Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
renat: to je ten hotel v centru ne? Takovy ten vysoky panelak (ale neboj, vevnitr je urcite dobry). Opravovani zatim jde, ale zadne perly zatim nepadly :-N Jednoho cloveka mam uz skoro hotovyho, ale mezitim jsem jeste mela predcasny obed a tak ...
Odpovědět
Radu: jojo, to je on, dle obrázku: http://www.hotel-bohemia-usti-nad-lab... Pokoje vypadají dobře, taková klasika, a cena normální (ve Vladimíru je 2,5 větší). Já už jsem taky po obědě (cos měla?), ať to jde od ruky...:-)
Odpovědět
chodim pred úraci do nekuracky kavarny s internetem a vetsinou si davam nejaky syr s kasi, nebo palacinku - ej to kavarna takze vari jen podobne rychlovky. Vladimir je zbytecne nobl. Byla jsem tam na UJEPackym plesu a ceny teda desny. Ale na uvitanou jsme dostali chlebicky a moje charismaticka kamaradka vyskemrala asi plato dalsich :-N -.
Odpovědět
uf, vda opraveny, ale to nejtezsi ma teprve ped sebou. Zacinam ve tri, ale ted radeji encham opravovani a jdu na pripravy. Budem delat velke opakovani, tak musim pripravit otazky. A spojily se mi dve zacatecnicky skupiny, tak musim vykoumat, jak budem postupovat, kdyz jedni jsou v lekci sest a druzi ve ctyrce ... =-)
Odpovědět
ty jo, tak dneska byl ale desnej den! Od pul 11 jsem opravovala ty prace, az do dvou, to jsem se pripravovala. Na jednu hodinu jsem uz pripravu nestihla a ta byla teda hrozna ]-( :-S . Varila jsem doslova z vody, aktivity jsem mela tak na 20 minut, nastesti jsem mela jeden spasnej napad, kterym jsem par minut zaplacla, ale ostatni byla katastrofa. teda takhle blbou hodinu uz jsem dlouho nemela :-( Musim jim to chudakum priste nejak vynahradit. Byvala bych delala neco z ucebnice, ale zrovna to byla ta spojena zacatecnicka skupina a tam jsem nevedela, jak navazat a kde zacit ... A se zacatecnikama si moc nepokecate, ze jo :-N . U pokrocilejch je vzdycky zachrana nadhozeni enjakeho tematu a o tom si povidate ... ale tedy to nejde. Taky jsem z toho ted uplne zdrcena :-N ...
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím Vás...tak co říkáte na ten sníh? U nás hotová Sibiř, taky už jsme měli auto v závěji a manžel se nemoh dostat do práce...Ráno v 5 tam zahučel, tak jsem celý den trnula, jestli už dojel a auto vyhrabali..ten den se mi pak v ŠD při sáňkování jeden chlapeček po.. (ta horší varianta :-p ) tak jsem se pak málem i já po.... :-N No hrůza, k tomu ke všemu jsme v šatně s koleginí zapomněli jednoho chlapečka, takže nepříjemnosti s matkou... fakt den blbec a dnes? Celý rok se my i děti těšíme na vystoupení jedné skupiny, co jezdí po školách, bude zítra, ale 2 sestry to nemají zaplacené, takže nemůžou jít a můžete hádat, kdo je bude ve třídě hlídat, třídní učitelka? Nene, já!!!! Tak jsem přímo nas.....á No prostě týden na nic..... :-( Snad se vy máte lépe.
