Menu Forum

Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

20. led 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
markitka
Registrovala se 4. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1989 příspěvků a 2 alba. Region Náchod.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V obřadní síni Nového Města nad Metují, Region Náchod
fotoportrét
fotoportrét
markitka
Registrovala se 4. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1989 příspěvků a 2 alba. Region Náchod.
 Ahoj holky!
Tak mám po zkouškách! Jednu za 2 a druhou se dozvím až za necelý týden, ale doufám, že jsem to dala aspoň za 3..
Jaký máte víkend? emoticon
23. led 2010 v 19:57  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
Registrovala se 20. prosince 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3877 příspěvků. Má 48 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
Registrovala se 20. prosince 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3877 příspěvků. Má 48 přátel.
 Ahojky emoticon
Marki: Gratuluju ke zkouškám emoticon
My jsme dneska vyrazili s bráchou a jeho přítelkyní ven, byli jsme na bowlingu, kulečníku, fotbálku...bylo to prima emoticon A před chvílí jsem dopekla mokré řezy s kokosem a jsou mňam emoticon Ale měli jsme s manžílkem každý jen jeden kousek, abysme se zas hned nerozežrali emoticon A zítra zas bude jeden kousek emoticon Donesla jsem taky ochutnat sousedům - tchýni a tchánovi a oblizovali se až za ušima emoticon
23. led 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
Registrovala se 7. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1454 příspěvků. Má 24 přátel. Region Svitavy.
  • Svatba byla 7. července 2007
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
Registrovala se 7. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1454 příspěvků. Má 24 přátel. Region Svitavy.
 Ahooooj holky emoticon Marki gratuluji ke zkouškám, určitě jsi ráda že to máš za sebou, já v pátek dělala písemnou z patopsychologie a taky jsem ráda a čekám na výsledky. Nuni: Tobě gratuluji ke kolaudaci, konečně je to oficiální bydlení i na papíře emoticon Závidím vám tu vůli držet diety, já mámsice váhu akorát, i bych mohla přibrat, ale chtěla bych dát pryč pár cm na pozadí,s tehnech a bříšku, postupně jem nabrala 10 kg asi za 3 roky a už to sama na sobě poznávám emoticon Jenže donutit se!!!!!! To teď píšu a jím čokoládu, takže asi tak s mou vůlí.... emoticon No na hubnutí jí nemám, alena učení ji asi posbírám,poněvač bych se chtěla co nejdřív přihlásit na ZK z HV, zpěv + hra na klavír 35 písní ve dvou tóninách, dirigování atd. Nechci to odkládat na letní prázdniny, prostě to půjdu zkusit a uvidím,tento pan profesor se zdá být v pohodě, ne jako ten minule, který řešil každý čtvrttón emoticon emoticon Jinaj musím sepsat do prvouky projekt, týkající se něajkého témata z prvouky 1.- 3. třídy, asi si vyberu domácí zvířata emoticon Jo a představte si, že od soboty jsme majitelé úžasné krásné a prostě boží ložnice emoticon V sobotu před obědem jsme se sbalili a vyjeli do Olomouce a dnes už nám stojí složená a čeká na první noc (bohužel jde Petr na noční, takže premiéra nebude společná)
24. led 2010 v 19:22  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
    Region Litoměřice
 nunacek: vy jste zkoladovali? to mi nejak uniklo! To je supr! vam zavidim emoticon .

marki: tak snad dobre dopadne i ta druha zk. Gratuluju ke dvojce. emoticon

allie: ja mam taky strasne spatnou vuli. Jim celkem zdrave, ale jsem hodne an sladky emoticon . Jedina moje vyhoda je, ze mam rada zeleninu a nemam rada mastne a smazene (i kdyz svickova, rajska - ty nejsou na prvni pohled tucne, takze mi jedou hooodne emoticon ). Geny mam blby, vsechny zensky z maminy strany jsou oplacany, z tatovy strany jsou zase vsichni kulicky. Takze manzela pripravuju na to, ze nebudu vecne krasna stihla (treba po detech), protoze na diety me neuzije ...

ja mela hodne akcni vikend, musim to dnes dohnat emoticon . V patek jsem byla na maturaku (ten retro ples). Bylo to pekny! a hned na to mela moje kamaradna oslavu narozenin. Takze dnes jsem dospavala. A ceka ma bohuzel jeste spousta slohovych praci na opravu emoticon . To mi zabere tri, ctyri hodiny urcite. Je toho pekny štos. ale ted si spis udelam kotel neceho povzbuzujiciho a vrhnu se na diplomku...
24. led 2010 v 19:40  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 allie: nemas vyfocenou tu loznici? Odkud mate matrace, nebo jaky typ mate? Nas to brzy ceka taky. V moji matraci uz je vylezela dira emoticon ... Ale novou postel chci az do novyho domu. Poustime v loznici na vychazku krysy, a kdyby okousaly novou postel, tak bych se asi picla emoticon . Kousat matrace je nastesti jeste nenapadlo.

nunacek: ja kdyz dostanu chut neco upect, tak si necham tak 4 kousky a zbytek rozdam porodine, aby me to nelakalo emoticon Bohuzel tchyne to dela taky tak, takze buchtam stejne neutecu emoticon emoticon
24. led 2010 v 19:46  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 Holky, díky, docela se mi ulevilo..ale ještě mě čeká praxe a dopsat zápočtovou práci, kterou po nás pan profesor chce dodatečně...

