred asi 4 lety byli na nejake klubove chate pod Snezkou a udelali jsme vylet na vychod slunce. takze jsme parta deseti lidi s jen dvema celovkama klopytali nahoru v uplny tme. Dosli jsme tam vcas, ale jak rikas ---- byla takova mlha, ze enbylo videt na krok a tak jsme po hodine stepovani na spici Snezky usoudili podle svetla, ze slunce uz vyslo a sli jsme zase zpatky :-D :-D to byl pekny dobrodruzny, ale nepovedeny zazitek. bude mi 25. Uz tu strasim 1/4 stoleti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jee, víkend v Krkonoších, taky bych jela.. :-) Za to příští víkend bideme v Adršpachu, tak se těším na odreagování :-) Na Sněžce jsem ještě nebyla a to to nemám ani daleko..snad letos :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.penzion.aitom.cz/ tady budeme my.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fili: takže polokulaté ;-) No, to už mi dávno není :-( Marki: To ubytko vypadá pěkně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neznáte holky nějaké ubytování v jižních Čechách - v Českých Budějovicích, v Jindřichově Hradci nebo v Českém Krumlově, co byste mohly z vlastní zkušenosti nebo zkušenosti někoho známého doporučit?
Odpovědět
Profilova fotka
To bohužel neznám.. Je to tam moc pěkné, už jsme tam byli..
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem byla v jižních Čechách naposledy na základce. Manžel taky jako malej, takže tam na jaře chceme zajet na víkend x-)
Odpovědět
Krumlov je krasnej! Jezdime tam kazde leto, mame tam pribuzne a taky tam vetsinou projizdime na lodi ;-) . Ale neporadim -- jelikoz tam vetsinou zavitame, kdyz jsme na vode, tak spime ve stanu :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
fili: No my jednu stanovou "dovču" budeme mít v létě, takže na jaře chceme "normální" ubytování :-D
Odpovědět
Holky ahoj. Nun: v ČB jsme byli ubytovaní přímo u autobusového nádraží, je to takový na pohled nevzhledný paneláček, ale vevnitř je to moc pěkné, takové buňky, garzonky, každá se sprchou a wc, myslím, že se to jmenuje Ubytovna u nádraží,...nebo tak nějak :-) Mají i www. Já momentálně vybírám nějaké ubyt. pro sebe a manžela na tu naši pidi víkendovou dovolenou někde kolem Mikulova, láká mě Pension U sluníčka :-D Jenže majitelé nemají v nabídce zrovna moc fote....
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Díky za typ. Nevypadá to špatně, ale je tam jedna koupelna pro 2 pokoje a to nechceme, chceme mít koupelnu pro sebe. Ale objevila jsem jeden penzion a zatim vede na celé čáře před ostatním, co jsem našla. Jinak do Mikulova jezdí manželovi rodiče na ty květinové dny a letos chtějí, jestli pojedeme s nima, tak uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
Já se těším do toho Adršpachu, že na chvíli vypnu.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky už bych zas někam jela :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?