Odpovědět
allie: jejej. Tak to vubec nezavidim |-| Mela byses radeji uz zachumlat do perin a jit spat, aby se nepodelalo jeste enco jinyho :-N . U nas dnes snih tal, ale svitilo slunicko, tak jsem rada, i kdyz jsem skoncila v pul sedmy, takze ze slunicka mam houby. No a ted jsem zas uplne mrtva, ale musim se donutit delat dipmlomku :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) fili: Jak jde diplomka? A už jsi se trochu "zotavila" z té hodiny, jak jsi ji popisovala 2.2. v 19:17? allie: Sníh už mě pěkně štve!!!! ]-( Já ho mám ráda jen na horách :-D Jinak koukám, že jsi fakt měla den blbec :-| Snad už je to teď lepší ;-) Já musim trochu předělat strukturu RP, protože prý ji mám moc obsáhlou 8-( Takže budu zkracovat, ale to znamená toho hodně pozměnit, protože mi to naruší můj původní záměr, ach jo 8-(
Odpovědět
nunacek: no radeji se neptej :-N . Vcera jsem byla grogy po praci, vypsala jsme si dve citace a sla spat, ze to dozenu dnes, ale dali mi tri hodinovy supl. Bylo to docela divoke, protoze jsem mela minimum casu na pripravu =-) , ale nastesti jsem mela materialy naskenovane v pocitaci (nosim s sebou porad notebook). Pripravila jsem 4 delsi aktivity, cteni apod. Ale nemohla jsem pouzit ani jednu, protoze jsem si myslela, ze budou pokrocilejsi a oni nebyli :-N , takze imi zbyla mprovizace - tentokrat absolutne uspesne. No, z te uterni hodiny mam porad spatny pocit, protoze se musim snazit, aby to bylo priste o dost lepsi, ale nevim jak to provest, kdyz jsou tak hloupe slouceni ... (zatim jsem nevymyslela zadnou pripravu). nunacek: Alepson uz mas vice mene jasno, jak se to ma vyvijet
Odpovědět
Profilova fotka
fili: Tak to je dobře, že se supl vyvedl ;-) Tak už mám hotovou zkrácenou strukturu RP, jestli mi ještě napíše, že to je pořád dlouhé, tak už teda nevim 8-( Mám na vás holky, co studujete Bc. nebo Mgr. otázku, jestli nevíte, zda v roce 2008 nebo 2009 vyšla nějaká zásadní nová knížka ze speciální pedagogiky? Na netu jsem nic nenašla.
Odpovědět
netusim =-) . Ja se ucila z moc pekne publikace vydane u nas na UJEPU jednim ucitelem (ale uz drive), co v podobnych zarizenich pracuje. Porad ji mam, pokud bys chtela, klidne ti ji zadara poslu, mne uz je k nicemu. Byl to takovy uvod - zakladni veci, pekne srozumitelne napsany. Ale treba by se neco hodilo. Jmeno uz jsem ale zapomnela bohuzel. Jestli chces, posli mi do IP adresu a ja ti to poslu, uz to snad nebudu potrebovat.
Odpovědět
Profilova fotka
fili: Díky za nabídku, jsi hodná. Ale pokud jsou to fakt ty hodně základní věci, tak toho mám doma hodně. Mám doma snad milion knížek ze specky, půjčovala jsem si z knihovny málokdy, většinou jsem si to všechno kupovala, ale končí mi to všechno rokem vydání 2007. Takže bych potřebovala vědět, co vyšlo 2008-2009, ale na netu jsem nikde nic nenašla :-(
Odpovědět
Článek se načítá
dobre, je mi jasne, ze ted potrebujes hodne specializovane knizky. A co prave nejaka ta skripta? Hledala jsi i ta?
Odpovědět
Profilova fotka
Hledala jsem i mezi skripty ;-) Ale na MU se "hraje" spíš na knížky než na skripta. Za celých 5 let jsem v podstatě měla snad jedny nebo dvoje, jinak jen samé knížky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky.. Tak nám začaly jarničky :-) dostala jsem studijní volno, tak jsem ráda, že mohu být s tou rukou doma :-)
Odpovědět
to mas dobry, ja si ted ani neuvedomuju, kdy je mame my :-N . Musit to byt ale taky nejak brzo. Vcera mi (TUK TUK) docela to psani slo, asi jsem si konecne odpocinula od prace. markitka: jak se ma vubec pejsek? Hodne zlobi? Ten muj mi tady ted zase znicil dalsi hracku, ma desnou spotrebu - misto aby si hrala, tak to znici 8-( . ale od obalu na notebook a moji reflexni mysky na batohu jsem ji nastesti odehnala, to by me mrzelo vic.
