Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se mi tam nic nezobrazilo.. Nunacek: Ja tedy nevim, jake to je, moji rodice jsou spolu, ale takovy je život, hlavně, že jsou spokojeni s jinymi partnery.. ;-) A jaké bylo včera rozdávání vysvědčení??
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Díky ;-) Marki: No mamka je rozhodně spokojená, s přítelem bydlí a klape jim to, taťka vypadá taky spokojeně, i když jeho přítelkyně s ním nebydlí a bydlet zřejmě v dohledné době nebude. Včerejší rozdávání vysvědčení bylo pěkné, dětem jsem nanosila za odměnu spoustu dobrot, takže se pěkně naládovali, pak jsme měli diskotéku, tak byly dětičky spokojené :-) Co se týče fotek od Renat, tak já jsem najela normáně na koníka, našla její album a fotečky viděla ;-) Už jsem je chválila do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já její album ani nenašla.. :-( U nás to proběhlo tak v poklidu, poslední 2 hodiny se pak dívaly na DVD :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: To je divné. Tak jestli neměl koník zrovna nějaký "výpadek". Na co se koukaly na DVD? Já teď dolaďuju název posledních dvou podkapitol předposlední kapitoly RP a pořád nemůžu přijít na tu správnou formulaci, ach jo 8-( Pak musim sesmolit cíle RP, poslat to děkance a čekat, jestli se ji takto ta struktura bude zamlouvat.
Odpovědět
Profilova fotka
Malí se dívali na Princeznu ze mlejna a velcí na Wasabi..Sami si to vybrali.. :-) Určitě se jí to bude zamlouvat, neboj..já musím dát dohromady zadání BP, moc si s tím nevím rady..uvidíme..
Odpovědět
Ahoj holky :-) Nunacek: tobě jsem na otázku odpověděla do IP, snad to došlo, hlásilo mi to chybu, ale mám ji v odeslané. Jé holky, to jste nestihly ty fotky, protože já je nechávám jen chvilku, a pak album mažu, nenechávám veřejně fotky...nevím proč, nevěřím moc internetu. ale dám něco na rajče a pošlu odkaz :-) Jen co bude chvilka..já jsem totiž nenapravitelná, kromě učení jsem začala dělat poradce firmy (jedním z cílů je ekologická domácnost, čili prodej ekologicky šetrných výrobů na úklid, praní apod.). Jinak se učím o víkendu dodělám snad literaturu a pak už opakování... už jsem zas spíš ve stavu, kdy už to chci mít za sebou. Ještě je teda otázka, zda se tam dostaneme. Pokud by nasněžilo, byla ledovka, prostě silnice by nebyly moc průjezdné, asi bych nejela, s Kubou si to nelajznu, abychom někde zůstali stát...to by snad pochopili. ale jinak budu připravena v plné polní.
Odpovědět
Markitko: tak už BP, copak bude šmít za téma (jen hodně obecně), pokud to není tajné :-)
Odpovědět
Tak jsme se s manželem dohodli, že pojedeme raději den dřív a budeme na hotelu...ráno bychom vstávat v 5 a to má náš synáček ještě půlnoc, asi by to měl rozhozené.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Marki: Jéééé Princeznu ze mlejna mám moc ráda :-) A o čem chceš psát BP? Renat: Ano, IP mi došla, děkuju moc ;-) To je rozumné řešení přespat na hotelu, budete to míc krásně v klidu ;-) A ty budeš mít státnice za sebou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.. budu psát o kriminalitě dětí a mládeže..myslím, že to mám téma z oboru :-) renat, to je rozumné :-) a kdy máš ten den D? dnes jsem měla hrozný den! upadla jsem u nás ve městě na chodníku a mám zlomenou pravou ruku u lokte, takže ji mám celou v sádře :-( a to jdeme večer na ples, jsem na sebe zvědavá..
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Téééééda, zlomená ruka :-( Hlavně, ať tě to moc nebolí a ať to hezky sroste bez následků ;-) Na jak dlouho sádru máš? Kriminalita dětí a mládeže, to bude zajímavé téma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ples se vydařil, přišli jsme ve 3h :-) Sádru mám prý na 4-6 týdnů, ale ve středu jdu na kontrolu, tak uvudím..každý mi říká, atˇ jdu na město požadovat bolestné..bolí to jak čert A navíc je sádra těžká.. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Markitko :-. :-( To mě moc mrzí! Tos uklouzla na náledí? Je to te'd venku zrádný. Já už párkrát měla taky na mále,ale vždycky jsem to nějak vybalancovala. Ze zlomeniny mám úplnou hrůzu, musí to bolet jak čert....Jsi dobrá, že jsi zvládla ten ples, nebolelo tě to? Moje mamka měla před pár lety taky úraz, spadla na chodníku, nohu si zlomila na 3x, hned jí to šroubovali, za rok šrouby vyndávali, mylsleli jsme, že už nebude chodit...město to tak dobře uhrálo, že nedostala ani korunu 8-( tak snad budeš mít větší štěstí. My včera byli na oslavě 30tim švagrvé, bylo to ve větším stylu, rodinný oběd, potom bowling a nakonec diskotéka ;-) A zítra zase do práce.....
