Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Je to takové osobní... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
To je divné, že manžel s tebou nechce jet na dovču.. :-. A jak to, dámy, přežíváte v práci???
Odpovědět
Ahoj, přežívám a to doslova! Tento týden supluju TV, tělocvikář je na lyžáku, dnes jsem měla 2 hod za sebou a mám dost, hlavně moje hlasivky...užř skoro nemluvím a to je teprv pondělí. Jinak se mi rozšířila pracovní náplně, jednoho lumpa musím hlídat i o přestávce a chodit s ním dokonce o na záchod. Prý se to projednávalo na ped. radě, takže na to asi teď bude každý čekat a hlídat to :-p Jediná pozitivní věc dnes je ta, že notebook nenní závyslý na elektřině, která nám jaxi nejde (ještě nevím, jak budu večer svítit, asi bych měla jít pohledat nějakou baterku) a konečně jsem si koupila plesové botky stříbrné barvy!!!! Juchůůůů a už jen zbývá sehnat k nim kabelku. To kdybyste viděly ty kousky...jedna vypadala jak bambule,do druhé se nevešlo skoro nic...viděla jsem jednu pěknou ale větší, než se obvykle na ples nosívají, tak nevím nevím... Ještěk dovče: manžel je velice velice převelice společenský a hodně vázaný na sourozence, se kterýma na tu dovču jezdíme, vlastně to je taková parta tří sourozenců v čele a kolem nich jejich partnerky, partneři a kamarádi...bohužel loni jsem měla dovo zkaženou jednou tou kamarádklu, takže bych po 6ti letech uvítal klidnou dovolenou ve 2,ale asi se budu muset smířti zase s partou...Zkoumala jsem tu Pálavu a hned bych tam vyrazila, třeba se mi ho podaří nějak přesvědčit...
Odpovědět
Profilova fotka
A nebo si pak udělejte ještě jednu dovču jen spolu na Pálavě :-) Já v práci docela dobrý, teď je zahlcuju písemkama, aby se moc neflákali, když je ten konec škol. roku :-)
Odpovědět
Marki na to bychom asineměli finance. Já místo učení patopsychologie koukám po kabelkách na mimi. Než jsem se rozhoupala a jednu si vybrala, už mi ji někdo vyfoukl...
Odpovědět
allie: to je trochu sobecky, ze se musis furt prizpusobovat jen ty. Nepripada mi to spravedlivy. Ale je to vase vec, to je jasny ;-) . Je to pech s tou kabelkou. U nas to neni moc videt, ze konci pololeti. Akorat se snazime presunout hodiny ze ctvrtka na utery, kvuli memu volnu na diplomku a nejak to moc nejde :-( , tak nevim, ajk to dopadne. O prazdniny pojedeme ke kamaradce, taky ucitelce, na hory. I s psem - ma toho samyho (madarsky ohar), ale uz ponekud postarsiho. A tento vikend jdeme na retro ples. Uz mam i kostym: (doufam, ze to pujde videt): http://yfrog.com/0iimg2594wj
Odpovědět
Fili: retro ples? Tomusí být bomba! Kostýmekmáš úžasnej :-) my se chystáme na maškarní,ale asi bez masek, jen si zatancovat a pobavit se.
Odpovědět
Profilova fotka
Fili, to je hezký kostým :-) Ples si užijte! My jdeme v pátek taky na ples, na myslivecký :-) Alie, hledej dál, určitě něco najdeš ;-) A to s tou dovčou, já bych se asi taky nemohla pořád jen přizpůsobovat, ale naštěstí jezdíme jak sami, tak i s kamarády (jen ve 4) a vždy se na místě shodneme..tak přeju hodně štěstí.. :-)
Odpovědět
je to vlstne maturak moji sestrenky - a maji to v tomhle stylu. Pry dostanem 5 listku do tomboly, kdyz se obleknem retro ;-) . Ja jsem nikdy nevyhrala nic hezkyho - samy blbiny. Jen jednou keramicky hrnicek "na dusicky" - pokuzivam z nej to keramicke sitko, protoze ma malinke dirky a sypany caj se nedostane do hrnecku. Treba sestra vyhrala sestavu an fondue! allie: to ja bych si ennechala ujit prillezitost vymyslet nejaky kostym :-) . Mne to bavi. Puvodne jsme si chtela na pozvanku ke stolu na svatbu pujcit kostym hotdogu a hamburgeru a vyfotit se v tom! Ale nejak to neproslo. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Allie: Aha. No ať je zatím cokoli, tak je to pro mě osobně hodně zvláštní a až divné, jak psala Marki. No ale každej máme jinej vztah, každýmu vyhovuje něco jiného ;-) A souhlasím s fili, že to je od manžela sobecké, že se občas nepřízpůsobí i on tobě. Ty přeci jsi důležitější než jeho sourozenci...! Budu držet palce, ať se na letošní dovolené domluvíte tak, abys byla spokojená ty i manžel ;-) Fili: Kostýmek super ;-) Všechny, kdo jdete na ples, si ho užijte. My jdem na první letošní ples až na konci ledna.