Odpovědět
tak dneska musim dat pauzu s diplomkou a musim vyresit tu hodinu zacatecniku. Trochu jsem to vymyslela - vezmu ten material z tech dvou lekci z jiny ucebnice, aby ti, co uz to meli neremcali (a jako ze yb remcali). A mezitim se vykaslu na ucebnici a budeme delat gramatiku dopredu ... ja jsem na ty zacatecniky hrozne slaba |-| , vubec nevim jak na ne - jako kdybych zase uplne zacinala, to je hrozny, pritom ucim pres pet let :-N ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Marki to se máš, my máme jarňáky až od 15.2.... fili: A nemáš někoho, s kým by ses o těch začátečníkách mohla poradit, jak na ně?
Odpovědět
Ahoj, vy máte ty prázdniny teda brzo :-) To já si ještě počkám....
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Kdy máte vy?
Odpovědět
nunacek: uz jsem se ptala kolegyne, se kterou kamaradim, ze bych se prisla podivat, ale zadne zacatecniky ted nema. ma je jedna nova kolegyne, ale tu je mi blbe prosit - preci jen je to hodne neprijemne, kdyz tam nekdo okouni. Jeste bych mohla poprosit sefovou, ale ta je ted hrozne zaneprazdnena a ani zrovna nechci, aby se na me divala. Nejradeji bych byla, kdyby se ta kolegyne mohla prijit podivat, ale je z jineho mesta a ten den neuci :-| . Proberu to o vikendu na chate s kamaradkou ucitelkou, ale ta zase uci na skole decka a to je neco hodne jineho. Nakonec mi aso stejne zbyde ta sefova, nebo se opatrne zeptam te nove. Uaa. Dnes mi volal tatinek jednoho studenta, jehoz hodiny padly ve jmenu meho studijniho volna, asi si o tom chtel "pokecat". Vsimla jsem si toho az ted po osme, tak mu musim zavolat zitra, ale vubec se na ten rozhovor netesim, je to takovy "od rany" tatinek |-| . Tyhlety situace zvladam hodne spatne, jeste ze je to alespon pres telefon (snad za mnou nepujde do prace :-N ). Jak tyhlety nespokojene rodice zvladate vy?
Odpovědět
renat: TFUJ TFUJ TFUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! drzime pesti!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Renat, držíme pěsti! :-) Fili, je hodná, mně kouše občas kytky. teď ji odnaučujeme do postele a docela se daří :-) Alie a Nun: Až teď jsem si všimla, že máte stejný datum svatby, akorát Nun o rok později :-) Fili, u nás nakonec jedná s nespokojenými rodiči p. ředitelka, chodí většinou hned za ní..
Odpovědět
Profilova fotka
fili: My nespokojené rodiče nemáme, tedy já ve třídě ne, protože 5 dětí je z ústavu a jedno dítě má sice rodiče, ale ti jsou v pohodě. Tak jakpak asi válčí Renat... Držim palce jak vzteklá :-D Marki: Jo jo máme to s Allie přesně rok po sobě ;-)
Odpovědět
Ahooooj holky!!!! Mám to, jupí, hurá!!!!!!! Sice komise hrozná, ale je to za náma, jsem šťastná jak blecha, ještě diplomoví práce a finito :-) Děkuji všem za podporu!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Renat, jsi šikula!!!!!!!!!!Moooc gratuluju.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Renat: Supeeeeeer ;-) Gratuluju :-) A držim palce, ať je úspěšná i diplomka ;-)
Odpovědět
renat: tak uz jses taky Mg vid! jeste to posledni pismenko, sakra aby uz to bylo :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To mě čeká ještě běh na dlouhou trať k zomuto titulu...
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Neboj, ono to uteče a než se naděješ, tak jsi taky Mgr. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?