Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
fili: Tak to bych vůbec nevěděla, o čem v té diplomce psát :-N Jakou technikou budeš dělat výzkum?
Odpovědět
:-N v tom jeste moc nemam jasno, abych se priznala ... ja vlastne ani mco nevim, z ceho muzu vybirat ... znam jen dotazniky :-N ... mozna pomuze i kritika od ucitelu, u kterych to budu zkouset...
Odpovědět
Profilova fotka
Tu kritiku od učitelů můžeš pojmout jako rozhovor či anketu (oboje je technika výzkumu).
Odpovědět
Profilova fotka
Užij si firemní večírek. my jsme měli od práce sezení na konec školního roku včera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na chvíli dělá u zedníků, dokud se to v původním zaměstnání nezlepší a nevezmou ho zpět..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak snad bude v přechodném zaměstnání spokojený :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím je, ale je to dřina..ale nestěžuje si :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je tu někdo? :-)
Odpovědět
AHOJ HOLKY, tak to máme za sebou. Přeju Vám krásný prázdniny :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to budu mít za sebou až v úterý.. :-| Ty se s námi loučíš nadobro?
Odpovědět
Neeeee :-) Jen Vám přeju pěkný prázniny :-D Budu je mít učící :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Já jsem na tom stejně jako Marki, taky mi prázdniny začínají až 1.7.. V pondělí jdeme normálka do práce a v úterý rozdáváme výzo.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Allie: Koukala jsem to tvého albíčka na střechu a moc pěkné ;-) Já jsem taky přidala nové fotečky, máme hotový práh u vchodových dveří a zatim provizorní schůdek z terasy k vchodovým dveřím. Taky máme od včera novou televizi v obýváku :-) Doufám, že příští týden nám přijedou udělat to zábradlí na terasu, už jim to nějak moc dlouho trvá ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Je to už ale s těma dětma hrozně dlouhý, už pořádně není co dělat.. včera jsem je vzala na vycházku s opékáním buřtů..Bylo to fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já doufám, že to pondělí rychle uteče a v úterý už jen to výzo ;-)
Odpovědět
me to zase po ty studijni "dovoleny" v pondeli zacina :-| Musim vymyslet program na intenzivni kurzy pro deti, bude to docela zahul vymyslet. V utery jedeme do zoo. Nakonec bohuzel jen se dvema deckama, jednou maminkou a jejim asi 6-ti letym synem. Musim vymyslet nejaky projekt na to zoo --- myslela jsem, ze jim dam ukoly, aby nasli urcity pocet savcu, dravcu apod..., vyotili je a poznamenali si. a aby si zapsali nejaky zajimavosti o nejakym zvireti, coz pak prelozime pristi hodinu do aj. Pak dam i par konkretnich ukolu (Kde zije zirafa? apod..)Pak z toho udelame plakat, i s fotkama, nakreslenejma zviratama a sepsanejma dojmama ... Ale tim moje napady zatim konci :-N Nenapada vas neco, co bych jim tam mohla zadat? Je to moje prvni podobna vyprava, navic s deckama ja mam bohuzel maly zkusenosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Fili: Máš to hezky vymyšlené ;-) napadá mě jim do toho začlenit nějakou křížovku, buď ať oni vymyslí pro ostatní a pak je společně všichni vyplníte a nebo ty jim vymysli (k rozluštění tajenky povedou znalosti získané v ZOO).
Odpovědět
nun: ano, to mas pravdu. diky ;-)
Odpovědět
AHOJ, Nun dík :-) Snad tam ty fotky vydrží dýl než na beremku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fili: Není zač ;-) Allie: Tam ti je snad nikdo mazat nebude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Tak už to máme za sebou a huráá na prázdniny :-) Od dětiček jsem dostala krásné kytičky a docela mě potěšily.. :-)
Odpovědět
AHOJ, já taky dostala. Vůbec jsem na to nebyla připravená, tak jsem musela povolat do akce mamku, aby mi koupila vázy a pomohla to všechno dopravit domů :-D teď mi tam asi všechny zvadnou, protože mamka se nemůže hýbat, tak jsem se přestěhovali k ní. Nějak nám ty prázdniny začínají smutně :-( Zítra mě k tomu čeká cesta na zk z atletiky a gymnatiky, to bude další fiasko, protože výmik já neudělám za nic na světě, jakou mám z něj panickou hrůzu.