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Tak jednak na město, aby ti zaplatili odškodné za úraz a jednak to určitě nahlaš na pojišťovnu, u které máš úrazovou pojistku (jestli teda máš). Já jsem celý víkend léčila manžílka, bolí ho v krku, má rýmu, atd. Ale dneska jsme byli hrát poker :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To bohužel nemám a jssem kv.tomu naštvaná..a s tí městem nevím, nevím kam jít, zda mít svědky a tak.. Na plese mě to ani nebolelo a kyž jsme tancovali v páru, tak mi ruku podrželi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Tak to je blbé, že nemáš úrazovku. Já ji měla vždycky. Manžel ne, ale od doby, co máme úvěr ze stavebního spoření na rekonstrukci baráku, tak ji má "povinnou" spolu s životním pojištěním, takže to máme teď oba stejné (smrt, úraz, pobyt v nemocnici, trvalé následky, invalidita,...a na to vše jsou v rámci našich pojistek zdarma pojištěny i všechny naše budoucí dětí od narození do jejich 18 let). A platíme celkem málo, protože tu pojistku nemáme spořící. Tak zavolej na vaše městské informační centrum, ať ti poradí, jak máš postupovat. Bylo by škoda to nechat být...
Odpovědět
Ahoj holky...tak vás jdu pozdravit, než zas zasednu k učení. Marki: co to čtu, ach jo, to je mi líto. neměla už si nějaký pád letošní zimu (ale to snad byla jen naraženina...škoda že to taknení i teď). Ať se to brzo zahojí. A opatrně!!! S pojistkou to je škoda, určitě stojí za to jí mít, vím o čem mluvím.. :-| nunacek: co manžel? Už lepší? My zítra jdeme s Kubou na 3měsíční prohlídku a očkování. Strašně rychle to utíká...už je velký. Jinak dnes sejmuli v autě moji sestru a švagra, naštěstí to odneslo jen auto...ale je to hrozné, když si člověk uvědomí, že ho opravdu může kdykoliv někdo sejmout..navíc ten chlap měl v autě 6měsíční a 4leté dítě...nechápu...se budu bát jet i o ten den dřív :-(
Odpovědět
renat: ty jo, to je hrozny. Ja mam osobne z rizeni hruzu.Vsichni me do toho nuti, ale ja jsem z toho uplne vystresovana, protoze si moc dobre uvedomuju, cos e vsechno muze stat. ja jsem hodne spatna ridicka, k tomu staci pricist jednoho dalsiho spatnyho ridice a uz bych tu nemusela dlouho byt .... Zvlast, kdyz to clovek slysi ze vsech stran. Zrovna nedavno mi jeden student popisoval, ze mel velky stesti, ze se mu to podarilo uridit, ze jinak uz jsme si tu nemuseli povidat ... =-) a ja jsem vsechny fotky prosvihla :-N ... At se ti pekne uci!!!! Mne to jde pomalu, ach jo. Ale novina: od tohodle pololeti mam konecne ten mensi uvazek, tak doufam, ze se to podepise na stavu moji diplomky ;-) . Pojistku mame oba. Manzel mysli dopredu. Ja se v tom nevyznam, ale on nam zridil i sporeni na duchod, mame oba vyhodny studentsky sporici ucty s velkyma urokama, manzel ma velkou pojistku a ja ted uz vyssi. Hodne jsme se v tom ted stouraly kvuli pujcce. Vzali jsme si i financniho poradce a muzu jen doporucit, hodne nam poradil jak s penezi nakladat, kdyz jsme ted ti dluznici, abysme se nedostali do problemu. Samozrejme nejde vyloucit, ze se cokoliv podela, ale alespon nejak jsme zabezpeceni ...
Odpovědět
Profilova fotka
renat: Manželovi už je líp, tak snad se mu už z toho nerozjede chřipka nebo angína. Jo jo letí to, než se naděješ, půjde Kuba do školky :-D ;-) Ještě, že se sestře a švagrovi nic nestalo! A taky je dobře, že se nestalo nic těm v druhém autě! A čí to byla vinna? Dneska fakt člověk neví dne ano hodiny :-( stát se může cokoli, kdykoli. A na dnešních silnicích je to fakt o hubu :-| fili: Gratulace ke snížení úvazku ;-) Taky máme nastavené životky, aby odpovídaly úvěru na bydlení, aby nebylo tolik možností, jak se díky tomu dostat do maléru. Takhle víme, že kdyby se jednomu něco stalo, nebo měl trvalé následky po úraze nebo cokoli, tak že ten druhý nezůstane na vše bez koruny. Spoření na důchod ale nemáme, finanční poradkyně nám řekla, že to nemá smysl, že to je nevýhodné, že je lepší založit si víc stavebího spoření a ty peníze po ukončení dát na spořící účet, protože stát přispívá víc na stavebko než na penzijní.