Odpovědět
Ahoj holky, tak kabelka bude nakonec moje, dokonce o stovku levněji než v obchodě, jen kdyby fungovalo internet. bankovnictví....jak chumelí internet stávkuje ]-( Manžel a jeho sourozenci jsou kapitola sama o sobě, jsou na sebe velice vázaní, všechno dělají spolu, od malička dodnes, už jsem si zvykla, mít je pořád za zadkem, v podstatě mi oni na dovo nevadí. Hodně mě minule štvala jedna "kamarádka",která naštěstí do rodiny nepatří, v podstatě něchci jet kvůli ní, ostatní jsou v pohodě, tak jsem navrhla společnou dovolenou a pak ještě pro nás dva třeba prodloužený víkend a manžel nebyl proti. Uvidím jak to dopadne...nikde to není úplně jednoduché...
Odpovědět
takhle to zni dobre allie. Tady pada snih a zni to jak kdyby se boril dum =-) ..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Alčo, určitě to dopadne dobře a pojedete i jen spolu! :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem si právě na mimi zakoupila krásnou malou stříbrnou plesovou kabelku pouze za 165 i s poštovným. Vietnamci ty svoje hrůzy prodávají od 350 výše. Snad nebudu zklamaná, až dorazí. ještě mám zálusk na jednu riflovou mini ale asi se budu muset krotit, jelikož jsem dneska Peťovi koupila k narozeninám mobil. Momentálně si ale díky tomu sněhu a té břečcemůžu o sukních nechat zdát, 4 hod. trávím s dětma v práci čas venku a to se v sukni nedá a na převlékání jsem líná. Pořád řešíme padající sníh ze střech a rampouchy, musíme chodit po silnicích, je to děs. Strašně se vojím,kolegině zažila, že dítěti v ŠD spadl rampuch na hlavu a bylo to na velký šití, krve spousta....jak to řešíte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Allie: Tak to by bylo super, to byste byli spokojení oba, manžel by měl dovolenou se sourozenci a ty by sis pak jen jeho užila na prodloužením víkendu ;-) A nebo jedině, že byste jeli jen na vyloženě rodinnou dovolenou bez té kamarádky. A kolik má manžel sourozenců a jak jsou věkově od sebe? Gratuluji ke kabelce ;-) Jaký mobil jsi koupila? Co se týče sněhu ze střech a rampouchů - chodíme dál od baráků... fili: Kamarádce v noci z bytovky spadl ze střechy sníh a spadl i s okapem a tou celou dlouhou rourou! Ten sníh je strašně těžký 8-(
Odpovědět
Nun: má o necelý rok starší sestu a bratra dvojče.
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Tak to jsou teda hodně blízko u sebe. To asi dělá hodně v tom jejich hodně pevném vztahu...
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím, jestli jsem vám to sem hlásila, ale už máme úředně zkolaudováno x-) ;-) Takže do dodělávek už nás nic honem netlačí, ale je jasné, že časem se to musí všechno stejně udělat...
Odpovědět
Profilova fotka
A taky musim nahlásit, že mám dole 3,5 kg. Tak jsem zvědavá, jestli to ještě trochu sleze nebo ne...
Odpovědět
Profilova fotka
Nun: Veliká gratulace ke kolaudaci a shozeným kilům..to je nějaká zázračná dieta, jááá chci taky :-D Allie: Kabelka bude určitě pěkná..já roztahuju boty na ples, jsou trošku užší, tak se snad do pá ještě trošku poddají..
Odpovědět
Profilova fotka
marki: Díky ;-) No zázračná dieta to není, přijde mi "normální", hlad u ní není, navíc mi "chutná", jen je chuť na vše "zakázané" :-D Ale už jen 2 dny ;-) Ale nesmí se pak začít jíst jak kdyby byl člověk protrženej :-D to by ta kila byla hned zpátky :-D Naštěstí jíme i běžně celkem zdravě si myslim, takže snad to bude v pohodě ;-) Tak hlavně, ať se botky do pátku roztáhnou, aby sis užila ples bez tlačících bot ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se k hubnutí dokopávám snad 3 roky. shodím 2 kg a zas se na to vykašlu a takhle začínám den co den :-D Je to se mnou hrozný.. No, uvidíme, je to taková pevnější kůže a na vyšším podpadku, na který já nejsem zvyklá, ale prostě jsem jim neodolala za 90 Kč úplně nové :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marki: Já bych teď dlouhodobou dietu nevydržela držet. Nemám na to vůli. Ale kdybych se fakt sama sobě už nelíbila, tak bych se asi překonala. Ale zatim to s mojí váhou pořád jde, podle BMI mám pořád ideální váhu, tak snad to tak vydrží co nejdýl :-D Na vyšším podpatku bych se zabila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám podle BMI lehkou nadváhu, ale jsem prostě neschopná!!!! ;-( Jsem těm botkám prostě neodolala a tak se na nich i učím.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kolik kg bys potřebovala schodit, abys měla ideální váhu?
Odpovědět
Profilova fotka
Aspoň 15 kg..
Odpovědět
Profilova fotka
No to je dost. A to jsi si určila sama ty kila a nebo to jsi si spočítala na té BMI kalkulačce?
Odpovědět
Profilova fotka
Já podle BMI, abych měla ideální váhu, tak musim mít od 53 kg do 71 kg :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já sama pro sebe.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Aha :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?