Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
to je ale bezvadny napad se zajet podivat na misto, kde jste se brali. My uz se ty dva roky chystame do toho penzionu, ale jeste nejak nebyl cas :-N , tak vyroci by byla vhodna doba :-p
Odpovědět
Profilova fotka
fili: určitě se tam jeďte podívat, je to nádherný si zavzpomínat přímo na tom místě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nunacek: Moc hezké! To mě ani nenapadlo, i když my okolo místa obřadu chodíme dost často :-D
Odpovědět
Ahoj holky: teda všichni koukám slavíte výročí, to my v září budeme mít dva roky, ale neslavili jsm ani rok...nějak na to nejsme :-) ale každý to má jinak. Navíc na zámek, kde jsme se brali jezdíme často :-) tak nám to tak nepřijde..ale kdo ví, za 3 roky... :-) hihi. Nunacek: moc krásné fotečky... Radu. určitě taky vyražte..jdu kousek dočíst
Odpovědět
Nunacek: gratulace k Aničce..nákm v rodině začala nová generace taky holčičkou, verunkou (od sestřenice), 2,60 - 49cm sice to nebylo tak bezproblémové jako u kamarádky, ale jsou v pořádku :-) allie: určitě na svatbu něco seženeš, a gratuluji k výsledkům ve škole :-) To mě čekají dvě svatby, jedna 25.7. a jedna 15. 8. - to je švagrová a s vybíráním oblečení je to vzhledem ka narůstajícímu objemu těžší :-) takže jsem koupila látky a nechám si něco spíchnout.
Odpovědět
Profilova fotka
Já dostala dnes sms, že se kamarádce narodilo druhé miminko..První má tříletého Adámka a dnes v noci se jí narodila Laurinka..
Odpovědět
Harašeníčko zní zajímavě x-) Že bych si ho takxy objednala? V neděli jsme měli "menší" akci, kolaudaci baráku pro 30 lidí (pouze pro manželovu stranu). Takže si jistě umíte představit mé nadšení a ty přípravy. Proto muselo jít vše stranou i oslava výročí. Myslím, že to asi vyšumí do prázdna a nic se slavit nebude :-( Reny: Pamatuju se, jak si snila o účasti na svatbě s bříškem, tak ať to vyjde ;-) Já musím doladit boty, kabelku a bižu. Ještě pojedu pomáhat s pečením koláčků.
Odpovědět
Jééé a úplně jsem zapomněla pochválit krásné výroční fotečky, Nun, jste na nich moooc krásní x-)
Odpovědět
Allie: tak teď bude kolaudace zas pro nějaké lidi z tvé strany, ne?? Jo jo aspoň na jednu svatbu jsem s bříškem jít chtěla a splnilo se to :-) 30tt to už bude sakra břuch, když to vidím teď :-) Tak pak nám úlovky pěkně vyfoť, bude ti to určitě slušet :-)
Odpovědět
Teda, to utíká =-) Už 30??? No to za chvilu bude mimčo na světě :-) Nenene, žádná koulaudace už nebude. Moje rodina není na takové akce a jsem za to ráda. Bylo to náročný, nervy jsem měla v kýblu, do toho pár nepříjemností....jsem ráda, že to máme za sebou.
Odpovědět
Allie: ne ne jsem 24tt, 30tt budu na té svatbě :-) ale i tak to letí... S tou kolaudací tě chápu, my v bytě nic moc neměli, naši přišli normálně, tchánovci pak taky a známý asi po půl roce, co jsme tu bydleli... .
Odpovědět
allie: takze kolaudace probehla dobre? Ja to znam jen nako kolaudaci s pratelema, s rodinou tuhle tradici neznam. I kdyz mozna ze nez si udelat cas na 10 navstev, tak je to praktictejsi sfouknout dohromady se vsema. Renat: Videla jsem tady v bazaru nedavno asi svatebni ceveny saty s bilejma puntikama, tehotensky byly. Ty byla kraaasny. Ja puntiky miluju :-) . To jsem zvedava, jak se povedou ty usity. To tehotenstvi vazne hrozne utika. Dlouho jsme se chystali na nabvstevu ke kamaradum, ale oni jsou takovi, ze se vzdycky domluvime, oni to potom odvolaji, takze jsem je´jich mimi v brisku uplne prosvihla :-N . Tak snad se nam podari videt miminko uz venku aspon nejak brzy :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Když to tak kolem sebe pozoruju, je to samá těhule :-D My kolaudace neděláme, ani nebylo čeho, i když 2 byty jsme předělali..stačí oslavy narozenin.. 1. výročí svatby jsme také neslavili..asi dva dny potom jsem dostala kytičku a pak ještě orchidey :-)
Odpovědět
Fili: Praktičtější?? To si jen myslíš! Stálo mě to všechny síly a nervy. Jen si představ, že se to tolik lidí (a skoro všichni cizí) prohání po baráku, všechno okukují a ty jen lítáš a nosíš jídlo, naléváš pití, uklízíš,....