Odpovědět
renat: to mas pravdu, ze to s detma hodne rychle utika. Vidim to na synovci. Chvili tu nebyli a najednou chodil, mluvil, a predtim jen lezl a vydaval zvuky. A najednou ej to uplne jiny clovicek. Clovek si s nim pokeca, ma ho neustale za zadkem ..... :-D nunacek: je dobre, ze jste nemoc podchytili tak brzy, takze to urcite bude mit lehci prubeh. Jo dekuju za gratulaci, hlavne doufam, ze to pomuze!
Odpovědět
Profilova fotka
No, každopádně jsem se poučila! ja o pojistce uvažovala už před vánoci, ale neměla jsem čas, no spíš jsem to pořád odkládala, za kámoškou, která to dělá zajít..a teď jsem na to doplatila.. :-(
Odpovědět
nunacek: toho chlapa, všechno uznal...ale o to nejde, já spíš nechápu, jak mohl jet s malýma dětma jako prase..... Markitko: určitě si něco dej, sice je samozřejmě nejdůležitější zdraví, a je lepší, když se nic nestane...ale když na něco přijde, každá kačka se pak hodí.
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Tak šup šup jít založit úrazovou pojistku ;-) Renat: Tak to taky nechápu, já tedy nechápu vůbec kdyý někdo jede jak prase, ať už veze děti nebo neveze, je to jedno, prostě nikdy by neměl člověk jet jako prase, protože na to vždycky může doplatit někdo nevinnej :-( ]-( Dneska se to opět potvrdilo. Moje kamarádka/kolegyně jela z práce domů a už byla ve vesnici, kde bydlí a jeden magor jak prase, nedobrzdil to a čelně do ní narazil! Naštěstí se nikomu nic nestalo, kamarádka má "jen" bolest na hrudníku od airbagů, ale auta to odnesla fest :-| Člověk fakt může jet opatrně jak chce a stejně to není nic platné...pak jede jeden blb a je to v háji... :-|
Odpovědět
Tak mám zopakován jeden okruh, německou lexikologii, docela dobrý :-) Nunacek: já to taky nechápu, je toho poslední dobou nějak moc...když se nic nestane, je to dobrý, ale když je to tragické...tak se mi chce brečet. OPravdu člověk může jezdit jak beránek, a stejně to nějaké hovado do něj napálí. Pardon ta slova....Ale kamarádce takhle ženská zabila přítele a taťku malého prďolky...kluci jsou narozeni stejně (jako její a náš Kuba, psali jsem si z porodních sálů....), je to měsíc...ženská blbá, měla zamrzlé okno, na 50 jela 90...a ona přežila...
Odpovědět
renat: to je vazne hrozne :-( . To se mi snad nikdy nestane, to bych snad neunesla. Kdy vlastne na statnice jdes? Pojedete pak hned domu s malym, nebo pujdete se spoluzaky nekam oslavovat?
Odpovědět
Radu: v to asi doufá každý... |-| Státnice mám 9.2. jedeme o den dřív a přespíme v hotelu, abychom nemuseli brzo ráno vstávat, on je Kuba docela spáč...navíc to bude víc v klidu. A pak pojedeme hned domů, ono my jsme se tk nějak roztrhali, takže jdu jen s jedním spolužákem z kruhu a ten bydlí kousek od nás, asi 6km :-) takže to oslavíme kdyžtak tady.
Odpovědět
tak doufam, ze te necha Kubik vyspat. Pevne nervy preju!!
Odpovědět
Profilova fotka
renat: To je hrozný :-( Jinak na 9.2. budu moc držet palce ;-) V jakém hotelu budete přespávat?
Odpovědět
renat: mam na tebe poznamku v mobilu, abych drzela palce :-p :-D ja jsem desnej sklerotik. Jsem si na sebe usila bic. Dneska uz to nezvladam, ale rano musim opravit asi deset "slohovych praci" mych studentu ]-( . Vubec se mi do toho nechce, jedna je alespon na dvacet minut (soude podle minulych praci, ty byly delsi a jedna mi zabrala at tri-cvrte hodiny :-. 8-( )
Odpovědět
Dobré ráno, tak očkování dobrý, teploty nebyly, ale mrzutý byl... Nunacek: Budeme v Bohemii, je to v centru, je zvláštní, že za pět let studia (a opravdu žádné rychloformy) vůbec nevím, že tam ten hotel je :-D :-D Radu: moc děkuji, doufám, že poznámka pípne, no když bys byla náhodou v Ústí, zajeď na germanistiku :-) A jak jde opravování?? Já se někdy u výtvorů mých žáků nasmála...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?