V práci šílíme kv. známkám..my je zadáváme do PC do školy online a samosřejmě jsou s tím potíže emoticon Mně se třeba uložila absence tak, že všichni mají nulu..takže musí nastoupit kolegyně, která je administrátorkou a vše dát dopořádku..snad to dobře dopadne..Jinak máme v záloze, že budeme psát výpisy a to ručně..MOžná by to bylo přijatelnější a rychlejší,.. emoticon

Máte v pátek taky volno, nebo musíte do práce? My máme výjimečně volno, ale o jarničkách nám volno nehrozí..

K dietám už se radši vyjadřovat nebudu.. emoticon Akorát lámu manžela, aby šel se mnou plavat..

Alčo, gratulace k ložnici emoticon My přemýšleli o novém gauči, ale nedopadlo to,protože jsme nevěděli co se starým gaučem a musíme šetřit penízky na nové rozvody do našeho autíka, které budeme muset nechat na jaře vyměnit..
25. led 2010 v 16:49  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 Allie, nevíš, jak se ma MMB aktualizuje?
25. led 2010 v 17:03  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 Ahojky emoticon

Allie: Gratuluji k ložnici! emoticon Jaká byla první noc? Já co se týče váhy, tak tu mám údajně ideální, ale taky jsem chtěla trochu ubrat cm. No za těch 14 dní šly dolů asi 3 cm v pase, takže nic moc. Teď už jim zas "normálně", tak uvidim, jak se to bude vyvíjet. Ale držet nějakou dlouhodobou dietu, tak bych asi umřela emoticon Není nad to moct si dát třeba pizzu emoticon

fili: jo jo už máme úředně zkolaudováno. Ještě kdyby tak už byli doladěný všechny detaily...

Marki: V pátek máme volno emoticon Jinak se těším na jaro, léto a podzim, až budeme zas jezdit na kolech, na bruslích, plavat, procházkovat, atd...Teď v zimě je to na prd, to toho pohybu tohoto rázu moc není emoticon Teda aspoň u nás ne... Kolik vás budou stát rozvody? Jaké máte autíčko?
25. led 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 Máme Škodu Octaviii 1.9 TDI a vyjde nás to kolem 9 tisíc, údajně..
U nás toho pohybu také moc není, chodily jsme s kamarádkou na skvoš, ale teď není čas, takže jsme čtvrt roku už nebyly emoticon Léto by už mohlo být, teď je nehorázná zima emoticon brrrrr
25. led 2010 ve 20:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 Holky, tak z té poslední ZK mám 1, ani nevíte jakou mám radost emoticon
26. led 2010 v 16:18  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 Marki: Velká gratulace k 1! emoticon emoticon Jsi šikovná emoticon No to je docela dost 9 tis emoticon Já ani nechci vědět, kolik by stály rozvody do našeho auta, doufám, že tolik ne...Ale nemusíme to ještě snad nějakou dobu řešit emoticon Mně přijde, že od jara do podzimu máme dost pohybu, ale v zimě moc ne. A chodit cvičit do posilky nechci.
26. led 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 Děkuji! My jsme to vypočítali předběžně..no, Oktávky jsou dost drahé na opravy..
26. led 2010 v 17:28  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
 Ahoj kočeny, tak hlásím že z patomám za jedna.
marki: jak aktualizuje? kdyžtak mi napiš, co konkrétně myslíš, ju.
26. led 2010 v 18:35  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 marki: To věřim, my měli předtim VW passat a to je na tom samém podvozku jako octávka a má i totožné součástky a když se nám zasek motor, tak oprava stála 30 000,- emoticon Takže jsme vše spravili a auto prodali, protože na takhle drahou údržbu jsme prostě nechtěli vynakládat peníze. A doufáme, že náš současný mazlik (tak říkáme autu emoticon ) bude bezproblémový a na údržbu ne tak drahý.