Odpovědět
allie: tak budeme drzet palce. S vymikem je to blby, ale snad by t nechali projit i bez nej, doufejme ... =-) Ja jsem na vsechny sporty totalni poleno. Mne dneska padla ta exkurze do zoo, protoze je jedny holcine spatne, druha nemohla a tak by mi tam moc deti nezbylo :-N Ale stejne to potom podniknem, pracovala jsem na tom celej den a pul ... :-N tak to by bylo abych si to zoo neprosadila :-D
Odpovědět
To víš že jo! Určitě vám to vyjde x-) mě už popadá nervozita, protože ta naše úča je naprosto neoblomná, takže mám obavy, že se mi gymnastika přesune cha necha do třeťáku :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Allie, uvidíš, dobře to dopadne! ;-) Ještě včera jsem se na prázdniny těšila, dnes přišly a já ani nejsem nadšená..Ta představa, že budu pořád sama doma je hrozná..budu si muset vymyslet nějaký program..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak hurááááá prázdniny :-) Odpoledne jsme s manžílkem vyrazili na kole, najeli jsme 20 km, stavili jsme se za kamarádkou a chvíli poseděli v hospůdce. Pak jsme doma hned skočili do bazénu, protože jsme po cestě byli naprosto KO :-D Fili: ZOO si určitě prosadíš ;-) Allie: Budu moc držet palce, ať se výmik povede ;-) Marki: Neboj, určitě si nějaký program vymyslíš a nudit se nebudeš ;-) Já teď ze začátku budu jen odpočívat, číst si (včera jsem vzala útokem městskou knihovnu :-D ), hrát hry na PC a užívat si manžílka, až přijede z práce (zítra nastupuje do té nové a každý den dělá jen ranní, 8h, tak bude brzy doma x-) )
Odpovědět
Holky, mám to :-D Uznala mi všechno, i ten výmik jsem nakonec dala. Ale ty nervy!!! Nebýt dvou pořádných chlapů, co máme ve třídě, tak to nemá snad nikdo. Všem nám tam ty zadky museli nacpat :-N Tak jsem šťastná ajko blecha a doufám, že už mě žádná gymnastika nečeká. Zrovna tam s nama trénovali jakýsi borci na kruhách, tak se asi za břicha popadali. To musel být pohled. Tak už jen 3 předměty. Na prázdniny mámprogram jasný, ve volnu se učit. Nun: co manžílek v nové práci? První dny jsou hrozné. Můj taky nedávno šel na nové místo, tak to trchu znám. Úplně vám závidím ten bazén. Já když budu chtít vodu, budu muset sednout na bus nebo na kolo :-S To jsou holt nedostatky vesnice. Te'd si dám chvíli odpočinek, přečtu knížku a pak se vrhnu na geometrii. Na terase daleko od civilizace to snad půjde do hlavy dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
Alli: velká gratulace, jsi šikulka ;-) Ty studuješ v Olomouci? Manžílek v nové práci, no dnes byl poprvé, takže podepsal smlouvu a plaťák na zkušebku a měl 3 školení. Pracovat bude až od zítra. No ale už aby byl říjen a zvedl se mu plat, protože ty 3 měsíce zkušebky budeme rádi, že se uživíme. Ten plat je ve zkušebce naprosto holej, takže to je děs! :-| Allie: Tak si dejte taky bazének na zahradu, až budou penízky, abys nemusela nikam jezdit ;-)
Odpovědět
Allie: moc gratuluji :-) si šikulka, asi sis pěkně odfrkla, co?? Jinak ještě jsem zapomněla a nepopřála vám hezké prázdniny!!!!!!!!!!!!!!! Užívejte, co to jde a nabírejte síly... My dnes byli na 3D UTZ (potvrfzen znova chlapeček :-), nějaké fotky sjou na koníkovi, ale nic moc kvalita, foceno z videa foťákem...
Odpovědět
Profilova fotka
Renat: gratulace ke chlapečkovi ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?