Odpovědět
Radu: puntíky já taky ráda, mám černé s bílými puntíky, ale josu mi malé...teda jako obléknu je, ale jak už mám to břicho větší, tak předek málo zahaluje (normálně jsou ke kolenům...) a bude hůř..takže já si nechávám šít takovou šatovku a pod ní leginy :-)
Odpovědět
Reny, to zní dobře. Určitě ti to bude slušet x-)
Odpovědět
allie: no, tak jak to popisujes to zni docela hrozne, tak ti verim :-D
Odpovědět
jsem vyhrabala ty puntikaty saty: http://www.beremese.cz/bazar/show_ent... Ty by se mi libily.
Odpovědět
Pěkný ;-) Koukám, že se dneska od toho netu nikdo skoro nehne :-) Já peru už třetí várku prádla, přidávám fotečky na facebook, povídám s váma, venčím hafana....jak to počasí nestojí za nic, je to blbý :-|
Odpovědět
ja jsem oducila hodinu, docela me to zmohlo, nejak to dneska drhĺo :-p . A ted se chystam udelat eco z cukety, tak hledam co. Nemate tip? a pak snad konecne neco podniknem s manzelem, mi to slibuje a skutek utek, ..
Odpovědět
Já vymýšlím blbosti, te'd dokonce váhám, ve ktwrých šatech na tu svatbu jít. Vím, že je to jedno, nikdo mě zkoumat nebude (doufám), ale...mám troje. Jedny nové, co jsem si koupila za 1000,- jemné s kytičkama v pastelových barvách (růžová, fialková, zelená a žlutá), pak jedny černo bílé, též s kytičkama, ale ty nosím běžně v létě a nakonec ty z mimibazaru next, sytě růžové, balonové,miny s velkým výstřihem....tak já nevim. V těch prvních dvou si připadám moc usedle, v těch růžových se cítím dobře, ale nevím, jestli jsou pro svatbu to pravé...
Odpovědět
ja bych volila neco konzervativniho. Vycnivat ma nevseta. To je muj nazor, ale vem si, na co se citis. Ja jsem sla skoro stejne jako na statnici, a letosni promoce (nova sukne z Marks and Spencer - cerna s bilima puntikama, k tomu barevna halenka/spolecensky vrsek, sacko, aby to nebylo nudny).
Odpovědět
ja posledni dobou dost zmenila satnik. Drive jsem nosila hodne batikovany veci apod. Ted je muj vkus nejak elegantnejsi. V tom M and Spenser si docela vyberu, ale preci jen ty kousky jsou celkem drahy. Ale podle me je dobre, kdyz si clovek najde jednu znacku a od toho ma vic kousku, protoze se to vetsinou mnohem lepe kombinuje. Taky mam rada dlouhy siroky sukne, ty nosim porad. A sacka miluju, ale to je zase dost draha zalezitost, libi se mi, jak jsou vypasovany a delaji peknou postavu.
Odpovědět
Zase puntíky :-D Já nicpuntíkatýho nemám :-( No asi vyhrajou ty nový, manža by midal, kdybych šla v jiných, ale asi si ještě jedny přibalím pro jistotu do tašky sebou. Budeme tam celý den až do noci...je fakt, že z těch růžových by asi starší dámy kleplo :-D Některým připomínají noční košilku :-D
Odpovědět
Radu: týýý jo ty jsou prďácký ty šatky :-)
Odpovědět
renat: viiiid :-D no tak mas minimalne inspiraci.
Odpovědět
Profilova fotka
Byli jsme nakoupit a u babičky na návštěvě a pak jsme tu na chvíli měli na návštěvě známé. Děkuji za pochvalu foteček :-) Marki: Adam a Laura jsou krásná jména, tvoje kamarádka má na jména podobný vkus jako já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Puntíků jsem zatim na chuť moc nepřišla, ale nikdy se nemá říkat nikdy :-D ;-)
Odpovědět
Ahoj, tak mám kompletní "výstroj" na svatbu i na letní koupání. Včera jsem zautrácela, piřídila doufejme pohodlný sandálky, bižu, kabelčičku a supéééer plavky, na ktwrý jsem si brousila zuby snad už 2 měsíce :-D Jen to počásko by se mělo polepšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Allie: Jaký máš plavečky? U nás momentálně leje jak z konve a fouká studenej a silnej vítr, před chvílí byla bouřka :-| Takže letní počasí jak vyšitý... :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?