Allie: Moc gratuluju, taky jsi šikulka emoticon Chci se tě zeptat, nemáš náhodou nějaké materiály na tu patopsychologii v počítači?
26. led 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
 Mám něco na mailu, kdybys chtěla, přepošlu Ti to. Moc jsem to neřešila, protože mi to přijde jako specka a psychologie dohromady, a to jsem se už učila na SŠ i VOŠ takže jsem čerpala spíš z materiálů, co mám doma, ale holky z VŠ si něco posílaly...vypracované otázky, taháky atd.
26. led 2010 ve 21:28  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 gratuluju holky. Mne dneska skoncila jedna skupina. Docela me to mrzi emoticon . Na druhou stranu jsem rada, ze budu mit vic volna. Ono je to drahe ucit se v agenture, ja vim, ale stejne to zamrzi. Tento pulrok mi takhle neplanovane skoncilo vic lidi, tak si rikam, jestli to neni ve mne emoticon , ale to snad ne...
27. led 2010 ve 13:38  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renat2
Registrovala se 1. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1075 příspěvků a 1 album. Má 60 přátel.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
renat2
Registrovala se 1. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1075 příspěvků a 1 album. Má 60 přátel.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Kutná Hora
 ahoj holky...tak zas něco na ukázku emoticon

http://www.modrykonik.cz/album/myalbums.php

allie, mariktka: moc moc gratuluji ke zkouškám, jste obě šikulky. ať to jde takhle dobře i nadále emoticon Mně čeká za chvíli ta nejtěžší...tak uvidíme.

Jéé malý se vzbudil, muísm letě, snad pak ještě stihnu nakouknout.
27. led 2010 ve 14:12  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 Děkuju!

Alčo, moc ti gratuluju, hezký pocit, že?? No, myslela jsem, že když tam mám věci na prodej, tak to aktualizovat..je tam čas, za jak dlouho můžeš, když na to dojde, tak nevím, jak se to dělá..
27. led 2010 v 16:17  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 Allie: To by jsi byla zlato, kdybys mi to přeposlala. Napíšu ti do SZ mail emoticon Já z toho budu mít rigo státnici, tak se mi bude hodit cokoli. Mám na to sice hodně materiálů, ale nic v PC emoticon
27. led 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
 Ahoj, Marki: tak tonevim,nikdy jsem nic namimi neaktualizovala. Nuni: jdu probrst mail a pošlu ti to emoticon
27. led 2010 v 17:04  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 Allie: Moc děkuju emoticon
27. led 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 Holky řešily jsme s kolegyní otázku, která teda je úplně zbytečná, protože se to naplánovat nedá, ale prostě jsme na to narazily - kdy je pro učitelku z pracovního hlediska nejlepší, aby se jí narodilo dítě? Jako jaký měsíc v roce, aby až dítěti budou 3 roky mohla nastoupit hned do práce? Protože v průběhu školního roku třeba to asi nejde ne? A jde to třeba od července? Nebo klasicky prostě až od srpna poslední týden?
27. led 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 jen ne srpen, to bych mela dite lva a to by byla ma smrt. To by me to dite totalne ubilo emoticon , Moje rodina je lvu plna a pro mne je to tezky, protoze se mi s takhle energickyma lidma spatne zije emoticon , protoze mam podstatne klidnejsi tempo ... Ale nic proti lvum vseobecne, jsou to bezva zabavni lide, ale vychovavat bych takovyho raubire uz nechtela (uzila jsem si to s bratrem).
28. led 2010 ve 14:37  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 Tak to nevím, jak toto funguje..
28. led 2010 ve 14:38  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 fili: No já bych zas nemusela Střelce. Ale ve finále je to stejně fuk, protože to člověk neovlivní.
Já zrovna nevim o žádné učitelce v okolí, která by měla dítě, takže se nemám koho zeptat...
28. led 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 Plánuješ miminko? emoticon
28. led 2010 v 16:45  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 Marki: Plánujeme, ale ne ještě v nějak brzké době emoticon pouze "výhledové snaženíčko" někdy na druhou půlku roku 2011...ale ono to nějak hrozně rychle utíká emoticon a s kolegyní jsme právě řešily časové narození dítěte versus povolání ve školství a nástup do zaměstnání po mateřské emoticon Možná Renat by tohle věděla...
28. led 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 Taky mám jednu novinku...moji rodiče se dneska rozvedli emoticon Sice spolu nežijí už skoro 2 roky, ale rozvedli se teprve dnes. Připadám si trochu jako schizofrenik, na jednu stranu mě to strašně mrzí, každý dítě chce, aby jeho máma s tátou byli spolu, na druhou stranu vim, že prostě pro sebe holt nebyli ti praví partneři na celý život, a že už jim to delší dobu neklapalo, a že jsou každý šťastnej s někým jiným... No budu dělat vše proto, aby jednou moje děti nezažily rozchod svých rodičů.
28. led 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
allie (33 r.)
 Ahoj emoticon Nun: je dobře, že vaši mají nové partnery, určitě to bude už jen dobré...toto znám, chápu, jak se cítíš....
28. led 2010 ve 21:43  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 renat: ja nejak envidim zadne fotky, ani dokonce vyhledavani tveho alba na koniku mi nejde... emoticon je to mozne?
28. led 2010 ve 22:52  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš