Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Jaké máte vztahy na pracovišti s kolegyněmi/kolegy?
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsme tu včerejší bouři koukám všechny přežily. Já jsem jak na trní, protože pořád čekám maila od učitelky, ke které jsem chtěla jít zítra na zkoušku, ale pořád mi nepíše, takže asi nikam nepojedu. Marki: všechny nehty tam jsou moje. Snad si tam paní posupem času bude dávat i další. Nunacek: žádnou chladící desku koupenou nemám (pokud teda už není v tom pc namontovaná). Moc ho ven neberu, to jen, že furt civim nas ten mail. Zrovna jsem se vrátila od kadeřnice, takže mám konečně účes, ke kterému jsem se skoro rok odhodlávala a ke všemu je ze mě blondýna :-D Jsem zvědavá,co tomu řekně manžel 8-) A když jsem byla v tom městě, udělala jsem si radost a koupila si konečně "prsaté tílko". Jeto takové tílko s výstřihem do V a má vycpávky, takže na parné dny super, nemusí se nosit podprsenka a vypadá to pěkně, nikde nic neprosvítá atd. Mám ho sytě oranžové.
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Hodíš sem fotečku účasu a barvy? V kolik tě manžel uvidí? Prsaté tílko :-D to je hezký název. Taky bych nějaké potřebovala...
Odpovědět
Profilova fotka
Nunacek: Přesně tak :-| Ale svým zp. ho mám ráda, budu tu třídu mít zase :-) Allie: Ahoj! U nás se včera nic nedělo, asi až teď to tak vypadá..účes nafoť a ukaž nám ho ;-) Tričko musí být super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás se včera taky nic nedělo. Bylo krásně. Za to dneska od rána leje a bouří a fouká... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Já ani nevim, jaké přesně děti budu mít a s kým vůbec ve třídě budu (s jakou vychovatelkou). Některé kolegyně totiž nejsou schopné se stále domluvit, stále to mění, vymýšlí pitomosti, atd! Takže se to bude řešit v srpnu v přípravnémém týdnu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ty máš k sobě ještě vychovatelku? U nás jsou vztahy dobré, jsme malá škola, máme jednu sborovnu, takže vše se řeší hned, bavíme se, smějeme..kupujeme si chlebíčky, zákusky..Je to fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Ano. V rehabilitační třídě, kde jsou děti s kombinovaným postižením musí podle zákona být 2 pracovníci. Speciálné pedagog a vychovatelka. V jistých případech k nim může být ještě i asistent pedagoga či osobní asistent.
Odpovědět
Profilova fotka
Nunacek: Tak to pak chapu :-) Pořád tady prší..Právě jsem se napapkala :-)
Odpovědět
Zkušené VŠ studentkyporaďte prosím. V pondělí jsem psala učitelce na NJ, že bych ráda šla na zk zítra s koleginí z ročníku. Čekám na mail, že mě vezme a pořád nic....Mámto už vzdát, nebo čekat třeba do 16h?? Jde mi o to, že zrovnana zítra jsem přislíbila pomoc při pečení svatebních koláčků a tak bych to musela zrušit, kdyby mě ta učitelka vzala. Jenže ruště něco naposlední chvíli, že?! Pořád čekám, pečení jsem zatím nezrušila...achjo. Účes se pokusim nafotit ;-) Je to takové to mikádo "podkova" vzadu kratší, po stranách delší vlasy a jak mi dala melír do melíru co jsem měla, tak jsem trochu víc blond (no 95% =-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Allie, ještě chvíli počkej, třeba tě vezme..Zatím ani to pečení neruš..počkej třeba do té 4h ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Já jsem taky teď papkala :-D Allie: Já bych učitelkce zavolala a hned víš, na čem jseš ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nunacek: Co jsi mela dobreho? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Brambory a smažáka :-D ;-) A ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Nunacek: Já predevčírem dělala zelenino-kuřecí rizoto a dnes jsem ho "dojela" :-D Smažáka by záviděl manža ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rizoto má rád můj manžílek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já docela taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky ;-) Jako kulisu si tady pouštim filmy :-D Kamarádka včera psala, že její malé (narodila se teď 3.7.) vyšly špatně testy na fenylketonurii, tak ji museli brát krev z hlavičky a za týden budou výsledky. Doufám, že to nic nebude! Ale je stejně zvláštní, že její starší syn měl a má vše v pořádku a malá ne. Přitom fenylketonurie je čistě dědičně podmíněné onemocnění...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je mazec, chudák miminko i maminka..Ale snad bude vše ok ;-) Já zas si tiskla cviky na superpevné bříško :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Snad to budou mít v pohodě. Ona si kamarádka až dost zakládá na tom, že jsou všichni 3 (ona, manžel, syn) zdraví, šikovní, úspěšní, takže teď tyto problémy s malou snáší o to hůř. Snad bude malá v pohodě. Jéééžiš cviky na bříško. Těch mám doma "milion", ale na nic, když je necvičim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To já né, proto jsem si našla nové na netu..Potřebuju se vejít do starých, ale pěkných kalhot :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych potřebovala pořádné léto, protože když je hezky a jsem celý den venku, tak mě jídlo vůůůbec neláká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím, to si člověk na jídlo ani nevzpomene..
Odpovědět
Profilova fotka
Léto prý má přijít až na přelomu července a srpna, tak to jsem na to zvědavá... V telce byla reportáž s nápadem, že by se letní prázdniny dělaly podle okresů. To je podle mě blbost. Ale já osobně bych prázdniny šoupla na červen a červenec. Už hezkých pár let totiž v srpnu je spíš podzimní počasí ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
8. 8. jedeme na dovolenou, tak doufám, že bude hezké počásko! Já bych ty prázdniny nechala tak jak jsou :-) , ten červen by šel taky ;-) Ale podle okresů, to je nesmysl!
Odpovědět
Profilova fotka
Myslíš jako, že bysme měli prázdniny červen, červenec a srpen??? :-D :-D :-D :-D ;-) ;-) ;-) Kam jedete na dovču? My loni odlétali taky 8.8. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Noooo, to by nebylo špatný :-) Jedeme na Jižní Moravu, vracíme se po 2 letech na zamilované místo..Pavlov - Pálava
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to se tam budete určitě mít krásně x-) ;-) Na jak dlouho jedete?
Odpovědět
Profilova fotka
Na týden, od soboty do soboty..Už se strašně těším, jede s náni moje svědková s nastávajícím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to bude hezký týden ;-) A kdy se bude svědková vdávat?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?