Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Marki: Mě Ikarkulka napsala, že moje nehty nejsou dost svatební :-D že prý se jen chlubím svýma :-. Ale,řekněte, holky, proč by třeba nevěsta, která má vínové šaty nemohla mít vínové nehty atd.?? Copak svatební nehty musí být jen bílé???? Ani náhodou!!!!! No ale naštvala mě tak, že jsem je nakonec smázla sama. Já za celý rok nepřečetla snad ani jednu knížku (jsemosuda, já vím), jak jsem měla dost skript, takže teď jsem si z knihovny donesla plný batoh ;-) Ale spíš takové ty oddechovky. Máma mi půjčila Deníky psané v korzetu od Katie MacAlister. Pokud se chcete pobavit, přečtě si ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Allie, asi jsem je taky neměla dost svatební..ale nemá to cenu řešit.. Já toho taky moc nepřečetla, nějak na to nebyl čas :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nevim, co je na nehtech nesvatebního 8-( Ale asi tu fungují nějaké "zvláštní" principy, kterým my "smrtelníci" a logicky myslící lidi prostě nerozumíme. No ještě, že jsou i stránky, kde fungují "normální" principy :-D ;-) Allie: Já když jsem chodila do školy, tak jsem za těch 5 let přečetla tak 5 knížek s mimoškolní tématikou, možná ani to ne, protože jsem pořád četla jen knížky do školy. No ale teď v podstatě čtu převážně taky knížky z oboru, do práce a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
No, nic s tim nenaděláme.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Souhlas, nemá smysl to řešit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja pujdu asi uklizet. Od rána jsem neudělala nic,jen se plácám od ničeho k ničemu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem vstávala s manžílek brzy ráno. Umyla jsem si hlavu, četla jsem si, utřela a umyla nádobí, lehce poklidila, ale fakt jen lehce, nechce se mi uklízet dneska nějak víc :-D Taky jsem koukala na inzeráty s autama. Uvažujeme o výměně auta...
Odpovědět
Profilova fotka
Nunacek: Uz zase nemíš fotku :-| Asi nebyla moc svatební.. Co máte teď za auto?
Odpovědět
Holky, a't jsdou s tímmazáním někam!!! Mě se ta Petina fotka moc líbila, to bylo umělecký dílo. Nechápu, proč to mažou. Jinak u nás léto, vytáhla jsem noťas na terasu, opaluju se, jukám na mail a je to bezva x-) jen ta voda mi tu chybí.
Odpovědět
Profilova fotka
Já teď hledala na netu inspiraci na nové nehty, jdu v pátek.. Konečně se udělalo hezky, je vedro a polojasno..bazén mi taky chybí..
Odpovědět
Marki: www.gelovenehtiky.estranky.cz :-D tam máš inspirace.... Jinak zrovna mě manžel vystřídal v sekání. Já furt lítám na mailm kvůli té zkoušce z NJ.
Odpovědět
Profilova fotka
Diky, tam uz jsem taky koukala..a nejsou tam i tvoje, co jsi měla? Mě čeká sečení zahrady asi zítra..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nechápu, proč mi pořád mažou tu fotku!!!!!! Jsem na ní já, je to aktuálné a reálná fotka!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( Jsou tady desítky lidí, který maj fotku, kde mají celou postavu, která vypadá jak tečka a nikdo to neřeší!!!!! Tak nechápu, proč pořád někdo maže moji fotku, kde je mi vidět do obličeje!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Máme teď hyundai getz. Allie: Máš pod noťas tu chladící desku nebo ne? Já ji zatim nemám a notesa ven na sluníčko a teplo radši nenosim. Jen vyjímečně. Ale podložku jsem zatim nějak neměla čas koupit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nunacek: A co byste si chteli poridit? Bud v klidu, tebe to jeste překvapuje?
Odpovědět
Profilova fotka
Já sekala zahradu včera :-D No překvapuje, protože já s fotkou žádné pravidlo neporušuju, tak nechápu, proč mi ji mažou! ]-( Asi až si tam dám sebe jako tečku v dálce, tak jim to vadit nebude :-| Chtěli bysme si pořídit něco s větším kufrem. Getz je super, spolehlivý, žere málo, údržba levná, ale ten kufr je pro nás dost malý.
Odpovědět
Profilova fotka
Od jedné do pěti jsem tu měla kamarádku, tak jsme seděly u bazénu a kecaly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nunacek: To jsi měla pěkný den, já se plácala od ničeho k ničemu..Teď půjdu koukat na film :-) Hezký večer
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Jo jo bylo to moc fajn :-) My máme puštěného Gotta na ČT1 :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gotta já nemusím, takže zvítězil film na Nově :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to já Gotta "můžu" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Proti gustu žádný dišputát ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně ;-) Tady zuří pěkná bouřka ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak třeba nevěsta janisis si taky dala do alba fotky z výročí, dokonce 3! Pokud jí to taky nesmažou, tak si fotku z výročí do svatebního alba opět dám!
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je dusno a pod mrakem, přišla jsem z nákupu dost splavená..a potkala jsem svého žáka :-D Klidně dej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady pořád leje a bouří :-| Copak ti žák říkal? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tady se zvedá silný vítr a myslím, že to nebude dlouho trvat.. Neříkal nic, jen se hezky usmál a pozdravil.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je slušně vychovaný žák ;-) To slovo žák mi připomnělo, jak v Marečku, podejte mi pero! říká Gábina Osvaldová Filipovskému: Pane profesore, je tu cizí žák!...a to žák, jak řekla s takovým zvláštním důrazem :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, moc hodný na mě nebyl, teda :-) V pololetí jsem mu dala 2.st. z chování, teď "vyvázl" s důtkou ředitelky školy.
Odpovědět
Profilova fotka
Na ulici zdravící andílek a ve škole grázlíček :-D :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?